nasiona marihuany

Nawilżacz powietrza umarł

Wyszukiwarka Forumowa:

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Możesz wymienić rezystor i sprawdzić płytkę, ale nadal może nie działać, dodatkowo wiatraczek też musisz kupić. Średnio opłacalny biznes.
 

czarnuchthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2016
Postów
1,863
Buchów
2
Widzisz panie, rzeknę, a nie mówiłem.
Tylko właśnie zadałeś dobre pytanie czy opłaca się Tobie kupować nowy wiatrak. Skoro tu masz przecieki nowy może sie nie zdać bo też padnie. Hmm...lecz jak byś miał kupić za 200 następny nawilżacz to może jednak warto zaryzykować

Kierunek po wiatraczek to
Gugl - akcesoria do nawilżaczy -pierwszy sklep który wyskoczy- na dole masz taki sam wiatrak

Pozdrawiam
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Chyba kupie nowy... widzę na ebay ang. są 5 litrowe za 29.99F. Jak podłączyłem nawilżacz do prądu nagrzewa się ta metalowa płytka gdzie był kamień. Czy warto wydawać kasę na ten wiatrak? Teraz mam 36% wil. roślinki nie padną bez nawilżacza??
 

czarnuchthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2016
Postów
1,863
Buchów
2
Chyba kupie nowy... widzę na ebay ang. są 5 litrowe za 29.99F. Jak podłączyłem nawilżacz do prądu nagrzewa się ta metalowa płytka gdzie był kamień. Czy warto wydawać kasę na ten wiatrak? Teraz mam 36% wil. roślinki nie padną bez nawilżacza??

Ten stary tworzy pare? Jak tak to proponuje zakleić otwór przez który wlatywało powietrze z wiatraka i podłączyć na krótko komputerowy ustawiony pod skosem od góry. Będzie wywiewało pare. Wiem, że amatorsko ale dzieki temu utrzymalem wilgotność na 60%.
Widzisz... Ja zaryzykowałem i działa u mnie wiatrak teraz bo ciekło tylko przez to, że nie chodził.

Decyzja należy do Ciebie.
Powodzenia
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Jeszcze raz sprawdziłem bebechy i wiatraczek działa jednak dziwne troche to... lecz pary nie ma jutro go wy***ie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół