nasiona marihuany

Pytanie o maść

Wyszukiwarka Forumowa:

Rasputin

Well-known member
Rejestracja
Gru 24, 2015
Postów
82
Buchów
0
Witam mam kilka pytanie
Chce zrobic jakas masc-krem dla mojej mamy,ktora ma Egzeme jak wielu z was wie ze to jest straszne badziewie.Kupuje testuje rożne mascie- kremy i powiem szczerze ze slabe rezultaty to daje chodzi po doktorach i co oni jej naprzepisywali to glowa mala ,mascie sterydowe i cuda wianki i dalej dupa.Kupilem jej kiedys zestaw od INDIA cosnetics i tez nie jest za fajnie,wiec pomyslalem ze moze cos z forum zaczerpne i sam przygotuje masc-krem:) tylko nie wiem od czego zaczac i porada o jakies odmiany dobre do tego kremu,a teraz najwazniejsze.Czy jezeli bym zrobil taka masc to beda jakies objawy (faza) czy cos w takiego ?? Kobieta ma swoje lata,i jak wielu ludzi uwaza ze trwaka to nie jest dobro wiec nie chce jej zfazowac tylko pomoc
a wiadomo kremik zawsze jakos jej podsune i bedzie ok:) Jest taka mozliwosc czy nie zabardzo??
 

czarnuchthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2016
Postów
1,863
Buchów
2
Witam mam kilka pytanie
Chce zrobic jakas masc-krem dla mojej mamy,ktora ma Egzeme jak wielu z was wie ze to jest straszne badziewie.Kupuje testuje rożne mascie- kremy i powiem szczerze ze slabe rezultaty to daje chodzi po doktorach i co oni jej naprzepisywali to glowa mala ,mascie sterydowe i cuda wianki i dalej dupa.Kupilem jej kiedys zestaw od INDIA cosnetics i tez nie jest za fajnie,wiec pomyslalem ze moze cos z forum zaczerpne i sam przygotuje masc-krem:) tylko nie wiem od czego zaczac i porada o jakies odmiany dobre do tego kremu,a teraz najwazniejsze.Czy jezeli bym zrobil taka masc to beda jakies objawy (faza) czy cos w takiego ?? Kobieta ma swoje lata,i jak wielu ludzi uwaza ze trwaka to nie jest dobro wiec nie chce jej zfazowac tylko pomoc
a wiadomo kremik zawsze jakos jej podsune i bedzie ok:) Jest taka mozliwosc czy nie zabardzo??

Upalcie się i zapomnijcie o problemach.

Btw. Tak na poważnie to tego jest od groma w internetach. :)

przygotowania domowej maści konopnej potrzebować będziemy wazelinę , liście dolne części kwiatów cannabis, ewentualnie odrobinę olejku miętowego lub konopnego. Na kologram wazeliny należy przygotować 100 gram suszonych liści i 50 gram dolnych kwiatów.

1. Rozpuść połowę wazeliny w garnku.
2. Dodaj grubo zmielone liście i delikatnie gotuj 20 minut.
3. Ostudź i dodaj 4 litry wody.
4. Podgrzej ponownie i gotuj na małym ogniu przez 90 - 120 minut.
5. Ostudź i wstaw na noc do lodówki (zimą może byc balkon/parapet).
6. Z powstałej masy odciśnij nadmiar wody.
7. Rozprowadź całość w szerokim naczyniu, przykryj i odstaw do fermentacji na 3 tygodnie w ciemne miejsce o temperaturze pokojowej.
8. Wrzuć wszystko spowrotem do garnka, dodaj resztę wazeliny i podgrzewaj do rozpuszczenia.
9. Powoli gotuj mieszaninę aż przestaniesz czuć nieprzyjemny zapach fermentacji.
10. Odcedź i przelej zielonkawy płyn do mniejszego naczynia na łaźni wodnej*
11. Dodaj drobno zmielone kwiaty i gotuj (mieszając) na łaźni wodnej ok. godziny, dopóki na powierzchni nie zacznie się tworzyć jasna skorupka.
12. Ostudź i odstaw na tydzień w ciemne, chłodne miejsce.
13. Ponownie zagotuj całość na łaźni wodnej i odstaw pojemnik na kolejny tydzień w ciemne i chłodne miejsce.
14. Raz jeszcze zagotuj całość na łaźni, przesącz przez sitko, a następnie przez płótno (np.kawałek gazy z apteki, pielucha tetrowa, filtr do kawy...). Jeśli chcesz, możesz na tym etapie dodać odrobinę olejku miętowego lub 100ml olejku konopnego.
15. Przelej maść do niewielkich pojemniczków - po ostudzeniu maść jest gotowa do użycia.

Hmmm cytat z grow like.
Ogólnie to maść nie wpłynie mocno odurzająco. Może w małym nie odczuwalnym stopniu.
Pozdrawiam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół