nasiona marihuany

Czy będzie przypał za 1800wat ;) ?

Wyszukiwarka Forumowa:

Darios020

Active member
Rejestracja
Lut 26, 2016
Postów
25
Buchów
0
Siemanko Growerzy :)Co sadzicie o rachunku ok 1500 zł za 3 miesiące.Dodam że w grę wchodzi oczywiście okres zimowy będzie to jakaś kolosalna suma za prąd czy raczej nic dziwnego.Planuje zadzwonić do swojego dostawcy prądu i uprzedzić go że pobór prądu zostanie z pewnością zwiększony ponieważ do każdego pokoju został zakupiony grzejnik olejowy.CO O TYM SĄDZICIE?
 
C

cabino

Guest
specjalnie bym się tym nie martwił.
weź nie odpierdzielaj z telefonami do dostawcy, co najwyzej bedzie zadowolony ze wiecej kasy mu wpadnie a nie odrazu na psy cie bedzie podawał.
w tych czasach 1500zł to naprawde wcale nie tak dużo!
 

RatujeDziadka

SB maniac xD
Weteran
Rejestracja
Mar 5, 2012
Postów
570
Buchów
5
W porównaniu do mojego 3,6k+ to mało. Płać w terminie a bd ok. Warto mieć taki grzejnik ja mam 2,5tys. wat. Ja nie uprzedzałem ani nic.
 
T

TakaZajawka

Guest
W porównaniu do mojego 3,6k+ to mało. Płać w terminie a bd ok. Warto mieć taki grzejnik ja mam 2,5tys. wat. Ja nie uprzedzałem ani nic.


a nie robisz czasami w domku jedno rodzinnym bo w bloku to chyba nie idzie sobie tak pozwolic
 
R

rolnikdolpasz

Guest
Siemanko Growerzy :)Co sadzicie o rachunku ok 1500 zł za 3 miesiące.Dodam że w grę wchodzi oczywiście okres zimowy będzie to jakaś kolosalna suma za prąd czy raczej nic dziwnego.Planuje zadzwonić do swojego dostawcy prądu i uprzedzić go że pobór prądu zostanie z pewnością zwiększony ponieważ do każdego pokoju został zakupiony grzejnik olejowy.CO O TYM SĄDZICIE?

Co ty jesteś jakiś niepoważy...:freak2:.

Nigdzie nie dzwoń!!!

Twoja sprawa ile prądu pobierasz.

Może Ci pizga w zimie:shaking:,albo masz klimatyzator,bo upały w lecie:silent:.

Mogłeś też przecież wyjechać do pracy za granice i pobór prądu spadł do zera.

Jak będą mieli podejrzenia,że zużycie energii gwałtownie spadło(w co wątpie),to sami przyjadą sprawdzić plomby i zabezpieczenia przedlicznikowe(czy nie kradniesz prądu) i jak będzie o.k.,to pojadą z powrotem.

Jeżeli nie pobierałeś nic na lewo-czyli w łopatologicznym wytłumaczeniu nie kradłeś,to na 100% nie Masz się czego obawiać.<coolpalacz>

Jak ktoś kradnie to dojdą na 100%.
 
Ostatnia edycja:

Darios020

Active member
Rejestracja
Lut 26, 2016
Postów
25
Buchów
0
O takie wypowiedzi mi chodziło :D Ogólnie mieszkanie stoi nie użytkowane i myślicie że jak na zimę nagle wzrosną tak rachunki to nie przypał ? Gdzie wcześniej było płacone np 60zł ?:) Co wy o tym teraz myślicie ?:) Wiadomo rachunki mógłbym opłacić z góry hehe jak by było można xD NIGDZIE NIE DZWONIE OD RAZU TO WIEDZIAŁEM :d Głupie pomysły ;D

---------- Post Zaktualizowany 22:37 ---------- Data pierwszego postu 22:33 ----------

Mogłeś też przecież wyjechać do pracy za granice i pobór prądu spadł do zera.
Coś w tym jest ;)
 
R

rolnikdolpasz

Guest
Jak wzrośnie zużycie z 50-60zł do 500-600zł , to na 100% nie będzie przypału.Będą się cieszyć,że Nabijasz im kobze.:bounce:

Jeżeli zużycie gwałtownie spadnie-czyli załóżmy z 600zł na miesiąc do 20zł,lub do zera,to będą smutni,że za mały przychód:lol3: ,czyli,że mało kobzy mają w portfelach.:shaking:
Mogą wtedy sprawdzić liczniki na klatce schodowej, czy ktoś nie kradnie(plomby na liczniku).
 

Gangus

Well-known member
Rejestracja
Mar 3, 2018
Postów
83
Buchów
1
dla ludzi szukających może byc przydatna ta informacja: zamontowałem pompe ciepla 13kW, rachunki za prad sie podwoiły do 400zł i nikt sie nie interesuje, wiec 2000-3000W nie powinno sie rzucać w oczy. Mam dom jednorodzinny
 

mosser

Well-known member
Rejestracja
Kwi 8, 2018
Postów
227
Buchów
434
Ja uważam że z wzrostem poboru energii o kilka KW nie ma problemu.
Gorzej jak spadnie pobór to się zainteresują czy na lewo nie ma podłączenia.
Jak sie płaci na czas to wszystko jest OK.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół