nasiona marihuany

Marihuana a tarczyca?

Wyszukiwarka Forumowa:

Samweis Gandżi

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2015
Postów
112
Buchów
0
Zdiagnozowano u bliskiej mi osoby niedawno guza na tarczycy z nadczynnością, dokładnie choroba Gravesa (wielkości 4mm) objawy trochę doskwierają, problemy ze snem mimo leków nasennych (NASEN - Zolpidemi tartras). Chce leczyć tę osobę olejem konopnym ale nie chce by osoba zainteresowana wiedziała czym jest leczona. Powiem, że to olej z mieszanki roślin, jakiś dziurawiec, aloes, estragon, gorczyca, karczoch itp... tylko czy... będzie się czuć objawy haju?? ;/ w ostatecznym przypadku już mógłbym powiedzieć czym się leczy.

Tylko pytanie, czy jest sens takiej kuracji olejem w przypadku tej dolegliwości? Głównie chodzi o leczenie bólu mięśni, stawów, bezsenności, nagłych skoków ciśnienia.

PS. jakie odmiany hodować? I do jakich form przekształcać szusz? Jak przyjomować?
 

Kai Greene

小賈姬 十面埋&
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
1,031
Buchów
7
Nie radziłbym. Co jeśli osoba będzie zaskoczona na tyle hajem, ze zorientuje sie ze coś jest nie tak i zadzwoni na pogotowie, nie daj Boże coś jej sie stanie i masz pozamiatane.
 

Samweis Gandżi

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2015
Postów
112
Buchów
0
No właśnie to główna przeszkoda. ku**a. Zwykłe leki nie pomagają nic, widzę jak się męczy a nic nie da radę zrobić chociaż możliwości są. Być może porozmawiam i zapytam o tą alternatywną metodę, wyczaje grunt i podejście do tego typu leczenia.
 

PabloWirtuoz

Pełnoprawny Mag Hualante.
Rejestracja
Lut 23, 2016
Postów
55
Buchów
0
Mówisz "słuchaj, mogę Ci zrobić olej konopny, nie zaszkodzi, a może jedynie pomóc, chcesz albo nie".
 

MetalFan

Lubię żelazo
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2009
Postów
1,127
Buchów
2
Zdiagnozowano u bliskiej mi osoby niedawno guza na tarczycy z nadczynnością, dokładnie choroba Gravesa (wielkości 4mm) objawy trochę doskwierają, problemy ze snem mimo leków nasennych (NASEN - Zolpidemi tartras). Chce leczyć tę osobę olejem konopnym ale nie chce by osoba zainteresowana wiedziała czym jest leczona. Powiem, że to olej z mieszanki roślin, jakiś dziurawiec, aloes, estragon, gorczyca, karczoch itp... tylko czy... będzie się czuć objawy haju?? ;/ w ostatecznym przypadku już mógłbym powiedzieć czym się leczy.

Tylko pytanie, czy jest sens takiej kuracji olejem w przypadku tej dolegliwości? Głównie chodzi o leczenie bólu mięśni, stawów, bezsenności, nagłych skoków ciśnienia.

PS. jakie odmiany hodować? I do jakich form przekształcać szusz? Jak przyjomować?

Zrób olej, walnij ściemę choremu o pochodzeniu oleju, jeśli nie chcesz przyznawać się, że uprawiasz i jarasz. Ale powiedz i wyjaśnij jej co to jest. Skutki uboczne przecież na pewno odczuje, zwłaszcza, że z tego co rozumiem nie jarała nigdy. Chyba, nie chciałbyś, aby coś Ci się w głowie mieszało będąc tego nieświadomym?
 

Samweis Gandżi

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2015
Postów
112
Buchów
0
Mówisz "słuchaj, mogę Ci zrobić olej konopny, nie zaszkodzi, a może jedynie pomóc, chcesz albo nie".

Po prostu powiem, że za granicą z powodzeniem leczy się tym wiele chorób i w wielu przypadkach jest to ostateczna forma pomocy (ale skuteczna) a fakt, że jest to zakazane w Polsce świadczy tylko o bezsensownym prawie.
 
Z

Zenon

Guest
Po prostu powiem, że za granicą z powodzeniem leczy się tym wiele chorób i w wielu przypadkach jest to ostateczna forma pomocy (ale skuteczna) a fakt, że jest to zakazane w Polsce świadczy tylko o bezsensownym prawie.

Widzisz... sam sobie odpowiedziałeś. Szczerze mówiąc to raczej ta osoba JUŻ słyszała z telewizji o tym co się dzieje z medyczną i raczej będzie ZA bo już spotkałem się z osobami które mówiły że marihuana to zło ze ja pie***le itp. Teraz po GŁUPIEJ sieczce którą prowadzi telewizja TA sama osoba zapytała mnie o medyczną itp. Po omówieniu tematu po prostu radość i uśmiech i wielkie ZA legalizacją i stosowaniem. Więc TV to pralnia mózgów ;)
 

Obywatel Pacanowa

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2013
Postów
262
Buchów
2
Też znam taką osobę, nie wypowiem się jednak co do leczenia tej choroby olejem, bo nie wiem po prostu czy ma to jakiś skutek. Jeśli chodzi o sen, to sądzę, że dobra indica w joincie by wystarczyła. Podpowiem tylko, że osoba o której mówię koniec końców zdecydowała się na operację tarczycy - co prawda faszerowanie się tymi lekami to gra na hormonach, jednak inaczej leczysz się tylko objawowo - na każdym może zadziałać inaczej, choć może nie powinno. Także polecam zgłębić literaturę anglojęzyczną dot. Gravesa-Basedowa, aczkolwiek nie wydaje mi się by to "leczyło", a właśnie mogło leczyć objawy. Ale co w takim wypadku? Do końca życia bedziesz podawał olej, żeby mogła spać? To lepiej już przekonać najpierw do medycznego użytku ziółka, a potem pewnie sama ta osoba je polubi :) (bądź nie, jednak Ja zawsze jestem optymistą)
 

Rivi1

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 2, 2015
Postów
518
Buchów
5
Nadczynność tarczycy można bardzo skutecznie leczyć KROPLAMI LUGOLA (jod nieorganiczny), kilka kropli dziennie wystarczy, systematycznie a zobaczysz jakie będą efekty ;) Kiedyś leczyli nadczynność i niedoczynność tarczycy jodem nieorganicznym ze skutecznością blisko 100%.

Co do guza, zarzucił bym tokoferole, tokotrienole, witaminę a, askorbinian sodu (tyle ile będziesz tolerował, przy nowotworach 30-150g dziennie), olej z konopi RSO od małych dawek pół ziarnka ryżu 2 razy dziennie i zwiększasz co 4-5 dni dawkę aż osiągniesz 1g dziennie lub więcej haju nie będzie bo tolerancja rośnie i ostrożnie z tym), witamina d, selen bym dorzucił, zdrowe papu, owoce, dużo warzyw, olej kokosowy, woda z solą himalajską, kurkume bym dorzucił z pieprzem. Witamina k2mk7 po 200 jednostek dziennie. Borówek z 2 garści dziennie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół