nasiona marihuany

THC a wojsko

Wyszukiwarka Forumowa:
D

Dundersztyc

Guest
Ja się od wojska wywinąłem i wcale tego nie żałuję, ale niektórym piz*ą dobrze by zrobiła armia.
 

lumenator

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2012
Postów
556
Buchów
0
Kumpel jest w specjalsach i tam mają wyrywkowo testy ale nie jakieś mocze tylko przychodzi gościu z dzidą w żyłę i za parę godzin jest wynik.Jedyne na co pozwalają to hurtowe ilości tabaki :D snuffają na potęgę. Za to mają śmieszne batony i gumy do żucia kofeinowe, zjadłem takiego batona to mnie chciało popie****ić.
 

Arsenio Hall

White Pride
Weteran
Rejestracja
Cze 9, 2009
Postów
2,537
Buchów
1
Wcale nie bzdura, ale kłania się czytanie ze zrozumieniem. Możesz wpie****ać i po 1 kg witaminy C dziennie, kto bogatemu zabroni? Chodzi o to, że prawie całość z tego wysikasz. Co prawda spożywanie we większych ilościach niż zalecane pozytywnie wpływa na organizm. W nadmiernych ilościach witamina C jest wykorzystywana do walki z rakiem. Wszystko to prawda i nie zaprzecza to temu co napisałem.

Także czytamy i używamy mózgu podczas czytania, bo każdy post to trzeba po kilkanaście razy tłumaczyć.

Askorbinian Sodu kosztuje 30zł - 1 kg , starcza na wiele dni

 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
tabaka to nie jest narkotyk więc czemu mieliby nie pozwalać ? chyba że jest to inne nazewnictwo jakiegoś proszkowego drug'a o którym nie mam pojęcia.
a co do batonów to zjadłem kiedyś dwa takie i myślałem że mi pikawę w kosmos wy***ie, źle się czułem, miałem nudności i chu**we samopoczucie jak na kacu czy coś..
ponoć trzeba przywyknąć.
 

choci

Well-known member
Rejestracja
Sie 9, 2008
Postów
253
Buchów
1
Gosu niezle bzdury tu wypisujesz,zaprzeczasz sam sobie,jak moze nadmiar wic C organizm wykorzystywac do walki z rakiem ,skoro wszystko powyzej 50mg jest wysikane wedlug Ciebie.Ja mysle ze organizm potrafi przyswoic nawet 5g jak jest zdrowy,w przypadku choroby ciezkiej takiej jak rak nawet 100g dziennie,..a ztymi zanizonymi dawkami wit jest tak jak napisal Smieszek,sa po to takie niskie ,zebysmy nie byli za zdrowi ,bo wtedy niema na nas zarobku jak jestesmy za zdrowi i za dlugo zyjemy
 

PatryczekZombie

Well-known member
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
133
Buchów
1
jak byłem mały to często chorowałem i jeden lekarz kazał mi jeść paprykę w hurtowych ilościach i wszystko minęło, dalej jem mnóstwo papryki z własnej uprawy od 8 lat byłem chory może 2 razy.
 

lumenator

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2012
Postów
556
Buchów
0
tabaka to nie jest narkotyk więc czemu mieliby nie pozwalać ? chyba że jest to inne nazewnictwo jakiegoś proszkowego drug'a o którym nie mam pojęcia.
a co do batonów to zjadłem kiedyś dwa takie i myślałem że mi pikawę w kosmos wy***ie, źle się czułem, miałem nudności i chu**we samopoczucie jak na kacu czy coś..
ponoć trzeba przywyknąć.

jasne, że nie narkotyk ale oni nie kupują naszych sklepowych tylko robią swoje mieszanki. Jak byli na szkoleniu w tajlandii to poprzywoził wory ichniejszej tabaki i zrobili mieszanki takie, że efekt jak po batonach albo i lepiej. Zapomniałem jeszcze o tym patencie gdzie robią kulki z tłuszczu - zwykły smalec. Tarzają je ekstrakcie kawy i takie szamają przed marszami, jadłem takie nie jest lekko na żołądku kwestia przyzwyczajenia ale energii toto daje sporo. Chcę to wykorzystać u siebie podczas górskich wędrówek
 

WódzWąskieOko

Well-known member
Rejestracja
Lis 15, 2014
Postów
622
Buchów
1
ja zaczynalem przygotowawcze w styczniu i narkotest zrobili nam raz, tuż przed samym egzaminem podstawowym :D
 

negatyw

Well-known member
Rejestracja
Sie 12, 2012
Postów
328
Buchów
0
Wojsko nie jest złe,nie jednego wprowadziło w alkoholizm :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół