nasiona marihuany

Elektrox CFL dual 200W

Wyszukiwarka Forumowa:

PrezesKosmosu

Member
Rejestracja
Kwi 15, 2016
Postów
5
Buchów
0
Buduję boxa 45x45x87 (Stara lodówka) według kalkulatora potrzebuję 10 000 lm. Czy wymieniona żarówka ELEKTROX CFL DUAL 200w z odbłyśnikiem da radę czy celować w 250w? Jakie macie doświadczenie z żarówkami dual ? czy lepiej osobno na wege i osobno na flo ??
 
3

3one

Guest
Dual 200W wystarczy - ja mam 150w solux cfl i ma 9000lm - wiec u ciebie jest pewne ze 11-12k przy 200W. CZytalem na forum ze dual sie sprawdza bardzo dobrze.Ale zawsze lepiej miec chyba 2 osobne.
 

JumpDaFuckUp

Active member
Rejestracja
Maj 12, 2009
Postów
30
Buchów
0
A ja mam inne pytanie. 200W Dual pod automaty? Doczytałem, że DUAL nie jest dobry dla roślin z racji problemów z przejściem z wega na flo. Ale jak jest w przypadku automatów? DUAL sobie poradzi?
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
A ja mam inne pytanie. 200W Dual pod automaty? Doczytałem, że DUAL nie jest dobry dla roślin z racji problemów z przejściem z wega na flo. Ale jak jest w przypadku automatów? DUAL sobie poradzi?

Poradzi :) a jak nie wierzysz poprzegladaj fotorelacje ..:freak:
 

kawasaki0

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2014
Postów
298
Buchów
34
Mialem kiedys duala 200 Elektroxa i sie spalil po 3 dniach. Sprzedawca powiedzial, ze sa w nich wadliwe zapalniki i duzo ma reklamacji z tymi zarowkami. Nie wiem czy pozostale mocowo duale z tej firmy zachowuja sie tak samo.
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
Mialem kiedys duala 200 Elektroxa i sie spalil po 3 dniach. Sprzedawca powiedzial, ze sa w nich wadliwe zapalniki i duzo ma reklamacji z tymi zarowkami. Nie wiem czy pozostale mocowo duale z tej firmy zachowuja sie tak samo.

Mi 2szt. Poszly w piz*u ale zawsze reklamowalem i dostawalem nowe, sprzedawca mowil to samo co tobie
nie wiem czy byly wadliwe czy sam sie do tego nie przylozylem ustawajac zbyt wysoka wilgotnosc...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół