nasiona marihuany

Szukam printów

Wyszukiwarka Forumowa:

DwarfMan

Well-known member
Rejestracja
Lis 11, 2013
Postów
51
Buchów
0
Witam panie i panowie :mrgreen:

W grzyby jeszcze się nie bawiłem, ale od roku się przymierzam i właśnie nastąpił ten moment kiedy pora myśl zamienić w czyn, więc szukam jakiegokolwiek printa (fajnie by było jakby ktoś mógł wysłać różne, ale nie jestem wybredny).

Wiem, że mam mało postów, ale mając konto już od ponad dwóch lat i przeczesując forum (nie lubię pisać skoro i tak wszystko tu jest) przekonam kogoś, do tego szlachetnego czynu :mrgreen:

Szybkowaru jeszcze nie mam, ale pewnie jutro się po niego wybiorę.

Pozdro
 

Shen Long

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2014
Postów
1,087
Buchów
0
Nie pokazałes kompletnie niczego wychodowanego przez siebie, nie masz szybkowaru, nie jesteś aktywnym . Myslę, że jest tutaj dużo więcej osób,które zasługiwałyby na printy a temat powinien lecieć do kasacji :)
 

DwarfMan

Well-known member
Rejestracja
Lis 11, 2013
Postów
51
Buchów
0
Zdjęcia ze starego boxa mogę wrzucić, ale w temacie grzybów to wiele nie wnosi moim zdaniem. Co do bycia aktywnym to zawsze mogę komentować różne temat nabijać te posty na siłę, ale takie niekonstruktywne nabijanie postów jest bez sensu moim zdaniem. Posty najczęściej się nabija zadając pytania albo dając dobre rady. Co do pytań to po co pytać skoro na forum jest sporo informacji, a do dawania rad nie wiem czy wiedza którą narazie zdobyłem wnosi coś nowego. Po prostu szukam jakiegoś darczyńcy bo dużo to nie kosztuję, a jak ktoś chce to wrzucę wszystko o co poprosi czy to relke czy os'a.
 

DwarfMan

Well-known member
Rejestracja
Lis 11, 2013
Postów
51
Buchów
0
Dobra wrzucam zdjęcie szybkowaru.



Generalnie wszystko mam już przygotowane jedyne czego mi brakuje to "klasycznych" szklaneczek, ale bez nich też sobie mogę poradzić. Jeśli ktoś się okażę dobroduszny to obiecuję, że zrobię fotorelację, chociażby z własnej woli :)
 

DwarfMan

Well-known member
Rejestracja
Lis 11, 2013
Postów
51
Buchów
0
Nie wiem czy to coś zmieni, ale jeśli ktoś byłby chętny to mogę wysłać na wymianę pestki fem road runner (pierwsze pokolenie, od dinafem) i print/strzykawkę (chce zacząć na miodzie) grzybów które dostanę od fsre (mam nadzieję). Jeśli ktoś chce się wymieniać to niech napisze na pw :)
 

PabloWirtuoz

Pełnoprawny Mag Hualante.
Rejestracja
Lut 23, 2016
Postów
55
Buchów
0
Wymiana jest zabroniona. Zamiast się prosić o tego printa/strzykawkę po prostu zamów sobie z NL, print kosztuje chyba 9euro.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół