nasiona marihuany

Co cię cieszy, z czego jesteś dumny i zadowolony?

Wyszukiwarka Forumowa:

Kunek

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2018
Postów
61
Buchów
0
cieszą mnie moje wyniki w szkole (mam skonczone 18 lat :D)
 

Erekcja

Well-known member
Rejestracja
Sie 22, 2017
Postów
89
Buchów
2
Cieszy mnie to że mam nowego spota na 20+ krzokow
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,313
Buchów
2,632
Odznaki
8
Mnie cieszy to a bardziej moja mała miss, że zajęła pierwsze miejsce w konkursie.
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
903
Buchów
714
Odznaki
6
a ja się cieszę że nie walę sake już 2 lata i tylko jakieś wrzody mam no i rzyga mi się po 20 H jak wczoraj czasami. Ale po tych wynalazkach co piłem ( u nas po 6zł za 0,5L) to i tak za***iście się wywinołem bo ziomki odpadają jak kawki. tylko że człowiek później nie docenia zdrowia- i to zarazem mnie smuci
 

zlapmniejeslipot

Nigdy nie mam czasu !
Rejestracja
Sie 21, 2017
Postów
198
Buchów
1
a ja się cieszę że nie walę sake już 2 lata i tylko jakieś wrzody mam no i rzyga mi się po 20 H jak wczoraj czasami. Ale po tych wynalazkach co piłem ( u nas po 6zł za 0,5L) to i tak za***iście się wywinołem bo ziomki odpadają jak kawki. tylko że człowiek później nie docenia zdrowia- i to zarazem mnie smuci

Nie piję 4 lata, powodzenia i to mnie cieszy że ktoś się tym cieszy .

Ktoś powie że to nie AA tylko Hasz, ale też cieszy ze ktoś to czyta .
 

kava

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2015
Postów
248
Buchów
0
Cieszy mnie ze wyszedlem calo z wypadku mimo zlaman i dalej moge robic to co lubie. Cieszcie sie zdrowiem puki je macie. 5!
 

DeathZone

Banned
Rejestracja
Wrz 14, 2018
Postów
189
Buchów
1
Cieszy mnie to, że kupiłem ‚€ždomek’€ dla mojego kota i na szczęście on go polubił i w nim lubi spać. Cieszy mnie, że go polubił bo nie lubię nietrafionych zakupów, a ostatnio spał w różnych miejscach i mi było trochę głupio jak go widziałem gdzieś na podłodze, nie miał swojego miejsca... Mam tylko nadzieję, że będzie w tym ‚domku’ spał cały czas.
 

zlapmniejeslipot

Nigdy nie mam czasu !
Rejestracja
Sie 21, 2017
Postów
198
Buchów
1
Cieszy mnie to, że kupiłem ‚€ždomek’€ dla mojego kota i na szczęście on go polubił i w nim lubi spać. Cieszy mnie, że go polubił bo nie lubię nietrafionych zakupów, a ostatnio spał w różnych miejscach i mi było trochę głupio jak go widziałem gdzieś na podłodze, nie miał swojego miejsca... Mam tylko nadzieję, że będzie w tym ‚domku’ spał cały czas.

Będzie, będzie do puki go nie eksmitują :).

Mój śpi w koszu na smieci taki se domek znalazł nazwałem go śmieciarz :), cieszy mnie to strasznie tam nasz dom gdzie nam dobrze .
 

Hogan

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2018
Postów
47
Buchów
4
Będzie, będzie do puki go nie eksmitują :).Mój śpi w koszu na smieci taki se domek znalazł nazwałem go śmieciarz :), cieszy mnie to strasznie tam nasz dom gdzie nam dobrze .

<lol>

Cieszę się, że chociaż Wy się czymś cieszycie - wątek o tym co kogo wk***ia ma 158 stron a ten 6 hehehe...Cieszę się że do***ali mi zawiasy zamiast wyroku i że wyszedłem z kurewskiego ciągu alkoholowego. Teraz czas się za siebie wziąć jak już bańka ruszyła i póki mam wolne.
 
Ostatnia edycja:

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,471
Odznaki
3
Cieszę sie, że Polska wygrała z Austrią!!!!!!!!! <lol>
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
A mnie cieszy e marzanny potopione , wiosna idzie,wsio naszykowane mam na out i pogoda coraz lepsza :)
 

TęczowyMiś

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2012
Postów
521
Buchów
430
Odznaki
1
Cieszy mnie że idzie OUTDOOR i wszystko idzie póki co po mojej myśli :)
Dumny jestem jak coś zrobię od początku do końca tak jak ja chcę.
Pozdro! :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół