nasiona marihuany

zatrzymanie, areszt, pobicie za 0,91g marihuany. Brat ofiarą policji

Wyszukiwarka Forumowa:

Niktwarzny

Well-known member
Rejestracja
Lut 13, 2014
Postów
334
Buchów
0
Myślę, że mógłbyś się zdziwić jak wiele nie wiesz ...

myślę że w temacie aresztowania za uprawę, posiadanie, udostępnianie, handel wiem już chyba wszystko.
pytałem Was tylko o kwestię pobicia. w moim gronie niestety sporo ludzi miało już różnorakie zatargi z prawem.
część odsiedziała swoje, część siedzi jak na szpilkach z zawiasami. pochodzę ze specyficznego środowiska.
wiem tylko jedno - nikt nigdy nikogo u nas nie wydał. nigdy
 

Fee_d

Kiedys rudy, teraz łysy..
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2013
Postów
528
Buchów
0
myślę że w temacie aresztowania za uprawę, posiadanie, udostępnianie, handel wiem już chyba wszystko.
pytałem Was tylko o kwestię pobicia. w moim gronie niestety sporo ludzi miało już różnorakie zatargi z prawem.
część odsiedziała swoje, część siedzi jak na szpilkach z zawiasami. pochodzę ze specyficznego środowiska.
wiem tylko jedno - nikt nigdy nikogo u nas nie wydał. nigdy

Znam przypadki dużych odszkodowań za pobicia przez policjantów. Napisałem Ci jak zrobić nie ponosząc kosztów finansowych.
 

Homer S.

Well-known member
Rejestracja
Lut 18, 2016
Postów
156
Buchów
18
U mnie był przypadek gdzie dużego odszkodowania nie było (bo i obrażenia głównie powierzchowne - jakiś straszne psi debil bo przecież uczą ich jak przypie****ić żeby nie było widać) ale jedna pała poleciała całkiem a dwie zdegradowane do pieszych patroli.

Teraz jak jest jakieś trzepanko przez psy z tej komendy to do każdego per Pan i pełna kulturka.

A jak ktoś nie walczy o swoje prawa to jest naiwny oczekując że inni będą je respektować.

Ale czarnuchowi się nie dziwię, taka murzyńska natura po prostu :freak:
 

Kai Greene

小賈姬 十面埋&
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
1,031
Buchów
7
Po raz drugi Ci doradzam, powieś się. Jak masz pisać dyrdymały to zrobisz nam przynajmniej przysługę.
To że jesteś pierdołą nie znaczy że każdy nim jest.

Wy to znaczy kto?

Takie teksty typu "powieś się" są co najmniej nie na miejscu. Tak, czy owak bardzo cięzko będzie ci wygrać sprawe, ale jakieś drobne szanse masz.
 

moskit

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 31, 2014
Postów
674
Buchów
1,014
Odznaki
2
Ja bym szukał sprawiedliwości na własną rękę. Brat dobrze wie kto go pobił j....ać Policje!
 

lumenator

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2012
Postów
556
Buchów
0
Moim zdaniem za darmo nie dostał macie tak na prawdę 1 opcję.
Proponuję zrobić obdukcję, złożyć zawiadomienie o przestępstwie we własciwej terytorialnej jednostce Prokuratury.
Pójść do Papugi już przedstawić całą sprawę co i jak (jemu się nie ściemnia) kasa na stół. W grubych i pewnych sprawach zgodziłby się na udział % w odszkodowaniu tak to nie masz co marzyć.

Musicie zrobić to szybko - czas jest ważny. Najlepiej z samego rana już jutro a obdukcję możecie zrobić nawet teraz.
Gdyby prokuratura się ociągała Papug będzie wiedział gdzie uderzyć bo może pójść odpowiednie pismo do BSW a ci się nie pie****ą.


Druga alternatywna i nie polecana opcja jaka miała miejsce kiedyś w Łodzi to wylookany konkretny policjant, ktoś potraktował go taserem i spuścili sromotny wpie**** a delikwent skończył w szpitalu w ciężkim stanie. Ci lub ten albo moża ta? mieli farta bo sprawców nie wykryto ale nie licz na to, są skuteczniejsi niż ci się zdaje. Policjantowi wyciągnęli P99 i tak miło z ich strony, że go nie zostawili z dziurą. Swoją drogą hardcore na zdobycie broni :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół