nasiona marihuany

[SEZ] 20x no name (special queen x lemon kush)

Wyszukiwarka Forumowa:

kabanosKRA

Well-known member
Rejestracja
Kwi 9, 2011
Postów
94
Buchów
0
Witam wszystkich zainteresowanych:) Będzie to moja pierwsza fotorelacja,aczkolwiek doświadczenie jakieś tam mam.
Pestki- powstały przez zapylenie special queen z lemon kush trzy sezony temu. W zeszłym roku całkiem niezłe panie wyszły:)
Ziemia - ze spota +dolomit
Nawozy - biohumus i florowit

Pierwsza roślinka poszła na spota jakieś tydzień temu;) ,dzisiaj byłem na miejscówce to bialutko było,wszystko zaszronione - tmp-3 ;/ niedługo dodam foto ze spota.









Świeże foto ze spota. Maleństwo przetrwało,ale nie obeszło się bez szkód;/ Nie wygląda to najgorzej :







W przyszłym tygodniu ma być extra pogoda więc mam nadzieje że da radę :)
 
Ostatnia edycja:

Jarecki

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 20, 2008
Postów
2,266
Buchów
12
Kiedy planujesz wysadzić rośliny na spota?

On już ma na spocie <peace>Pewnie dzisiaj wyrzucil te wieksze....
Wariat jestes, buch za odwage

Przetrwala ta jedna na spocie? Ciekaw jestem, pokaz foto jakies
 

Terefere

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2014
Postów
778
Buchów
5
Odznaki
3
Bałbym się już dawać cokolwiek na spota, jeszcze nie ten czas. Cierpliwość wynagradza. <coolpalacz>
 

Green_Grower

Active member
Rejestracja
Mar 24, 2016
Postów
41
Buchów
0
Ja bym poczekał, w kwietniu pogoda jest kaprysna. Dokładnie 3 lata temu w kwietniu na***ało sniegu jak w zimie, teraz bym sie raczej sniegu nie obawial ale przymrozkow juz tak.
Z fartem :D
 

kabanosKRA

Well-known member
Rejestracja
Kwi 9, 2011
Postów
94
Buchów
0
Musiałem tu coś napisać bo nie było aktywności posta jak go edytowałem ;) także UP u góry ;)
o co chodzi z "buchami" paleniem na koszt .... ??
 

Rizzo

cannabis growing outdoor
Weteran
Rejestracja
Sty 3, 2014
Postów
1,027
Buchów
5,235
Odznaki
1
5 lat na forum i nie wiedzieć co to buchy :pl:
 

Fee_d

Kiedys rudy, teraz łysy..
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2013
Postów
528
Buchów
0
Zastanawiam się, co to za miejscówka skoro w tle panienki widać jakby zakrętkę od goudy :D

Powodzenia!
 
M

McOut

Guest
Zastanawiam się, co to za miejscówka skoro w tle panienki widać jakby zakrętkę od goudy :D

Powodzenia!

Spokojnie, to są nowoczesne nawozy. Na nich najlepiej rosną nasze Polskie chemole :D A tak serio to pięknie mistrzu te panny wyglądają ;) Jestem dla ciebie serio pełen podziwu, buch leci!! :D
 

Jarecki

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 20, 2008
Postów
2,266
Buchów
12
Dobrze lecisz, oby tak dalej - powodzenia
 

Ebada

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2015
Postów
156
Buchów
1
O fu*k już ludzie outy jadą pięknie :)
 

kabanosKRA

Well-known member
Rejestracja
Kwi 9, 2011
Postów
94
Buchów
0
Dzisiaj o godzinę 13 było u mnie 25' w cieniu. Przymrozków nie widać więc lecimy dalej,a co:)
 
M

McOut

Guest
Ja na twoim miejscu bym trochę bardziej do ziemi wcisnął ten nadmiar cienkiej łodyżki. Tak się ukorzeni a masz mniejsze prawdopodobieństwo że wiatr ci jej nie zdmuchnie jak mocniejszy zawieje XD A tak serio, to ja bym ją przysypał trochę. Tak dla bezpieczeństwa.U mnie już 7 pestek reg auto wykiełkowąło, jutro lecą do ziemi i czekam co z tego wyjdzie :D A tobie życzę powodzonka !!!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół