nasiona marihuany

Problem z sadzonkami

Wyszukiwarka Forumowa:

Dr.spaldowody

Member
Rejestracja
Gru 13, 2015
Postów
7
Buchów
0
Siema
Mam pewiem dylemat .I postanowilem tu go opisac ,moze wy mi doradzicie co lepsze..

Bo tak bylo kilka dni ladnej pogody wiec uradowany rzucilem sionka w wode . Wszystko pieknie ladnie wyszlo, 100% kielkowosci . Na poczatku staly na parapecie. I bylo im dobrze , ale postanowilem ich wyrzucic na spota pod takiego ala foliaka i tez jako tako im szło. Ale teraz dwa dni padalo , bylem luknac i stoja w miejscu.
I moje pytanie brzmi tak :
Zostawic ich na spocie uszczelnik foliaka dac ze dwa znicze i czekac na postep, czy skonstruowac boxa i zarzucic ich doboxa ? Tylko ze problem jest taki ze w tym tyg krucho u mnie z hajsem i musialbym go klecic najtanszym kosztem.

Jak myslicie co lepsze ?
 

medic1

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2015
Postów
139
Buchów
0
troche za wczesnie na wywalanie na out. w nocy lekko piź**i. dużo tych sadzonek? wsadz je w jakieś pojemniki po śmieetanie i zrób małego boxa na np 2 tygodnie. za pare groszy da rade. kup dwie świetlówki box z jakeigoś pudełka wloty i wyloty pasywne oklej kartkami i za 20 zł masz boxa.
 

Inverted999

Weteranio
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2013
Postów
608
Buchów
1
troche za wczesnie na wywalanie na out. w nocy lekko piź**i. dużo tych sadzonek? wsadz je w jakieś pojemniki po śmieetanie i zrób małego boxa na np 2 tygodnie. za pare groszy da rade. kup dwie świetlówki box z jakeigoś pudełka wloty i wyloty pasywne oklej kartkami i za 20 zł masz boxa.
To jest zestaw dla "myślących"
 

Arsenio Hall

White Pride
Weteran
Rejestracja
Cze 9, 2009
Postów
2,537
Buchów
1
zostaw ich w tym ala foliaku bez zniczy postoją ich w miejscu i ich lada dzień ruszą
 

Lolek94

Weteran
Rejestracja
Lis 16, 2014
Postów
177
Buchów
0
Ja też posadziłem trochę wcześnie tak na próbę i teraz gdy sie z lekka ociepliło ruszyły. Nie jest najgorzej
 

Dr.spaldowody

Member
Rejestracja
Gru 13, 2015
Postów
7
Buchów
0
Ja nic na probe.. wale juz out.. jak narazie wszystkie moje panny juz rosna :D i mowia ze im dobrze .
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół