nasiona marihuany

Mój pies je marihuanę

Wyszukiwarka Forumowa:

Koza z nosa

Well-known member
Rejestracja
Sty 8, 2015
Postów
78
Buchów
0
Siema macie taki problem z waszymi psami jak ja czyli mój pies uwielbia jeść moje panny. Kiedy otwieram box'a odrazu biegnie i czai się aby podgryzac rośliny i je zjadać ;/ często ma też tak ze jak box jest zamknięty to podchodzi pod niego i próbuje go pyskiem otworzyć czy macie ten sam problem czy mój pies jest ewenementem i jest uzależniona od marihuany ?
 

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,322
Odznaki
1
daj mu w końcu zajarać sępie!
 
P

Pizdaczek

Guest
hahahaha ***łem bez kitu :D
mi kiedyś kot opie****ił northern light'a jak ta była dopiero małą sadzonką to dostał wpierdy i nie podchodzi ale, nie ma co oszukiwać - nie miał takiego stanu jak Twój pies :D
rozećpałeś kundla to teraz go pilnuj hahaha :D
 

Koza z nosa

Well-known member
Rejestracja
Sty 8, 2015
Postów
78
Buchów
0
No właśnie on na szczęście wpie****a liście nie topy a co do zajarania to pale z nim bo nie mogę palić bez niego bo opiera się na moich kolanach i wpycha pysk w wypuszcza dym ;P
 

JIRO

Ganja Shibari
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2014
Postów
1,831
Buchów
5
Odznaki
2
Mi tak królik atakuje baty :D a jak box zamknięty to siedzi koło niego i wącha ***ana :) Kiedyś pokruszyłem temat i poszedłem po bletki do przedpokoju bo miałem w kieszeni kurtki,wracam a ona z kartki wpie****a pokruszone jaranie :D
 
P

Pizdaczek

Guest
Byc moze faktycznie jest cos w tym bo zanim oduczylem kota zblizania sie do boxa to mialem z nim problem, non stop z nosem przy szafce, drapal i weszyl. Jak mi zjadl northern lighta to wsadzilem mu ryło do donicy i wytarmosilem, spsikalem zraszaczem i przestal dochodzic ale reki nie postawilbym zostawiajac jaranie na wierzchu i czy by nie w***al.
 

Dragon

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2012
Postów
1,218
Buchów
1,558
Jaki pan takie zwierzę pana.
 
C

cabino

Guest
zróbcie ciastka i podajcie swoim bestiom, ciekawe czy je porobi!
kot pewnie makumbe by zmłucił :)
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
A moje zwierzątka nienawidzą tego zapachu i spier##laja gdzie pieprz rosnie...
 
Ostatnia edycja:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
zróbcie ciastka i podajcie swoim bestiom, ciekawe czy je porobi!
kot pewnie makumbe by zmłucił :)

Bardzo zły pomysł, kolegi pies kiedyś zjadł kawałek ciastka które spadło na podłogę i nie wyglądał na szczęśliwego. Taki trochę nie ogar miał.
 
Z

Zenon

Guest
Moi znajomi często jak palili to zwierzętom właścicieli po prostu dmuchali w pysk... nawet na siłę.Psy chodziły i obijały od ścian a na koniec kojec i kima do rana... Gryzonie? Podobnie tylko w klatce i miska do czysta. Koty miauczały,mruczały etc. Po prostu NIE dla zwierząt. One raczej były obsrane tym co się dzieje. To nie tygrysy które zjadają te rośliny psychoaktywne po których "lepiej" polują. Ciekawi mnie co by było gdybyście WY tak byli sponiewierani PO NIE WIADOMO czym.Pozazdrościć głupoty.

Co do jedzenia liści,topów przez zwierzęta to wątpie by coś im było :) Raczej to jedzą bo im smakuje i tyle.
 

PabloWirtuoz

Pełnoprawny Mag Hualante.
Rejestracja
Lut 23, 2016
Postów
55
Buchów
0
Moi znajomi często jak palili to zwierzętom właścicieli po prostu dmuchali w pysk... nawet na siłę.Psy chodziły i obijały od ścian a na koniec kojec i kima do rana... Gryzonie? Podobnie tylko w klatce i miska do czysta. Koty miauczały,mruczały etc. Po prostu NIE dla zwierząt. One raczej były obsrane tym co się dzieje. To nie tygrysy które zjadają te rośliny psychoaktywne po których "lepiej" polują. Ciekawi mnie co by było gdybyście WY tak byli sponiewierani PO NIE WIADOMO czym.Pozazdrościć głupoty.

Co do jedzenia liści,topów przez zwierzęta to wątpie by coś im było :) Raczej to jedzą bo im smakuje i tyle.

Ja raz w taki sposób zjarałem szczura to pochodziła i poszła spać. Nie wyglądała na niezadowoloną ale więcej nie dostanie, raz w życiu spróbowała i koniec.
 

Kai Greene

小賈姬 十面埋&
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
1,031
Buchów
7
Ja kiedyś swojego aligatora poczęstowałem trawką i chyba mu sie podobało. Zjadł worek kotów i kilka psów. Późiej sie kilka dni nie ruszał.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół