nasiona marihuany

THC a wojsko

Wyszukiwarka Forumowa:

Mallory Knox

Well-known member
Rejestracja
Paź 25, 2012
Postów
246
Buchów
0
Witam, za około miesiąc zaczynam służbę przygotowawczą do wojska, sprawa wygląda tak - wiem że robią na wejściu narkotesty na mocz, pytanie czy przy codziennym paleniu około 2 lat zazwyczaj fifka na sen istnieje możliwość że zdąże sie oczyścić z thc w ciągu 2-3tyg?

U osoby która pali sporadycznie thc zniknie w ciągu nawet 10 dni a co u mnie gdy pale 2 lata bez przerwy? :sunny:
 

czarnuchthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2016
Postów
1,863
Buchów
2
Staraj się nie jeść tłustego.
Wchłaniaj witaminę C
Pij dużo.
Powinno wystarczyć na mocz bo w innych partiach znacznie dłużej się utrzymuje.
I przed testem wypij dużo soku żurawinowego. Słyszałem, że pomaga.

Odbiję od wątku. Wiedziałeś, że idziesz do wojska, a paliłeś dalej?
 

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,400
Mam kumpla, który był zawodowym trepem. Jak chcieli mocz do badań, to dawał mi pojemnik i dawał do badania mój mocz (wtedy jeszcze nie paliłem, on jarał grama dziennie i do tego walił grubo fete). Poproś dobrego znajomego, co nie pali i nie zażywa innych środków, żeby narobił do pojemniczka i daj im taki do badania.
 

PATO PATO

bez animuszu ani rusz
Rejestracja
Gru 13, 2015
Postów
268
Buchów
25
myśle że harv69 wyjaśnił cie. :jaraczz:
 
G

Guest

Guest
Mogłeś iść na medycyne tam cpają nonstop , dość ze wojsko mamy w kiepskim stanie to jeszcze się tam ćpuny pchają , wiesz z której strony karabin złapać ? :) gdzie te czasy poboru przymusowego ja się pytam .
 

Dragon

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2012
Postów
1,218
Buchów
1,558
Kto nie był w monie tem h*j. je**ć biedę. Zima pobór święty do ***ania jesieni wzięty. Karina marina, ,,,,,,,,,,
 
G

Guest

Guest
Pozdrawiam jełopów z SG w Szczecinie co wnosili worki pełne wina nadwiślanskiego skutkiem czego była degradacja i mycie garów hehehehe :)
 

medic1

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2015
Postów
139
Buchów
0
na szczynach to sie średnio znam ale moim zdaniem jak ponosisz je przez pare tygodni to mogą sie kapnąć że są stare. w woju to chyba dobrze zawsze mieć czysty mocz bo zdarzają sie też pozniej wyrywkowe kontrole.
 

gosu

Well-known member
Rejestracja
Maj 6, 2016
Postów
46
Buchów
0
Wchłaniaj witaminę C

Ta porada się często pojawia, chciałem wyjaśnić jak to działa w praktyce, bo wyjaśnienie już się pojawia trochę rzadziej.

Witaminy C (kwas askorbinowy) praktycznie nie da się przedawkować (dawka śmiertelna dla szczurów to 11,9 g na 1 kg masy ciała, źródło: wikipedia). Metoda z oszukaniem testu polega na wpieprzaniu hurtowych ilości witaminy C, grozi to sraczką w najgorszym wypadku. Duże ilości witaminy C skutkują kwaśnym odczynem moczu przez co wynik badania zostaje zakłamany.

W praktyce, z tego co się orientuję, nie zapewnia to na 100% wyniku negatywnego. Druga sprawa jaką musisz mieć na uwadze to fakt, że Twoje siusiu nagle będzie super kwaśne i pełne witaminy C. Z tego co kiedyś czytałem to przyjęcie w ciągu dnia większej ilości witaminy C niż dzienna zalecana dawka (która wynosi coś około 50 mg) kończy się tym, że ją wysikujesz- co z kolei powoduje kwaśny odczyn moczu.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,093
Buchów
7,809
Odznaki
5
większej ilości witaminy C niż dzienna zalecana dawka (która wynosi coś około 50 mg)

Bzdura. Witaminę c powinno się dawkować w gramach a nie mg. Ja jem 1500mg + to co zjadam w owocach, warzywach itp. dziennie a są i tacy którzy wpieprzają po 5-10g i działa jeszcze lepiej.
Ta śmiesznie niska dawka zalecana jest tylko po to żebyś nie wpie****ił 5g i nie ozdrowiał.
 

gosu

Well-known member
Rejestracja
Maj 6, 2016
Postów
46
Buchów
0
Bzdura. Witaminę c powinno się dawkować w gramach a nie mg. Ja jem 1500mg + to co zjadam w owocach, warzywach itp. dziennie a są i tacy którzy wpieprzają po 5-10g i działa jeszcze lepiej.
Ta śmiesznie niska dawka zalecana jest tylko po to żebyś nie wpie****ił 5g i nie ozdrowiał.

Wcale nie bzdura, ale kłania się czytanie ze zrozumieniem. Możesz wpie****ać i po 1 kg witaminy C dziennie, kto bogatemu zabroni? Chodzi o to, że prawie całość z tego wysikasz. Co prawda spożywanie we większych ilościach niż zalecane pozytywnie wpływa na organizm. W nadmiernych ilościach witamina C jest wykorzystywana do walki z rakiem. Wszystko to prawda i nie zaprzecza to temu co napisałem.

Także czytamy i używamy mózgu podczas czytania, bo każdy post to trzeba po kilkanaście razy tłumaczyć.
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
WIOSNA to pobór. JESIEŃ wcielenie.
Reszta to zwykłe uzupełnienie :) (chociaż podkreślone słowo było zastępowane wulgarnym no ale.... nie obrażając nikogo :D )
Wiosna 06/07 Wałcz :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół