nasiona marihuany

Zalesione spoty

Wyszukiwarka Forumowa:

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Myślę że kiedy locha będzie miała młode to nie będzie aż tak proste. Na mazurach jest tyle młodników że głowa mała co 500m mniej-więcej.

Tak się składa, że pochodzę z Mazur i podczas podróży na spoty często zdarza mi się wypłoszyć lochę z pasiakami, nigdy nie zostałem zaatakowany, ponieważ locha słysząc mnie z daleka szybko bierze nogi za pas :)

Inaczej ma się sprawa gdy natrafimy na legowisko i zaskoczymy dzika, wtedy może ruszyć w naszą stronę.
 

penoxq

Active member
Rejestracja
Sty 2, 2016
Postów
36
Buchów
0
Tak się składa, że pochodzę z Mazur i podczas podróży na spoty często zdarza mi się wypłoszyć lochę z pasiakami, nigdy nie zostałem zaatakowany, ponieważ locha słysząc mnie z daleka szybko bierze nogi za pas :)

Inaczej ma się sprawa gdy natrafimy na legowisko i zaskoczymy dzika, wtedy może ruszyć w naszą stronę.
Aż miło że ktoś jest z tego regionu :D ale co prawda co prawda dzik w legowisku to jest czego się bać. Jak dla mnie dzik jest najgroźniejszy z zwierząt leśnych.
 

kongo

Active member
Rejestracja
Lut 27, 2014
Postów
35
Buchów
0
Lochy dzika należy obawiać tuż przed porodem, a jak ma młode przeważnie ucieka ratuje przede wszystkim siebie, młode zostawia i odciąga od legowiska i nie prawda jak młode zapiszczy to niby wraca .
 

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,401
Dokładnie jak kolega wyżej napisał. Kiedyś trafiłem na lochę z młodymi na rozległych nieużytkach. Locha odeszła od młodych i próbowała na siebie zwrócić uwagę (chrząkała) a młode siedziały cichutko. Widziałem je, nawet cyknąłem im niewyraźną fotkę z kilkunastu metrów. Powolutku wycofałem się z ich terenu i zostawiłem w spokoju, locha też dała mi spokój. Przy spotkaniu z dzikiem wystarczy zachować spokój i pozwolić mu się oddalić. Jeżeli nie będzie czuł zagrożenia to nie zaatakuje i pójdzie w swoją stronę.
 

Growing

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2017
Postów
205
Buchów
2
Mam pytanie.
Wyobraźcie sobie; wszędzie są pola, ciągną sie jak ch*j xd
i z nimi ciągną sie drzewa z boku dajmy i w pewnym fragmencie tworzą taki lasek a w środku polana zarośnięta. Co myślicie?
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
jest ok albo..

wyobraz sobie: obrabia rolnik te pola i nagle srac sie zachcialo wiec sunie w ten zagajnik i ..nawozi ;)
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Mam pytanie.
Wyobraźcie sobie; wszędzie są pola, ciągną sie jak ch*j xd
i z nimi ciągną sie drzewa z boku dajmy i w pewnym fragmencie tworzą taki lasek a w środku polana zarośnięta. Co myślicie?

Ja to myślę, żebyś już zaprzestał spamowania forum, bo na***ałeś postów i wątków srogo, a jeden lepszy od drugiego.

Czy spot jest dobry, to będziesz wiedział w październiku jak będzie co ścinać.
 

Growing

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2017
Postów
205
Buchów
2
Dzięki TNR, tą informacja mi wszystko wyjaśniłeś i przy okazji rozwiales moje wątpliwości. I dzięki Tobie teraz pisze kolejny niepotrzebny post- ty to jednak się przydajesz ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół