nasiona marihuany

Psilocybe cubensis Ecuador - Poczatki Poczatkujacego

Wyszukiwarka Forumowa:

RuchaczMatek

Active member
Rejestracja
Kwi 10, 2016
Postów
32
Buchów
1
Hej!

Otoz w rece jakos 2 tygodnie temu wpadla mi strzykawka z Azariusa z grzybkami :jocolor:



W szybkowarze wysterylizowalem wode i na pol litra wody dalem 1 lyzke miodu. Po okolo 1,5 tygodnia tak to mniej wiecej wyglada. Tak, wiem robione tosterem ale widac zarys medus(plywaja 3, 2 male i ich matka).





Bede je szczepic na mace z brazowego ryzu oraz vermikulicie.

Poczekam jeszcze ze 3 dni i zaczne szczepic ciastka bo zarodniki obiecalem kolezce a nie chce ich wszystkich zuzyc.


PS. Prosze o przeniesienie tematu do "growlog niekonopny" niestety nie mam jeszcze takiej mocy aby tam zalozyc temat.
 
L

Littlefinger

Guest
wiec tak.. wygląda nieciekawie ;p z info wynika że sterylizowałeś wodę a potem dodałeś miód a to się robi odwrotnie.. najpierw robisz mix woda miód a potem sterylizujesz ;) ta woda wydaje się być mętna... jak tak miałem to nic z grzybni nie dało ;p powodzenia
 

RuchaczMatek

Active member
Rejestracja
Kwi 10, 2016
Postów
32
Buchów
1
wiec tak.. wygląda nieciekawie ;p z info wynika że sterylizowałeś wodę a potem dodałeś miód a to się robi odwrotnie.. najpierw robisz mix woda miód a potem sterylizujesz ;) ta woda wydaje się być mętna... jak tak miałem to nic z grzybni nie dało ;p powodzenia

Nieeee, wode z miodem sterylizowalem a zdjecie slabe bo robione tosterem. Zalozylem fotorelacje aby ludzie mi pomogli ja doprowadzic do konca. Dzieki za rady, dzisiaj na wszelki wypadek zrobie jeszcze jeden sloik
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół