nasiona marihuany

Critical 2.0 Auto

Wyszukiwarka Forumowa:

lowca212

Member
Rejestracja
Sty 24, 2016
Postów
18
Buchów
0
Co sadzicie o tej odmianie? Przewaga sativy / indici? I jak z plonowaniem?
 

Sceptyk

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2012
Postów
254
Buchów
418
Odznaki
2
Mam w tej chwili 1 szt. O plonie trudno się wypowiedzieć, bo to zależy od rolnika, warunków itp. U mnie rośnie w małym boksie 0.1m2 i 4x20W CFL. Ale ogólnie jestem zadowolony, ładnie idzie. Preflowery puściła gdzieś około 15 dnia i zaczęła kwitnąć jakoś w 20 dniu. Dziś ma 64 dni i na niedzielę planuję ścinkę. Więc po wysuszeniu za jakieś 2 tygodnie może bardziej się wypowiem. Ale ucinałem już małe dolne topki i moim zdaniem w działaniu bardziej indyjka. Polecam automaty od Dinafem. Porządna firma, chociaż sezonówki chyba nie są na nasze klimaty. Miałem za to kiedyś dwie rośliny na outdoor Auto Amnesia i Auto White Widow i fajnie wyszło. Teraz indoor Auto Critical 2.0 + i też raczej pozytywnie. Pozdrawiam.
 

Miroo

New member
Rejestracja
Wrz 13, 2018
Postów
3
Buchów
0
I jak Sceptyk? Jaki wynik? Teraz mam zamiar wysadzić takie dwie i ciekawi mnie ile ci wyszło
 

Sceptyk

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2012
Postów
254
Buchów
418
Odznaki
2
Hej @Miroo. Sorki, ale dopiero teraz zobaczyłem Twojego posta. Mogłeś mnie oznaczyć lub zapytać na priv ;). Posadziłeś te Criticale? Ja ogólnie je bardzo polecam, mi podpasiły, mocne, żywiczne. Topy konkretnie zbite. Już nie pamiętam dobrze ile mi wyszło, ale nie było źle. W takim małym boksie około 25g suchych topków. Tylko, że moim zdaniem nie ma co patrzeć ile komuś wyszło, bo nie każdemu wyjdzie tyle samo. Może wyjść więcej a może wyjść mniej. Tak jak napisałem wyżej to bardziej zależy od warunków, od ręki farmera niż od samej odmiany.
Tak wyglądał parę dni przed ścinką:

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół