nasiona marihuany

Worki zamiast doniczek

Wyszukiwarka Forumowa:

Pustelnik

Z Lasu
Weteran
Rejestracja
Kwi 13, 2015
Postów
584
Buchów
775
Znalazłem worki polipropylenowe z wkładką foliową teraz to i one sobie poradzą na bagnach za 1 zl :D Lepsze to niż doniczka za 6,55

Pewnie ze lepsze,kup tysiąc donic a worków,różnicy w plonie nie będzie a inwestycja w ch*j mniejsza. Worek Polipropylenowy 50kg Biały 65X105 80gr za sztukę jest na necie taki wystarcza.
 
E

Elprofesor

Guest
znalazłem takie worki :D


Worki laminowane
Jako jedyni na rynku proponujemy Państwu worki laminowane wykonane z tasiemki polipropylenowej pokryte z zewnątrz wytrzymałą folią. Worki charakteryzują się dużo większą wytrzymałością na warunki atmosferyczne czy uszkodzenia mechaniczne w stosunku do zwykłych opakowań polipropylenowych. Dzięki pokryciu folii worki zachowują idealną proporcję oddychania zapakowanego towaru.

Czyli te worki chyba będą kozaki :D gnić nie będą :D
 

pan majster

blee ble ble
Rejestracja
Mar 19, 2018
Postów
221
Buchów
630
sezon wytrzymają bez problemu i następny i następny pod warunkiem że potem po zbiorach takie worki wysuszysz i przechowasz w suchym miejscu.Jak zostaną na spocie do następnego sezonu 2020r. to już po workach ;] :D
 

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
Witam ponownie Panowie:) otóż tym razem moje pytanko dotyczy worków jakie mam zamiar zastosować zamiast doniczek (dużo planów - dużo doniczek - dużo hajsu). Jakie to worki powinny być ? No bo takie zwykłe na śmieci to maja zbyt cienka folie, czytałem coś o workach z plecionki polipropylenowej (nie wiem czy dobrze napisałem ), czy warto się rozejrzeć za takimi workami? Jak tak to gdzie ich szukać ? Jakieś sklepu typu Castorama czy Bricomarche mogą mieć w ofercie takie worki ? Doradźcie coś bo juz sam nie wiem co robić a chciałem w ten weekend juz przygotować spota, wsypać azofoske żeby się przezarla zanim planty tam zostaną wsadzone:D

Ja kiedyś kupowałem 50L ziemi do warzyw wkopytwałem worek tak 1/3 zeby sie nie przewrócił,podlewałęm dobrze i wkładałem od razu sadzonke raz na poltora tygodnia podlanie a nawet 2 tyg,bardzo wolno traci wilgoć zwłaszcza jak nasypiesz na wierzch troche kory gałęzi czegokolwiek o tej strukturze.
 
L

Lord of Old School

Guest
Ja kiedyś kupowałem 50L ziemi do warzyw wkopytwałem worek tak 1/3 zeby sie nie przewrócił,podlewałęm dobrze i wkładałem od razu sadzonke raz na poltora tygodnia podlanie a nawet 2 tyg,bardzo wolno traci wilgoć zwłaszcza jak nasypiesz na wierzch troche kory gałęzi czegokolwiek o tej strukturze.

No i do tego porobić trochę dziur w/na dole worka, żeby korzenie nie zgniły od nadmiernego przelania.
XD
PS.Pozdro deus:grin:
 

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
No i do tego porobić trochę dziur w/na dole worka, żeby korzenie nie zgniły od nadmiernego przelania.
XD
PS.Pozdro deus:grin:

No to chyba wie kazdy nawet dziad działkowiec <peace> w świecie roślin jak i ludzi bez dziury sie nie przeżyje
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół