nasiona marihuany

Jaki odbłyśnik?

Wyszukiwarka Forumowa:

szupihi

Member
Rejestracja
Mar 4, 2016
Postów
7
Buchów
0
Jaki odbłyśnik do szafy o wymiarach 85cm szerokości i 55 cm głebokości będzie najlepszy ? Pod żarówkę 250hps
 

czarnuchthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2016
Postów
1,863
Buchów
2
Mam medium i sie tak grzeje, ze poparzyć się idzie, a Box prawie taki sam.

Także polecam nie zrobić błędu i jak masz fundusze kupić może w cooltubie?
Albo jakiś z chłodzeniem.
 

szupihi

Member
Rejestracja
Mar 4, 2016
Postów
7
Buchów
0
a odbłysnik takiego typu
5434277459.jpg

Będzie najlepszy do takiego boxa z tym rozpraszaczem będzie dobrą opcja chodzi mi to że moj box nie bedzie zbytnio wysoki a taki odbłyśnik podobno pozwala zbliżać bardziej żarówke do roślin, niewiem ogolnie ile w tym prawdy
 

czarnuchthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2016
Postów
1,863
Buchów
2
a odbłysnik takiego typu
5434277459.jpg

Będzie najlepszy do takiego boxa z tym rozpraszaczem będzie dobrą opcja chodzi mi to że moj box nie bedzie zbytnio wysoki a taki odbłyśnik podobno pozwala zbliżać bardziej żarówke do roślin, niewiem ogolnie ile w tym prawdy

Bardziej to ten spreader pozwala przybliżyć. A odbłyśnik dobry czemuż by nie.
 

RatujeDziadka

SB maniac xD
Weteran
Rejestracja
Mar 5, 2012
Postów
570
Buchów
5
Poszperaj i oblicz grzanie żarówki, moc wenta i wtedy dobieraj. Kupisz winga a bd sie w boxie gotować jak bd zły went.
 
K

K2

Guest
Widzę temat stary jak świat ale jakby ktoś jeszcze patrzył - jest taka firma, chyba czeska, nie pamiętam już skąd to mam, ale nazwa tej firmy to Prima Klima - Spudnik - odbłyśnik wentylowany. Polecam, rewelacja.

kM
 

ania11881

Well-known member
Rejestracja
Mar 8, 2017
Postów
100
Buchów
0
Czy odbłyśnik jest aż tak potrzebny ? Chodzi mi tu o bardzo małe boksy, wyłożone np mylarem albo całe wymalowane białą farbą.
 
O

old_school

Guest
Czy odbłyśnik jest aż tak potrzebny ? Chodzi mi tu o bardzo małe boksy, wyłożone np mylarem albo całe wymalowane białą farbą.

tak, chociażby właśnie z mylaru
światło dajesz proporcjonalnie do powierzchni uprawy, odłyśnik oszczędza procetowo straty swiatła przez zbyteczne wielokrotne odbicia, czyli zawsze ma tą samą skuteczność
jezeli masz dobry odbłyśnik dający 98% odbicia padającego na niego swiatła to odbije on z porzytkiem dla roślinki na nią 98% padającego na niego światła niezależnie czy jest to 5000 lumenów czy 150 000 lumenów, zysk procentowy poprzez ograniczenie straty będzie ten sam ;)
 

ania11881

Well-known member
Rejestracja
Mar 8, 2017
Postów
100
Buchów
0
tak, chociażby właśnie z mylaru
światło dajesz proporcjonalnie do powierzchni uprawy, odłyśnik oszczędza procetowo straty swiatła przez zbyteczne wielokrotne odbicia, czyli zawsze ma tą samą skuteczność
jezeli masz dobry odbłyśnik dający 98% odbicia padającego na niego swiatła to odbije on z porzytkiem dla roślinki na nią 98% padającego na niego światła niezależnie czy jest to 5000 lumenów czy 150 000 lumenów, zysk procentowy poprzez ograniczenie straty będzie ten sam ;)

Dobrze rozumiem, jeśli wyłożę całego boxa mylarem to odbłyśnik pod żarówki nie będzie potrzebny ?
 
O

old_school

Guest
jak mowa o PCboxie albo niskim szfkoBOXie to jak najbardziej, tak :freak:
 

ania11881

Well-known member
Rejestracja
Mar 8, 2017
Postów
100
Buchów
0
Prowadzę uprawę w kartonie, który jest troszke większy od PC. Wielkie dzięki za pomoc :)
 

ania11881

Well-known member
Rejestracja
Mar 8, 2017
Postów
100
Buchów
0
Wiem że to śmiesznie brzmi ale powiem Ci że idzie mi bardzo sprawnie :)
 

San Pedro

Prostak i do tego cham
Rejestracja
Sie 25, 2010
Postów
308
Buchów
1
Powodzenia z uprawą w kartonie. Pamiętaj ze czym dalej ten mylar od lampy tym straty tez się zwiekszaja
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół