nasiona marihuany

Nawilżacz powietrza umarł

Wyszukiwarka Forumowa:

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Witam Ekipe!
Mam problem z nawilżaczem powietrza "Homedics HUM-20 Warm and Cool6L" a mianowicie dzisiaj rano jak sprawdzałem wil. w namiocie było wszystko ok lecz widziałem, że zaraz woda się skończy (jak się kończy to się sam wył. aut.) Wróciłem z pracy nalałem wody do niego i dupa! niby przyciski/ustawienia działają zpalalaja się diody lecz nie leci para coś tam słychać, że pracuje i wypuszcza jakieś powietrze z otworu lecz to nie to :p
Jakieś rady ??
Ps. Gwarancja już przeterminowana.

pobrane.jpg
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Witam Ekipe!
Mam problem z nawilżaczem powietrza "Homedics HUM-20 Warm and Cool6L" a mianowicie dzisiaj rano jak sprawdzałem wil. w namiocie było wszystko ok lecz widziałem, że zaraz woda się skończy (jak się kończy to się sam wył. aut.) Wróciłem z pracy nalałem wody do niego i dupa! niby przyciski/ustawienia działają zpalalaja się diody lecz nie leci para coś tam słychać, że pracuje i wypuszcza jakieś powietrze z otworu lecz to nie to :p
Jakieś rady ??
Ps. Gwarancja już przeterminowana.

pobrane.jpg

lałeś cały czas do nie odstaną/demineralizowaną wodą?
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Widzę, że zbierał się kamień w środku lecz zawsze odstana była woda 24H
Chyba będę musiał zmienić HPS na LED-a w okresie weg. bo bez nawilżacza jest 38% wil. na Ledzie jest mniej więcej 55%
 
Ostatnia edycja:

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Ogolnie te nawilzacze trzeba czyscic co jakis czas i sprubuj nalac troche mniej wody u mnie np jak dam za duzo to tez poziom jest ok a sie nie zalaczaly , musialem troche odlac i ruszal normalnie. Tam wewnatrz jego powinien byc maly zbiorniczek moze cos tam sie przywiesilo...zgaduje za podstawie mojego ,fakt innego ale one dzialaja na tej samej zasadzie.
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Ogolnie te nawilzacze trzeba czyscic co jakis czas i sprubuj nalac troche mniej wody u mnie np jak dam za duzo to tez poziom jest ok a sie nie zalaczaly , musialem troche odlac i ruszal normalnie. Tam wewnatrz jego powinien byc maly zbiorniczek moze cos tam sie przywiesilo...zgaduje za podstawie mojego ,fakt innego ale one dzialaja na tej samej zasadzie.

Chyba jest już roz***any...
Nowe fotki:

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]
 

czarnuchthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2016
Postów
1,863
Buchów
2
Wyczyść dokładnie i rozkręć. Powinien być tam wiatraczek w środku to sprawdź czy on działa.
Mialem to samo leciało coś, a nie miało siły wypchnąć pary i właśnie dzisiaj zamówiłem ten wiatraczek.
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
sodą oczyszczona odkamienisz go. ale gwarancji, ze zacznie dzialac to ode mnie nie dostaniesz...
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Dzisiaj tylko nalałem płynu do mycia naczyń i zalałem wrzątkiem na 15min potem wyczyściłem tylko na zewnątrz. Podłączyłem i lipa. Jutro jeszcze raz do niego podejdę bo już mi brak sił.
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Po robocie zrobie opczajke. wiatrak ile kosztuje ? to jest uniwersalny ?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,839
Odznaki
5
Nawet jak by był na gwarancji to i tak by nie przyjęli bo nie można(nie powinno się) lać do niego twardej wody. Pisze w instrukcji.
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Dzisiaj wyczyściłem jeszcze raz nawilżacz sodą oczyszczającą podłączyłem i brak efektu. Wykonałem kolejny krok a mianowicie rozkręciłem nawilżacz iiiii.... Jest tam wiatraczek który po podłączeniu nie działa i dlatego chyba płytka się spaliła. Pytanie tylko jedno wyj***ć nawilżacz czy da się go naprawić?
Kilka fotek:
displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół