nasiona marihuany

[LED 70W, 0.36m2]WWxBB,Critical Kush,The Ultimate- konkurs FireFly LED

Wyszukiwarka Forumowa:

Dziki

Well-known member
Rejestracja
Lut 5, 2007
Postów
228
Buchów
0
Niestety w tym miesiącu już wystawiłem inne zdjęcie, może za miesiąc ;)
 

P_F

Well-known member
Rejestracja
Wrz 28, 2009
Postów
424
Buchów
0
no i jak tam ci idzie pod tym panelem?
 

Dziki

Well-known member
Rejestracja
Lut 5, 2007
Postów
228
Buchów
0
Witam,

Brak czasu nie pozwala mi na częste aktualizacje, ale może to i dobrze, bo nie zanudzam Was takimi samymi zdjęciami co 3 dni ;) Ogólnie nie jest źle, powoli zaczynają puchnąć, bardzo ładnie oblewają się żywicą. Najmocniej WWxBB ale i pozostałe rośliny im dorównują. Niestety rośliny zostały porażone przez przędziorka, jest to problem z którym nie mogę sobie poradzić od 3 upraw. Zrobiłem błąd przynosząc do boxa roślinę z outdoor'a i od tamtej pory nie mogę ich wyplenić. Po każdym grow zawsze wszystko myję i sterylizuję a one ciągle wracają. Została mi już tylko walka biologiczna, nie będę używał chemi w tak późnym flo, środki przędziorkobójcze mają długą karencję. Zdjęcia są robione po oprysku z siarczanu magnezu i wapna. Panel sprawuje się bez problemów, topy w rogach boxa puchną tak samo jak te pod panelem. Obawiałem się że może być inaczej, z ostatecznym osądem jeszcze poczekam. Wadą ledów jest to że trzeba szukać innego źródła światła do robienia zdjęć na fotorelację ;)

FLO dzień 36



















WWXBB #1



WWXBB #2





The Ultimate







Critical Kush







pozdrawiam
 

Dziki

Well-known member
Rejestracja
Lut 5, 2007
Postów
228
Buchów
0
Witam,

W dniu dzisiejszym zostały ścięte 3 rośliny. WWxBB x2 i The Ultimate. Myślę że C. Kush pożyje jeszcze z 1,5 tyg. dwa tygodnie temu zmniejszyłem ilość niebieskiego i białego światła na panelu do 40%, wydaje mi się że powinienem zrobić to wczśniej gdyż trochę liściaste wydają mi się kwiaty WWxBB i C. kusha, widziałem je pod HPS i wydawały się inne. Następny UP po ścince, a podczas podania wyników małe podsumowanie panelu.


FLO dzień 57

Razem





WWXBB #1























The Ultimate









WWXBB #1 i #2 i The Ultimate



 

Dziki

Well-known member
Rejestracja
Lut 5, 2007
Postów
228
Buchów
0
Witam,

Critical kush został scięty w 72 dniu, tym samym kończąc tą uprawę po wysuszeniu podam wynik z podsumowaniem

FLO dzień 72





pozdrawiam
 

P_F

Well-known member
Rejestracja
Wrz 28, 2009
Postów
424
Buchów
0
jak dla mnie to chyba trochę za wcześnie je ciąłeś.
sprawdzałeś jakie kolor mają trichromy?
 

Dziki

Well-known member
Rejestracja
Lut 5, 2007
Postów
228
Buchów
0
zgadza się, ścięta jest za wcześnie, ale Orginal Amnesia nie mogła już dłużej czekać na boxa ;)
 

P_F

Well-known member
Rejestracja
Wrz 28, 2009
Postów
424
Buchów
0
zgadza się, ścięta jest za wcześnie, ale Orginal Amnesia nie mogła już dłużej czekać na boxa ;)

i tę amnesie już do końca będziesz trzymać? zdajesz sobie sprawę, że amnesia to dłuuugo potrzebuje ;)
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Tez mi się wydaje że troche za wczesnie je ciachnales, szczegolnie wdowe ale jak trzeba to trzeba. U mnie amnesia juz ponad miecha weguje i drugiego dorzucam ;) takze długie uprawy przed nami! I jak wraznia z tym fireFly'em bo porosly ladnie.
 

Dziki

Well-known member
Rejestracja
Lut 5, 2007
Postów
228
Buchów
0
Witam,

Fotorelację uważam za zakończoną. Osobiście uważam uprawę za nieudaną, z powodów wymienianych wcześniej. Zebrałem niespełna 120g suszu nie najgorszej jakości, ale też nie najlepszej. Panel led spisał się dobrze, sprawdza się na zalecanej przez producenta powierzchni, i czuję że nie wykorzystałem jeszcze jego możliwości. W nowa uprawa również pod tym panelem więc wstawię foty z wyników :)

pzdrawiam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół