nasiona marihuany

WWxBB porady outdoor

Wyszukiwarka Forumowa:

don piwana

Well-known member
Rejestracja
Mar 23, 2016
Postów
55
Buchów
10
Siemanko,
dostałem od znajomego pestki White Widow x Big Bud od Female seeds,
jednak koleś nie może zrobić indoora bo coś mu się spie****iło i teraz postawił mnie przed trudnym zadaniem.

Dlatego wolę was zapytać, bo na forum znalazłem dosłownie kilku śmiałków którzy WWxBB robili na outdoor i doprowadzili do końca, i to jeszcze w jakimś temacie z smoke reporta.

Macie jakieś rady dla mnie? Jestem początkujący i nie wiem czy się za to zabrać, czy jakoś przechować nasiona na ewentualny najwcześniej przyszłoroczny indoor
 

Eviva l'arte

Well-known member
Rejestracja
Maj 19, 2014
Postów
154
Buchów
0
Tu nie chodzi ze to jest indoorowa odmiana, tylko o czas kwitnięcia i tego kiedy sie ono rozpocznie, po prostu to nie odmiana na nasz klimat preparaty przyspieszajace kwitnienie zapewne beda potrzebne, poczytaj, zaopatrz sie, powodzenia.
 

kastet

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2008
Postów
893
Buchów
1,884
W 2013 na out poleciała gratisowa pestka urosła planta z 70 cm może główny szczyt plus jakieś odrosty przebarwia się na fiolet. Być może przez mały rozmiar była gotowa połowa października. Struktura kwiatów zbita lecz bez pleśni podczas gdy na tym samym spocie planty łapala. Spodobało mi się to Palonko chociaż wyszło kilka gram.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół