nasiona marihuany

Howard Marks nie żyje

  • Autor wątku Sławuś z council estate.
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
S

Sławuś z council estate.

Guest
Legendarny przemytnik marihuany i haszyszu Howard Marks zmarł w wieku 70 lat.

Jego odejście jest powodem do smutku dla światowej sceny konopnej.

Z pochodzenia Walijczyk, wykształcony w Oxfordzie w Balliol College Marks zyskał sławę dzięki swym zuchwałym przedsięwzięciom przemytniczym. Dzięki niemu do fanów konopi w UK i USA trafiały dziesiątki ton najlepszej klasy suszu konopnego i haszyszu z Afganistanu, Pakistanu, Kolumbii, Nepalu i Tajlandii, by wymienić tylko kilka krajów z których przemycał. Prasa nadała mu przydomek Narco Polo. Sam wolał być znany jako Mr NICE. Za przemyt został skazany na 25 lat więzienia w ośrodku Terre Haute w Luizjanie. Odsiedział tam 7 lat.

Był autorem kilku książek autobiograficznych z których najbardziej znaną jest "Mr Nice". Zagrał w filmie "Human Traffic". W 2010 roku powstał film poświęcony życiu Marksa w którym zagrał go Rhys Ifans.

W ostatnich latach życia mieszkał w Wielkiej Brytanii. Od dłuższego czasu chorował na raka.
 
Ostatnia edycja:

Niktwarzny

Well-known member
Rejestracja
Lut 13, 2014
Postów
334
Buchów
0
Legendarny przemytnik marihuany i haszyszu Howard Marks zmarł w wieku 70 lat.

Jego odejście jest powodem do smutku dla światowej sceny konopnej.

Z pochodzenia Walijczyk, wykształcony w Oxfordzie w Balliol College Marks zyskał sławę dzięki swym zuchwałym przedsięwzięciom przemytniczym. Dzięki niemu do fanów konopi w UK i USA trafiały dziesiątki ton najlepszej klasy suszu konopnego i haszyszu z Afganistanu, Pakistanu, Kolumbii, Nepalu i Tajlandii, by wymienić tylko kilka krajów z których przemycał. Prasa nadała mu przydomek Narco Polo. Sam wolał być znany jako Mr NICE. Za przemyt został skazany na 25 lat więzienia w ośrodku Terre Haute w Luizjanie. Odsiedział tam 7 lat.

Był autorem kilku książek autobiograficznych z których najbardziej znaną jest "Mr Nice". Zagrał w filmie "Human Traffic". W 2010 roku powstał film poświęcony życiu Marksa w którym zagrał go Rhys Ifans.

W ostatnich latach życia mieszkał w Wielkiej Brytanii. Od dłuższego czasu chorował na raka.

NIE WIERZĘ !!!! ku czci Howarda - obejrzyjmy dziś po raz setny Mr Nice :salut:
Howard - spoczywaj spokojnie w zielonym raju, Mistrz tego co robimy ...
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
Miałem okazje uścisnąć mu ręke na targach w Pradze, promował tam swoją książke. Jednak zainteresowanie na targach jego osobą było niewielkie, przyćmione przez wszechobecną komercje.
 

czarnuchthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2016
Postów
1,863
Buchów
2
Miałem okazje uścisnąć mu ręke na targach w Pradze, promował tam swoją książke. Jednak zainteresowanie na targach jego osobą było niewielkie, przyćmione przez wszechobecną komercje.

Kupiłeś chociaż tę książkę? :)
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Jaki jest tytul tego filmu o Marksie z 2010 roku?
Niech mu ziemia lekka bedzie. R.I.P.
 

king of bongo

Well-known member
Rejestracja
Sie 31, 2015
Postów
572
Buchów
6
Jaki jest tytul tego filmu o Marksie z 2010 roku?
Niech mu ziemia lekka bedzie. R.I.P.

Po prostu "Mr. Nice" w reżyserii Bernarda Rose.

Szkoda chłopa ciekawe jaki to był typ raka? Załuje, że jestem na detoxie spalił bym jointa ku czci jego pamieci...
 

czarnuchthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2016
Postów
1,863
Buchów
2
Też racja, ale ja bym się pokusił. Chociaż autograf dla potomnych bym zostawił :)
 
C

chrabonszcz

Guest
Miałem okazje uścisnąć mu ręke na targach w Pradze, promował tam swoją książke. Jednak zainteresowanie na targach jego osobą było niewielkie, przyćmione przez wszechobecną komercje.


też tam byłem, ale za bardzo zjarany zeby go poznać i przemknąłem obok,
jak już się obudziłem mówiłem do kumpli - pamiętacie tego typa od książek?!

generalnie oprócz roberta houdina i fubara jeden z trzech, których podziwiam

wieczny odpoczynek racz mu dać panie



btw, jak widziałeś gościa co pod boxem sensi seeds robił antyreklame i rozdawał sowje pestki to byłem ja :sunny:
 
Ostatnia edycja:

JIRO

Ganja Shibari
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2014
Postów
1,831
Buchów
5
Odznaki
2
70tki dożył....a życia nie miał nudnego :D R.I.P MR.NICE :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół