nasiona marihuany

Wynalazki informujące, że ktoś był na spocie (nie licząc fotopułapki)

Wyszukiwarka Forumowa:

adinexUK

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2014
Postów
442
Buchów
1
witam mam miejscowe
ale gdy coraz bliżej sezonu to zaczyna się myslenie o przypal (pierwszy out door)
czy można się zabezpieczyć tak aby było wiadomo czy milicja czai się na około spota lub na spocie tak aby było wiadomo ze nie należy wchodzić dalej i co mowic skoro ktoś mnie zatrzyma kolo spota
czy wywine się noszac cos do ciecia drutu i w razie złapania powiem ze jestem miłośnikiem przyrody i zwierzat lesnych(amatorem) i chodze w poszukiwaniu wnyków aby je niszczyc
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,963
Buchów
969
Odznaki
3
fotokomórka z funkcją mms/mail
 

kjan

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2015
Postów
63
Buchów
0
To raczej słaba opcja, bardzo prawdopodobne że któregoś razu przejdzie zwierze, i będzie niepotrzebne schizowanie.
 

diabelcc

Active member
Rejestracja
Maj 24, 2015
Postów
41
Buchów
0
Po co schizowanie jeśli w ciągu kilku sekundu bedzie miał foto na którym będzie zwierze, złodziej lub psy :)
 

Koza z nosa

Well-known member
Rejestracja
Sty 8, 2015
Postów
78
Buchów
0
Ja bym zrobił taka mala pupalke z drutu mega cienkiego ale i w miarę nisko zawieszonemu żeby można go było zerwać wchodząc na niego ale ty byś wiedzial gdzie on jest i byś sprawdzał cz jest cały czy nie i byś wiedział czy ktoś był przy spocie czy nie ;) a co do wymówki w razie co to ja chodzę z plecakiem kocem i ksiazka mówiąc ze szukam spokojnego miejsca do zrelaxowania się i czytania książki ;)
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
Ja bym zrobił taka mala pupalke z drutu mega cienkiego ale i w miarę nisko zawieszonemu żeby można go było zerwać wchodząc na niego ale ty byś wiedzial gdzie on jest i byś sprawdzał cz jest cały czy nie i byś wiedział czy ktoś był przy spocie czy nie ;)
Zerwie jeleń, dzik czy inny daniel i co? nie wrócisz już po rosliny ?
 

Jarecki

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 20, 2008
Postów
2,266
Buchów
12
a co do wymówki w razie co to ja chodzę z plecakiem kocem i ksiazka mówiąc ze szukam spokojnego miejsca do zrelaxowania się i czytania książki ;)

Ja pie***le, to idz do biblioteki, ku**a nikt Ci w to nie uwierzy, ja na kogos miejscu chyba parsknal bym smiechem
 

MetalFan

Lubię żelazo
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2009
Postów
1,127
Buchów
2
Od maja/czerwca można znaleźć już pojedyncze grzyby, więc dlaczego nie możecie wziąć koszyka mówiąc, że jesteście na grzybach. Zresztą, a kto wam zabroni spacerować?
Samo tłumaczenie się zwykłym spacerowaniem jest bardziej wiarygodne, niż udawanie miłośnika przyrody, albo książkowego mola :D Chociaż kto wie, może policjanci posraliby się ze śmiechu jakby to usłyszeli i moglibyście im uciec :D
 

Cubbi

Well-known member
Rejestracja
Paź 26, 2013
Postów
77
Buchów
0
Jak was złapią to nic nie pomoże, żadne wymówki czy koszyk czy wędka lub inny wynalazek lepiej mówić że spaceruje i h*j konsekwencje takie same poniesiecie a przynajmniej zachowacie odrobinę godności ***ie mnie że pies w to nie uwierzy ja mówię jak jest :)
 

adinexUK

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2014
Postów
442
Buchów
1
ku**a strach się bac
a tak na poważnie to jak se radzicie z przypalem ?
dziś gdy byłem zielony to se pomyslalem ze gdybym 3-4 metry przed spotem zostawil tel lub pusty portwel pusty pies zaraz podniesie żeby sprawdzić lub karteczke z napisem (zawsze krok przed wami uśmiech do kamery) to by wy***ali krzaczki i po sprawie poszli by w ch*j i bym w wiadomościach lub lokalnej zobaczyl swojego spota
no ale nie wiem czy to dobry pomysl

---------- Post Zaktualizowany 20:38 ---------- Data pierwszego postu 20:32 ----------

fotokomórka z funkcją mms/mail

mam 4 spoty to jest około 3,000zl na 4 foto pułapki mms
a pozatym w temacie pisze nie licząc foto pułapki

---------- Post Zaktualizowany 20:39 ---------- Data pierwszego postu 20:38 ----------

Ja bym zrobił taka mala pupalke z drutu mega cienkiego ale i w miarę nisko zawieszonemu żeby można go było zerwać wchodząc na niego ale ty byś wiedzial gdzie on jest i byś sprawdzał cz jest cały czy nie i byś wiedział czy ktoś był przy spocie czy nie ;) a co do wymówki w razie co to ja chodzę z plecakiem kocem i ksiazka mówiąc ze szukam spokojnego miejsca do zrelaxowania się i czytania książki ;)

drut to zwierzyna zerwie zapewne
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,963
Buchów
969
Odznaki
3
ku**a strach się bac
a tak na poważnie to jak se radzicie z przypalem ?
dziś gdy byłem zielony to se pomyslalem ze gdybym 3-4 metry przed spotem zostawil tel lub pusty portwel pusty pies zaraz podniesie żeby sprawdzić lub karteczke z napisem (zawsze krok przed wami uśmiech do kamery) to by wy***ali krzaczki i po sprawie poszli by w ch*j i bym w wiadomościach lub lokalnej zobaczyl swojego spota
no ale nie wiem czy to dobry pomysl

---------- Post Zaktualizowany 20:38 ---------- Data pierwszego postu 20:32 ----------



mam 4 spoty to jest około 3,000zl na 4 foto pułapki mms
a pozatym w temacie pisze nie licząc foto pułapki

---------- Post Zaktualizowany 20:39 ---------- Data pierwszego postu 20:38 ----------



drut to zwierzyna zerwie zapewne


to oprócz fotokomórki nie znajdziesz nic pewnego. Telefony, karteczki, portfele zostawione koło spota? Serio? 3k inwestycji w porównaniu do zysku to jest nic...

Oni się będą na Ciebie czaić że nawet nie będziesz wiedział kiedy Cie zgarną, nie odpuszczą. Do tego zostawiasz zawsze gdzieś odcisk buta, paluchy albo sami zamontują fotokomórkę. To już nie te czasy gdzie jedyną bronią psiarni były białe pały i katownie światków...
 

adinexUK

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2014
Postów
442
Buchów
1
to oprócz fotokomórki nie znajdziesz nic pewnego. Telefony, karteczki, portfele zostawione koło spota? Serio? 3k inwestycji w porównaniu do zysku to jest nic...

Oni się będą na Ciebie czaić że nawet nie będziesz wiedział kiedy Cie zgarną, nie odpuszczą. Do tego zostawiasz zawsze gdzieś odcisk buta, paluchy albo sami zamontują fotokomórkę. To już nie te czasy gdzie jedyną bronią psiarni były białe pały i katownie światków...

spoko to weź mi daj 3 kola a na koniec oddam ci 4 kola w walucie możemy spisac umowę
jak miał bym taki kwit to bym nie uprawial ziola
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
ja też, rzuciłbym też robotę****w cholerę
poprzeczkę masz niżej niż****ziemia ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół