nasiona marihuany

Co cię cieszy, z czego jesteś dumny i zadowolony?

Wyszukiwarka Forumowa:

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,255
Buchów
5,163
Zdefiniowanie stanu chorobowego jest tak samo trudne, jak sprecyzowanie stanu pełni zdrowia (zob. dobrostan subiektywny).

Cześć sub23 cieszę się że się podoba, jaka specyfikacja była by Ci bardziej bliska?

Ja wiem. Ciężko ją określić. Zazwyczaj jest to zwyczajnie odpał od normy i stan chorobowy. Mam słoność do "stanów chorobowych" - i zazwyczaj przechodzę to ciężko. :lol: - Wada wrodzona "spie****ony nie do naprawy".
A.. Zewnętrznie specyfikacja jest bardzo zmienna.
Jeśli chodzi o resztę to nie mam zielonego pojęcia OCB.
Przeczekać zazwyczaj trzeba i za bardzo nie spie****ić przy okazji wszystkiego wokoło.
Strategia na przeczekanie działa - a jeśli chodzi o pie****enie wszystkiego, to także świetnie mi wychodzi.

Może ktoś mi kiedyś zrobi paintem inny.

Mogę Ci zrobić. Określ tylko specyfikacje techniczną. Jakieś zwierzątko może?

A suba też nie było a jest
Sub był, nie było suba i sub jest

Jest czy nie ma. Co za różnica. Pewnie na chwilę. Zawsze był to sposób na oderwanie się od rzeczywistości. Miejsce gdzie można pogadać o dupie maryni.

A mnie też nie było a byłem, a teraz jestem Jerzy
Cieszę się że nie wszystko się zmienia

Zmienia się. Ani na gorsze ani na lepsze. Ale się zmienia.

Off top. To co lubię najbardziej i najbardziej mnie cieszy.

Czy mnie coś jeszcze cieszy?
Może jedno - mam silniejszą wolę niż myślałem. Trochę zastarzała sprawa ale... Ładnych kilka miechów minęło.
Szkoda, że instynktu samozachowawczego nie mam za grosz ;]. Przekora iść w zaparte, egocentryzm? hmmm... Nie wiem nie widzę się z zewnątrz. Może i lepiej?
 
Ostatnia edycja:

Iskra

Well-known member
Rejestracja
Lut 3, 2020
Postów
237
Buchów
806
Odznaki
2
Cieszy mnie to że tu jestem, że mogę uprawiać konopie że żyje że będę ojcem ze dalej mogę pomagać i sie męczyć na tym świecie .
 

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
Cieszę się, że w końcu ASO zajęło się na poważnie moim samochodem bo przez koronę termin wymiany silnika który miał wadę fabryczną w kilkumiesięcznym samochodzie był non stop odwlekany i spłacałem auto, a musiałem jeździc starym rzęchem. Jeszcze w tym tygodniu ma być zrobione :D I przy okazji przeszczep głośników na harman/kardon też w ASO :D Japa od rana mi się cieszy :D
 

Introwertyk

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2020
Postów
57
Buchów
0
Cieszy mnie to że w dużym stopniu zmniejszyłem spożywanie używek ,jednak nerwica majakieś tam plusy ,choć i tak więcej minusów,ale z używek pomaga wyjść:D
 

Introwertyk

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2020
Postów
57
Buchów
0
rozwiń, ?

Po prostu używki nasilają mi nerwice jak je spożywam,a od tond co zacząłem mniej ich spożywać ,nerwica zminimalizowała się do takiego stopnia ,że mogę normalnie funkcjonować w społeczeństwie.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
[MENTION=85529]Honza[/MENTION]


Skoro chodzisz do gimnazjum to co tu robisz na forum? Forum dla pełnoletnich.
To że tobie się w życiu nie układa to nie moja wina, trzeba sobie jakoś radzić, nawet i w pandemii.

i nie jest też moją winą to że nie umiesz uprawiać roślin.

Jeden The Cat in the Hat sadzi regularne to i honza musi.
Jeden The Cat in the Hat sadzi aofa to honza też musi.
Jeden The Cat in the Hat robi crosy z aofa to honza też musi.
Jeden The Cat in the Hat robi os z crosami aofa to honza też musi.
Jeden Cat in the Hat używa doniczek foliowych to honza też musi.
Jeden Cat in the Hat robi trening na dwa odrosty to honza też musi.
Jeden The Cat in the Hat ma w namiocie i ledy i hps to honza też musi.

Wszystko ładnie pięknie, tylko nie wziołeś pod uwage jednej rzeczy, mianowicie tego że kot umie uprawiać a ty nie, ty tylko potrafisz z innych ściągać bo nie potrafisz znaleź swojego sposobu na życie, kot używa doniczek foliowych to ty też, kot sadzi aofa to ty też...
A jak by kot kut*sa sobie obciął, to co, to ty też byś obciął bo kot tak robi?? Hahaha.

O ku**a, typie, zrobiles mi dzien :jaja:

Rozumiem, ze mam uprawiac feminizowane kadlubki, najlepiej automaty, nie uczyc sie niczego, nie probowac nowych rozwiazan, a na pewno nie podpatrywac innych?

Odbije pileczke: pokaz jak uprawiasz i jakie za***iste odmiany sadzisz. Pochwal sie treningiem, ktorego nikt nie stosowal. Naucz mnie czegos, daj wskazowki jak zyc.

Jakby kot odcial sobie kut*sa to przyczepilbym go tobie do czola.
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,935
Odznaki
12
Cieszy mnie to, że ulubionymi gazetkami mojego potomnego nygusa są gazetki konopne!

Kaczor donald - NIEEEE! Teletubisie - NIEEEE!....

ROYAL QUEEN SEEDS - TATA DAJ, TATA POCITAJ MI TO. :)


1595599037114.jpg


1595598914669.jpg


1595598768614.jpg
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

JimMorris

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2019
Postów
812
Buchów
4,293
Odznaki
2
Cieszy mnie poczucie humoru niektórych kierowców:p
 
Ostatnia edycja:

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,106
Buchów
5,118
Odznaki
2

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
A mi się dziś udało kupić od cholery świetlówek po 50/60gr za sztukę, parametry z kilku poniżej. Samych philipsów tornado to chyba z 70 kupiłem :p chyba sobie w wolnym czasie i jak dojdę do siebie mikroboksy pierdzielne :D

 
P

pozytyw

Guest
Zawsze z tego , ze jest cos w boxie. Mozna otworzyc, popatrzec, oddołować, ucieszyć a jak grube topasy to duma tym wieksza..
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,151
Buchów
1,416
Ja jestem zadowolony z 10 rocznicy ślubu na którą pojechaliśmy bez dzieci na 2 noce. A jeszcze bardziej cieszy mnie że żona skusiła się na kieliszek nalewki z ABV :bal:
 
S

subaru

Guest
Mnie cieszy że żyje. Jest to wspaniały dar. DZIĘKUJE MAMO I TATO!
 

Śmigacz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 8, 2015
Postów
667
Buchów
759
cieszy mnie, że dałem radę wyczyścić klejące sie przyciski w laptopie :dance:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół