nasiona marihuany

Krzyżowanie miedzyodmianowe

Wyszukiwarka Forumowa:

mariusz1357

Active member
Rejestracja
Gru 23, 2015
Postów
36
Buchów
0
Witam.
Na tegorocznego outa biore ustabilizowanego Duck Foot regular. Ta odmiana bardzo mnie inspiruje.
I mam pytanie. Czy np. Jesli skrzyzuje meskiego duck foot z odmiana np. Niska o fioletowych lisciach (ktora nie bedzie krzyzowka) to ich dzieci czyli sionka powstale w wyniku tej krzyzowki beda mialy fioletowe liscie duck foot i bedzie niska? Wyjdzie taki cross? Czy trzeba je stabilizowac kolejnymi pokoleniami?

Prosze zeby mnie nie gnoic ze mi sie nie chce szukac bo szukalem ale chodzi mi o te konkretna odmiane i o krotka konkretna odpowiedz.
 
Ostatnia edycja:

wutekaRR

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2014
Postów
263
Buchów
0
nigdy nie wiadomo co wyjdzie musisz próbować
 

mariusz1357

Active member
Rejestracja
Gru 23, 2015
Postów
36
Buchów
0
W takim razie taj zrobie, skrzyzuje duck foot z jakas inna ciekawa odmiana.
 
V

Victoria

Guest
z tego co paietam to duck foot to sezonowka i nie dochodzi w naszym klimacie. Sprobuj skrzyzowac z jakims automatem zeby doszla u nas.
 

mariusz1357

Active member
Rejestracja
Gru 23, 2015
Postów
36
Buchów
0
z tego co paietam to duck foot to sezonowka i nie dochodzi w naszym klimacie. Sprobuj skrzyzowac z jakims automatem zeby doszla u nas.


Warr wypuscil 100% automaty duck foota ale sa regularne albo wyjdzie facio albo dziewica. W sumie to dobrze bo mozna sb je dowolnie krzyzowac z innymi.
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
Czy np. Jesli skrzyzuje meskiego duck foot z odmiana np. Niska o fioletowych lisciach (ktora nie bedzie krzyzowka) to ich dzieci czyli sionka powstale w wyniku tej krzyzowki beda mialy fioletowe liscie duck foot i bedzie niska?

Ani nie będzie miała liści duck foot, ani nie będzie fioletowa. Może być co najwyżej niska jak dasz dupy z uprawą :freak:
 

mariusz1357

Active member
Rejestracja
Gru 23, 2015
Postów
36
Buchów
0
Ani nie będzie miała liści duck foot, ani nie będzie fioletowa. Może być co najwyżDj niska jak dasz dupy z uprawą :freak:

Haha, ku**a tego sie obawialem :D ale nie wazne je**c krzyzowanie posadze zwyklego duck foota i h*j wazne zeby jakies doswiadczenie i oczywiscie caly sens uprawy czyli własny dobry stuffik :D
Pozdro i z fartem. :D

PS. Hmmm moze bym jaka fotorelke wrzucil z outa 2k16? Bo w planach mam sadzenie karzelkow i ogolem bezprzypalowych odmian. No cóż zobaczymy w praniu :D

---------- Post Zaktualizowany 22:24 ---------- Data pierwszego postu 22:21 ----------

O cholera jestem taki spizgany ze nawet nie zauwazylem ze sam miszczu Cerber mi odpisal :O dziena bro! :D
Ej cerber a moze jakies sugestie na temat Duck Foota bo na forum malo o nim jest praktycznie tylko niedokonczone fotorelki. Wzrost, zapach, moc.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół