nasiona marihuany

[Af/Sez][10/5] [WRxDR, Maroc+ // Maroc, Passion#1] [ORION/Rizzo]

Wyszukiwarka Forumowa:

Śmigacz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 8, 2015
Postów
668
Buchów
759
Cześć,
Przedstawiam wa 2 maroci i 1 possiona #1 7weg
Karmione są biohumusem co podlanie, niedługo je przesadze w 60 litrowe donice i na spota.




Odnośnie tego popalonego azofoską Big banga przelałem około 10 litrów wody przez donice lać jeszcze czy wymienienie ziemi było by lepsze?Czyałem że można na wierzch położyć kwaśną ziemie i będzie lepiej?
Bardzo proszę o porady :spalony::spalony::spalony::spalony::spalony:
 

chill

Well-known member
Rejestracja
Maj 13, 2013
Postów
149
Buchów
0
Od Dolomitu na pewno nie, pewnie azofaska, według mnie sam wkrótce powinien wrócić do normy.. Nie martwiłbym się tym jakoś szczególnie, może dolomitem ewentualnie podsypać, nie zaszkodzi. Ale może ktoś bardziej doświadczony bedzie wiedzial lepiej. z fartem i do :harvest:
 

Śmigacz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 8, 2015
Postów
668
Buchów
759
Szybki up date tego co sie dzieje na spocie.
Big Bang 7wegpopalony, ale moze odbije

WrxDr 2,5weg

WrxDr 2,5weg

WrxDr 2,5weg to ta co ma najmniej słońca, widać kolosalną różnicę:freak:


Teraz kilka z tych najmniejszych, bo non sens wszystkie wstawiać
wrxdr2weg jedna z 4 (na jednym poletku są)

Passion #11weg

Easy Sativia 1weg niestety druga koleżanka została przez coś lub kogoś wyrwana, zastałem uschniętą łodygę


Może na koniec podsumujmy ile pomidorków występuje w fotorelacji:
Sez:
-3xPassion#1
-2xMaroc
-1xDurban Poison
-1xEasy Sativia
AF:
7xWhite RussianxDiesel Rider
1xBig Bang POPALONY, ale może odżyje ;c


Oraz wygrałem Os'a z automatami o których napisze jak dotrze do mnie paczka.

Dzięki za uwagę :jaraczz:
 
Ostatnia edycja:

Śmigacz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 8, 2015
Postów
668
Buchów
759
Witam wszystkich w kolejnej odsłonie:

Ogólnie spisane na straty pomidorki:
-Po tygodniowej nieobecności Big Banga popaliło do końca, wyrwałem go z ziemi. Szkoda bo pierwszy miał dostać kosę :pl:
-Dwa z trzech White Russian x Diesel Rider (te starsze, pierwsza partia) obgryzione do połowy i wyrwane wraz z korzeniem. Obstawiam Sarnę, mam nadzieję że jej smakowało ;)

White Russian x Diesel Rider Af REG 4weg to mój najstarszy Af, czy on nie pokazał jajek?, ładnie się krzaczy
Czy myślicie że delikatne lst, żeby ją (<---mam nadzieję<lol>) doświetlić byłoby wskazane?



Cztery White Russian x Diesel Rider Af REG 3,5weg





Passion #1 2,5weg

Easy Sativia 2,5weg

Durban Poison 2,5weg




Odwiedziłem także zaprzyjaźnionego rolnika i sprawy mają sie następująco: <rotfl>
Dwa Maroc'i i Passion #1 8weg
Przesadziłem je do (chyba) 5 l donic, do ziemi sypnąłem garść azofoski i trzy dolomitu.
Nie przesadziłem z azofoską?

Niestety, nie wiem który to passion#1 może ktoś z was zauważył różnicę. Na flo bedzie widać :jaraczz:


 

SrakaPtaka

Well-known member
Rejestracja
Kwi 7, 2016
Postów
140
Buchów
1
Mordko 5 litrowe doniczki sa za male najlepiej to wykop minimum 60 litrowe dolki i je tam przesadz:running-around-smil
 

Śmigacz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 8, 2015
Postów
668
Buchów
759
Mordko 5 litrowe doniczki sa za male najlepiej to wykop w minimum 60 litrowe dolki i je tam przesadz:running-around-smil

Kolego, czytałem że najlepiej przesadzać do coraz większych doniczek aby ładnie się tworzyła bryła korzeniowa. Ogolnie nie muszę się spieszyć. Małe rosną sobie bez jakiegokolwiek przypalu u zaprzyjaźnionego rolnika, są traktowane tak samo jak inne rośliny z ogródka tj. Podlewane Gnojowką.
 

SrakaPtaka

Well-known member
Rejestracja
Kwi 7, 2016
Postów
140
Buchów
1
Kolego, czytałem że najlepiej przesadzać do coraz większych doniczek aby ładnie się tworzyła bryła korzeniowa. Ogolnie nie muszę się spieszyć. Małe rosną sobie bez jakiegokolwiek przypalu u zaprzyjaźnionego rolnika, są traktowane tak samo jak inne rośliny z ogródka tj. Podlewane Gnojowką.
Zwracam honor i duzo słonka życze
 

Śmigacz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 8, 2015
Postów
668
Buchów
759
Cześć wszystkim,
Powoli wszystko idzie na przód, nie widać oznak niedoborów.
Podlałem wszystkie rośliny wodą z biohumusem.


Na początek zaczniemy od AF:
White Russian x Diesel rider ma 5 tygodni
Jajcarz teraz pytanie czy go wyrwać,
czy przesadzić zdala od innych panienek i zebrać pyłek i spróbować zrobić pestki.
Dodam że nie zagłębiałem się nigdy w tematy zapylania...
Poczytam trochę o tym i zastanowie sie co zrobić

Może mi ktoś powiedzieć kiedy powinienem zebrać ten pyłek? Pokazał jajca jakies 2 tygodnie temu


Poletko na którym są cztery White Russian x Diesel Rider 4,5weg
Podsypałem je dolomitem, i polifoską 8

Ta jest największa i zaczna kwitnąć, zrobiłem lst, od następnego tygodnia odliczamy flo

Druga co do wielkości panna, także wykonałem lst

Te dwie są znacznie mniejsze od pozostałych, chociaż mają identyczne warunki. Nie mam pojęcia dlaczego



Do fotorelacji dołączyło 6 panienek, dzięki cabino, za które jestem bardzo wdzięczny. <3
Są to:
2xFEM AK47 x RD #2
2xFEM RD#1 x RD#2
2xFEM RD #2 S2
Niestety, deszcz zmazał mi oznaczenia na kubkach i wiem tylko które to AK47 bo urosły największe, narazie do miejsca docelowego wsadziłem tylko dwie panienki, pozostałe cztery ogarne w najbliższym czasie, zabrakło mi ziemi. Przy następnym up'ie napisze które to ak



Teraz czas na sezony:

Easy Sativa 3,5 weg
ładnie pachnie gandzią, szybciutko rośnie, na prawde jest łatwa w uprawie :jaraczz:
podsypałem delikatnie azofoską i dolomitem

Także padła na glebe (LST) <shiza>


Passion #1 3,5weg
tydzień wcześniej zrobiłem lst, słabo przywarłem go do ziemi i skubany próbował sie wydostać, trochę poskręcała mu się łodyga.
Odczepiłem go i nie bede go juz chyba trenował


Durban Poison 3,5weg
Przesadziłem go w końcu do miejsca docelowego




Tak na koniec, zobaczcie kto pilnował Passiona #1 i Durban Poisona, które rosną obok siebie.
Stałem przed nim metr a on nic sobie z tego nie robił, wgl co to za zwierzę? Na sarne nie wygląda, chociaż może? :freak:


Dzięki za uwagę, bardzo bym prosił o wskazówki dotyczące jajcarza ;)

Do następnego :spalony:
 
Ostatnia edycja:
Rejestracja
Mar 21, 2012
Postów
756
Buchów
3
Jajcarza wyrwij bo Ci zapylic wszystko, a te nasiona będą mało warte. Co do zwierzka to wydaje mi się, że jest to lis, ale mogę się mylić..... :D
 

Śmigacz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 8, 2015
Postów
668
Buchów
759
Niee wydaje mi się, już prędzej młode "sarniątko" <-- dobrze napisałem?


Myślisz ze jak zrobie ciastka bądź makumbe z niego, to ***nie cos?
Dodam że zapach jest konkretny :spalony:
 
C

cabino

Guest
no jajcarza chyba lepiej wyrwac, jest spoko, wyglada na to ze pechy poleciały w dobre ręce. pozdr

---------- Post Zaktualizowany 07:20 ---------- Data pierwszego postu 07:07 ----------

w sumie to jesli nic innego ejszcze nie kwitnie to mozesz poczekac i zebrac ten pyłek, ale to troche jeszcze musisz poczekac az dojrzeją, musisz pilnowac
 

mirindaJWP

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2012
Postów
184
Buchów
0
te sezony laduj do ziemi wykop duze i szerokie doły tak do kolana zmieszaj glebe i wtedy to bedzie miało sens . Z tym przesadzaniem to nie polecał bym
 

Śmigacz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 8, 2015
Postów
668
Buchów
759
te sezony laduj do ziemi wykop duze i szerokie doły tak do kolana zmieszaj glebe i wtedy to bedzie miało sens . Z tym przesadzaniem to nie polecał bym

Kolego, gdybyś przeczytał dokładniej starsze posty to wiedziałbyś, że dołki pod sezony są 60 litrowe i na prawdę szerokie, przekopane juz w kwietniu z azofoską i dolomitem.

Odnośnie przesadzania to chodzi Ci o co dokładnie?
O tego automata męskiego, czy o młode siewki z Os'a?
 

Śmigacz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 8, 2015
Postów
668
Buchów
759
Czołem brygado!
Dziś odwiedziłem zaprzyjaźnionego rolnika,
wszystko idzie pięknie, z wyjątkiem
pojedynczych dolnych liści, sami zobaczcie.
Wszystkie pokazały włochy, tylko się określiły, czy już będą kwitnąć? Ciekawe:jaraczz::freak:

2xMaroc 1xPassion #1 11tyg weg



Z lotu ptaka


Dolomit załatwi sprawę? Czy to od przesuszenia?



Na dniach przejdę się do reszty dziewczyn i zdam wam relację.
Do następnego:bounce:
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół