nasiona marihuany

[sez/af] 4:20 CRIME STORY

Wyszukiwarka Forumowa:

Homer S.

Well-known member
Rejestracja
Lut 18, 2016
Postów
156
Buchów
18
Przepraszam że tak zamuliłem. W suszarni mam warunki jak na zewnątrz, schło to z miesiąc a później wyjechałem.

Jeśli o out idzie to Sour Blueberry doszła ładnie i pod koniec zaczęła kolorki łapać, może nawet trochę za wcześnie ją zacząłem ścinać to by się bardziej wybarwiła. No ale bałem się pleśni, z tym miałem największe problemy w foliaku pomimo wielu oprysków i częstego wietrzenia.
Critical + brakło mu dość sporo, większość poszła na hasz, dużo też spleśniało.




Jeśli o in idzie to jestem ze wszystkiego zadowolony ale najbardziej też z pestek od HSO. Dr Greenthumb's Em-Dog by B-Real of "Cypress Hill" - nazwę za długą przy***ali ale świetny strain. Mocny skunkowy zapach oraz smak, i mocno kopie. 707 bardzo oryginalny i też mocny, bardziej w stronę indi. A co ważne, mam je trzeci raz a za każdym razem są takie same. Na pewno będę jeszcze romansował z HSO.
Sery od Barneya też fajne ale każdy inny w sumie, dwa serowe i jeden słabo pachnący skunk. Będę musiał jakiegoś pewnego serka poszukać bo nie powiem ale zasmakowałem w nich ostatnio.


sweet deep grape./ triple cheese


big kush/ Em-Dog by B-Real


707headband





To by było na tyle, nie była to idealnie prowadzona fotorelacja ale chyba chyba coś tam można pooglądać ;-)
Pozdrawiam wszystkich przeglądających i powoli zaczynam kolejny sezon <joint>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół