nasiona marihuany

zatrzymanie, areszt, pobicie za 0,91g marihuany. Brat ofiarą policji

Wyszukiwarka Forumowa:

Niktwarzny

Well-known member
Rejestracja
Lut 13, 2014
Postów
334
Buchów
0
witam, sytuacja świeża 3 dni wstecz.

mój brat razem z moim najlepszym ziomkiem pojechali po zakupy, jakie każdy wie.
umówili się na 5, ustawili się z gościem wszystko git, ale koleś wyciąga temat i stwierdzili że to jakaś padaka jakościowo i ilościowo średnio i wezmą tylko jedynkę na zabicie ciśniena.
ustawili się przy torach gdzie jest mega przypał bo oprócz psów SOKiści często tam biegają.
zauważyli że w ich stronę jedzie jakiś samochód, więc brat sztukę zawinął do kieszeni i czekają.
podjeżdża kia ceed policja po cywilu. klasyka. ' wypie****ać z samochodu ręce na maskę i trzepanko '
brat wyciągnął wszystko co miał, pod paczkę fajek rzucił jedynkę, ale niestety zobaczyli.
ziomka i dila przetrzepali nic nie znaleźli oprócz 40zł przy dilu.
Brata zawinęli na komendę do nas, a że nie ma u nas aresztu wywieźli go 35km dalej. zrobili mu tam narkotesty, przesłuchanie (Brat miał już kilkukrotnie styczność z policją więc ich wyśmiał jak mu mówili że pójdzie siedzieć na 3 lata jak nie powie że to od tego gościa kupił ten shit etc) i wtedy zaczęły się problemy.
po 15h pracy wsiadłem w samochód i pojechałem tam zawieźć mu jakiegoś snickersa i paczkę marlboro, bo pamiętam że palić się chce jak ch*j, a pozwalają jednego na 4h zapalić. patrze na niego, a on piz*a pod okiem fioletowa, kuleje po tej celi bo go po kolanach i kostkach stłukli. On jest strasznie porywczy i ten pies zaczął gadać że jak oni go bili to On się śmiał i cały czas rzucał ' co ku**a tylko na tyle Cię stać? taki kozak jesteś to się ustaw ze mną jak wyjdę!' i jak policjant chciał go uderzyć pałką to on złapał tą pałkę wyrwał mu z rąk i wyrzucił na środek komendy i podobno strasznie ich to wk***iło. mówiłem żeby poszedł na obdukcję etc, ale ten pies z komendy powiedział że na narkotestach wyszło mu thc i jak tylko zgłosimy gdzieś wyżej że doszło do pobicia to oni nakręcą to tak, że On był pod wpływem marihuany i zachowywał się agresywnie i oni musieli go 'uspokoić'

Ziomeczki. co w tej sytuacji? wiem że piszę chaotycznie, ale nie mam 16 lat. razem z bratem mamy jesteśmy dorośli, mamy dobrą pracę, zarabiamy, nikomu nie wadzimy. olać tych policjantów którzy Go pobili czy próbować coś działać?

vol. 2

dodam że duża wina leży po stronie chłopaków. pojechali czarną BMW e92 z ciemnymi szybami etc i ustawili się w przypałowym miejscu z przypałowym gówniarzem. wina mojego Brata - jakby psy po cywilu podjechały w takiej sytuacji, te śmieszne 0,91 byłoby w moim żołądku w ciągu 3 sek. z***ałem go jak psa, chociaż jest starszy.
Brat oczywiście nikogo nie sprzedał, stary wyga.
 

czarnuchthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2016
Postów
1,863
Buchów
2
Daj na spokój bo z k****mi nie wygrasz. Twój brat popełnił błąd na którym musi się wiele nauczyć.
 

Homer S.

Well-known member
Rejestracja
Lut 18, 2016
Postów
156
Buchów
18
Pie****enie. Nie dawaj żadnego spokoju, niech robi obdukcje i do prokuratury.


'oni nakręcą tak że był pod wpływem thc agresywny i musieli go uspokić'

To jest właśnie typowe pie****enie psów. I tak już mu zrobią przypał za posiadanie bo staty muszą się zgadzać a jak na obdukcji wyjdzie kilka rzeczy to prorok a już na pewno sąd nie będą w ciemno wierzyć w psią wersję.
 

Homer S.

Well-known member
Rejestracja
Lut 18, 2016
Postów
156
Buchów
18
Sztukę na handel wzięli - psióry z tego to z 10 działek dilerskich zrobią :freak:
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
[..] stary wyga.
skoro brat jest stary wyga to powinien wiedziec jakie ma mozliwosci.
1) obdukcja i zgloszenie popelnienia przestepstwa w takiej sytuacji przyniesie wam dodatkowym konsekwencji w formie ciągłych przeszukań, a próba osiągnięcia sprawiedliwości zostanie sprowadzona do sytuacji ktora juz uslyszales od pracownika budzetowki. To jest system ktory dziala sprawnie na pograniczu prawa, czasami przechylajac sie w ta druga strone.
2) Druga opcja to przyjac to na klate i ewentualnie wymierzyc sprawiedliwosc samodzielnie na warunkach gry w systemie o ktorym napomknalem w punkcie pierwszym
 

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
Pozstaje jeszcze opcja dla hardkorowców,zapłacić nie mało i gościa dojadą w jego własnym domu...
 

czarnuchthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2016
Postów
1,863
Buchów
2
jaki ku**a handel, przecież Oni pojechali kupić nie sprzedać? jak nie czytasz ze zrozumieniem to się nie udzielaj

Handel to także kupno kub wymiana. Po ch*j się spinasz facet.
Skoro macie tyle lat to myślcie swoimi kapucynami, a nie szukacie ślepo pomocy na forum.
Idź do papugi zapłać kwit to Ci powie co zrobić.

Nara...
 

Fee_d

Kiedys rudy, teraz łysy..
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2013
Postów
528
Buchów
0
Daj na spokój bo z k****mi nie wygrasz. Twój brat popełnił błąd na którym musi się wiele nauczyć.

Idź się powieś. Z takimi radami, równie dobrze możesz się mojej posłuchać.


Wracając do tematu, po wyjściu z komendy zadzwoniłbym po karetkę, później na policje i zgłosić pobicie. Poszukał kancelarii która bierze % od wygranej sprawy o odszkodowanie. Reasumując nie poniesie kosztów sprawy a ciut zarobi.

Pozdro
 

czarnuchthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2016
Postów
1,863
Buchów
2
Idź się powieś. Z takimi radami, równie dobrze możesz się mojej posłuchać.


Wracając do tematu, po wyjściu z komendy zadzwoniłbym po karetkę, później na policje i zgłosić pobicie. Poszukał kancelarii która bierze % od wygranej sprawy o odszkodowanie. Reasumując nie poniesie kosztów sprawy a ciut zarobi.

Pozdro
Powinieneś dostać soczystego warna za taki tekst.

Mialem w życiu 2 takie przypadki i w żadnym żadne obdukcje i sprawy nie pomogły.
Pisałem z własnego doświadczenia, także jeżeli masz własne zdanie to nie wpie****aj się w moje.
W każdym mieście i miasteczku psy i sądy to jeden burdel na tych samych kółkach.
Pa
 

Fee_d

Kiedys rudy, teraz łysy..
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2013
Postów
528
Buchów
0
Powinieneś dostać soczystego warna za taki tekst.

Mialem w życiu 2 takie przypadki i w żadnym żadne obdukcje i sprawy nie pomogły.
Pisałem z własnego doświadczenia, także jeżeli masz własne zdanie to nie wpie****aj się w moje.
W każdym mieście i miasteczku psy i sądy to jeden burdel na tych samych kółkach.
Pa

Po raz drugi Ci doradzam, powieś się. Jak masz pisać dyrdymały to zrobisz nam przynajmniej przysługę.
To że jesteś pierdołą nie znaczy że każdy nim jest.
 

Niktwarzny

Well-known member
Rejestracja
Lut 13, 2014
Postów
334
Buchów
0
Handel to także kupno kub wymiana. Po ch*j się spinasz facet.
Skoro macie tyle lat to myślcie swoimi kapucynami, a nie szukacie ślepo pomocy na forum.
Idź do papugi zapłać kwit to Ci powie co zrobić.

Nara...

ślepa pomoc na forum? zapytałem ludzi tutaj, bo sporo z nich miało już identyczne akcje.
co mi powie papuga? to co już wiem, heh
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół