nasiona marihuany

Pechy.pl nasiona marihuany - Pełna dyskrecja, Błyskawiczna wysyłka, MOŻLIWOŚĆ NEGOCJOWANIA CEN !!

Wyszukiwarka Forumowa:

Pechy.pl

Partner forum.haszysz.com
Rejestracja
Lip 6, 2015
Postów
177
Buchów
3
Polecam sklep oraz narzucam pomysł na zorobieniu jakiegoś os albo konkursu ponieważ mało os sprawdza dział seedshopy :(


Bardzo dziękujemy za miłe słowa i świetne pomysły :). Aktualnie pracujemy nad nową odsłoną naszej strony internetowej.
Po zakończeniu tego projektu na pewno zorganizujemy jakiś konkurs. A na szczegóły musicie jeszcze cierpliwie zaczekać.

Pozdrawiamy

---------- Post Zaktualizowany 11:37 ---------- Data pierwszego postu 11:25 ----------

 

Pechy.pl

Partner forum.haszysz.com
Rejestracja
Lip 6, 2015
Postów
177
Buchów
3
Pechy.pl Nasiona Marihuany

Wyprzedaż -30%

Dla użytkowników forum mamy kod rabatowy który obniży cenę twojego zamówienia aż o 30%. Wystarczy że podczas składania zamówienia w koszyku podasz kod rabatowy #-30%. Promocja obejmuje każde zamówienie niezależnie od jego wielkości. Do każdego zamówienia dodajemy gratisowe nasiona i gadżety producentów.

Akcja trwa do 31.07.2018 i nie łączy się z innymi kodami rabatowymi i promocjami.

Pechy.pl Nasiona Konopi
 

Charlito

Zdrowy pacjent
Rejestracja
Gru 10, 2016
Postów
283
Buchów
841
Odznaki
5
Szczerze polecam wszystkim. Łatwy kontakt, expresowa realizacja zamówienia i bardzo dużo gratisów. Na pewno do was wrócę. Pozdrawiam
 
U

Usunięty 65798

Guest
Siemanko, zostałem wylosowany z pośród wszystkich głosujących w Miss # - edycja Jesień 2018 gdzie wygrałem bon na 100 PLN do sklepu pechy.pl. Kontakt za***isty, wszystko sprawnie poszło i wybrałem sobie tylko paczkę 3 nasion dinamed cbd za wartość tych stu złotych, a ku mojemu zdziwieniu (oczywiście pozytywnego) paczka przy odbiorze już ważyła swoje, a przy otwarciu była wypełniona po brzegi. Dziękuje bardzo [MENTION=76551]Pechy.pl[/MENTION] za taką przesyłkę! Looknijcie sobie co w niej było :)
 
J

Jake Sully

Guest
Mój cream Caramel jest z tego sklepu polecam pechy.pl w 100% zawsze tona gratisów a pestki zawsze mi kiełkowały
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
Zobaczcie jak mnie obdarowali...

20190305_084659.jpg


T H C T H C
20190305_085451.jpg


P O L E C A M !

<peace> pechy.pl
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół