nasiona marihuany

Sasquatch Grow [28m2][3xRoom][5000W+][A lot of strains]

Wyszukiwarka Forumowa:

Niktwarzny

Well-known member
Rejestracja
Lut 13, 2014
Postów
334
Buchów
0
Nie sprawa prądu jest stabilna i już sprawdzona.

---------- Post Zaktualizowany 21:43 ---------- Data pierwszego postu 21:41 ----------



Mieszkałem juz w UK troche masz racji ale z prądem jest problem jeżeli chodzi o 5KW. U mnie tych 5KW nawet nie widać w zużyciu prądku ogolnym gospodarstwa.

Mordeczko u mnie tylko rano : 1800w suszarka do włosów, czajnik elektryczny 2000w, terma 1500w hehe

oczywiście nie chodzą po 18 czy 12h hehe
 

Razak

Well-known member
Rejestracja
Paź 10, 2011
Postów
61
Buchów
2
po prostu wow

ciekawi mnie jedna rzecz czy te roślinki są spryskiwane podczas włączonych lamp czy mi się przewidziało?

Tak podczas włączonych lampa ale jak widać nic im sie nie dzieje i rosną bardzo szybko.
 

P_F

Well-known member
Rejestracja
Wrz 28, 2009
Postów
424
Buchów
0
Tak podczas włączonych lampa ale jak widać nic im sie nie dzieje i rosną bardzo szybko.

wiesz nie jestem pewien czy nie będize im się nic działo, może ci popalić liście
 

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,401
Piękny projekt. Pełna profeska. Mógłym tak mieszkać <lol> . Będę tu zaglądał. Z fartem ziomek <joint>
 

Razak

Well-known member
Rejestracja
Paź 10, 2011
Postów
61
Buchów
2
wiesz nie jestem pewien czy nie będize im się nic działo, może ci popalić liście

Nie sądzisz. ze jak by miały sie popalić to juz by popaliły sie, dostają tak wodę z pożywką od małego co cztery godziny.

Ostatnio dałem tez 1ml/1L fosforu i troche żelaza oraz alga mic.
 

Sidło

Well-known member
Rejestracja
Sty 27, 2014
Postów
54
Buchów
0
Zamurowało mnie... trzymam kciuki i będe wpadał!
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1

medic1

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2015
Postów
139
Buchów
0
domyślam sie że rachunki za prąd płacisz w tysiącach XD no chyba ze masz gdzies obok siebie transformator to inna bajka <rotfl> kilogramów życzę
 

czarnuchthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2016
Postów
1,863
Buchów
2
domyślam sie że rachunki za prąd płacisz w tysiącach XD no chyba ze masz gdzies obok siebie transformator to inna bajka <rotfl> kilogramów życzę
W piwnicy agregat chodzi :)

Też mnie zastanawia źródło prądu.
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Pewnie coś innego zużywa duże ilości prądu.

Jakby u swojej cioci na wsi odpalił grow 5kw, to tez by nikt nie zauważył. Chodzą tam maszyny które zużywają dużo więcej prądu, oświetlenie obory, śrutowniki, taśmociągi itp więc pewnie podobne miejsce.
 

RatujeDziadka

SB maniac xD
Weteran
Rejestracja
Mar 5, 2012
Postów
570
Buchów
5
Ale wy ku**a o te miejsce się uczepiliście... jeden ch*j czy robi w domu czy w barze mlecznym czy ku**a na fermie kurzej... Skoro napisał, że w zimie nie spada poniżej 8celcjusza to po ch*j wiercić dziurę... Niech robi bo to co tam bd się działo za miesiąc to bd apogeum wszystkich fotorelacji na forum. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
 

X men

New member
Rejestracja
Sty 10, 2016
Postów
2
Buchów
0
Siema Razak fajny projekt wszystko zrobione od Ado Z
Ptales o Co2 wiem to ze trzeba utrzymać między 900-1300ppm. Tylko w odpowiednim czasie kwitnienia używa się Co2 i lepiej zakręcić butle przed wejsciem do pomieszczenia żeby się nie otruc
Mam teraz pytanie do ciebie czy ten oprysk nie robi się w nocy ? Co parę dni? Pozdro z fartem
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Razak

Well-known member
Rejestracja
Paź 10, 2011
Postów
61
Buchów
2
Siema Razak fajny projekt wszystko zrobione od Ado Z
Ptales o Co2 wiem to ze trzeba utrzymać między 900-1300ppm. Tylko w odpowiednim czasie kwitnienia używa się Co2 i lepiej zakręcić butle przed wejsciem do pomieszczenia żeby się nie otruc
Mam teraz pytanie do ciebie czy ten oprysk nie robi się w nocy ? Co parę dni? Pozdro z fartem

Wiem, ze na kwitnieniu dlatego na razie nie podaję.

Powiem Ci, ze powinno sie podawać w nocy ale zdania są podzielone, mam kontakt z rożnymi growerami z rożnych krajów i tyle sie nasłucham, ze nawet sobie nie zdajesz sprawy jakie kminy. Kto nie eksperymentuje ten nie uczy sie. Patrzę obserwuję chce podawać jak najwiecej pożywki przez liście.

---------- Post Zaktualizowany 09:51 ---------- Data pierwszego postu 09:35 ----------

Scrog Room

Kilka zdjęć z postępu:




Nr 1



Nr 2



Nr 3:



Nr 4




Lolipop Room


Ph 6.1 :bounce::bounce::bounce::bounce::bounce::bounce::bounce::bounce::bounce:

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół