nasiona marihuany

Pomocy!! Jak zrobić maść z konopi?

Wyszukiwarka Forumowa:

wksslask

Member
Rejestracja
Gru 4, 2012
Postów
22
Buchów
0
Nie wiedziałem gdzie napisać ,Witam potrzebuje pomocy mam dopiero 20lat od roku choruje na łuszczyce jest dosyc zaawansowana potrzebóje pomocy gdyż zadne leki mi niepomagają wyczytałem ze w stanach leczą sie maścią z konopii prosze pomóżcie mi jak mam to zrobic mam na stanie tylko 40g topow naprawde bardzo potrzebuje pomocy pozdrawiam.
 

d3struktor

Well-known member
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
356
Buchów
1
dobrze trafiłeś ja leczyłem atopowe zapalenie skóry nic poza sterydową nie pomagało też robiłem swoją maść ale najpierw kupiłem gotową i były zmiany na plus. Jak pilne daj cynk na priv napisze co możesz zastosować na szybko zanim zrobisz poprawną maść.
 

lumenator

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2012
Postów
556
Buchów
0
współczuje łuszczycy prze***ana sprawa, w dodatku nie jest to rzadka choroba a ciężka nawet do względnego zaleczenia. Próbuj maści konopnej może akurat coś pomoże. Któreś z rodziców ma łuszczycę? za niektóre przypadki odpowiadają lub mają duży wpływ warunki środowiskowe albo nawet niektóre leki stale przyjmowane. Zrewiduj tryb życia może coś znajdziesz...
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Mam szwagra który ma prze***ane z łuszczycą i ni hu*a nie wiadome jak temu zaradzić (jeździł już po wielu szpitalach ale wszędzie tylko to *****e naświetlanie i jakieś maści które również za ciekawe nie są)

Serio maść z konopi mogła by pomóc? Są jakieś w dostępnej sprzedaży na bazie konopi czy trzeba samemu taką maść zrobić?

Szkoda mi szwagra bo dobry chłopak także jak macie jakieś specyfiki to dawajcie znać :D
 

RatujeDziadka

SB maniac xD
Weteran
Rejestracja
Mar 5, 2012
Postów
570
Buchów
5
Nie mam przypadłości łuszczycy ale mam strasznie sucha skórę na dłoniach i stosuje kupny krem, "Kanabia" producent Instytut Włókien Naturalnych I Roślin Zielarskich, Poznań 60-630.
Działa i pomaga, mojemu synowi w AZS pomogło.
 

d3struktor

Well-known member
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
356
Buchów
1
Właśnie to jest to, każdy przypadek jest inny na jednych nawet nivea podziała dobrze a inni muszą walić maści sterydowe. U mnie na atopowe pomogło doraźnie to https://www.f2seeds.pl/mas-konopna-cbd-extra-olejkiem-drzewa-herba-100ml-p-1874.html ale znowu koleżka miał takie zmiany, że już żadne maści nie działały. Znowu u mojego wujka który miał zmiany na skórze głowy i nic nie pomagało żadni lekarze kupił zwykły amol wsmarowywał dwa miesiące i śladu nie ma po zmianach. Ja robiłem jeszcze maści z żyworódki pierzastej i żywokostu kaukaskiego skuteczność mega zleży na co i na kogo... nie ma jednolitego przepisu trzeba testować. A wracając do żyworódki to raz pokusiłem się i kupiłem gotowca teoretycznie wyglądała jak moja maść ale w działaniu beznadziejna już nie kupuję tylko robię swoje. Pewnie z jednej rośliny zrobili całą partię o zawartości homeopatycznych i dlatego..
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Jak robicie maści na choroby skórne to dorzućcie trochę wosku. Wosk pszczeli zawiera te same estry, które tworzą skórę i pomaga na wiele dolegliwości.
Świetne jest też mydło z oliwy z oliwek z dodatkiem wosku.
 

d3struktor

Well-known member
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
356
Buchów
1
Racja zapomniałem o wosku pszczelim. Jeszcze do puli dorzucę balsam kapucyński lub maści też jest bardzo dobry.
 

wksslask

Member
Rejestracja
Gru 4, 2012
Postów
22
Buchów
0
Cześć, zrobiłem tą maść z masła kokosowego zrobiłem tak; dałem 5łyżek masła kokosowego + ok. 3g wydaje mi sie ze ta masc mi niepomogła, mam taki przypadek ze mam w koło strupka tego z łuszczycy jeszcze stan zapalny (takie czerwone),po tej masci zrobiło sie jeszcze bardziej zaczerwienione, ale jest jeden plus przestało mnie to swędzieć w 100% :). A moi rodzice ani nikt z rodziny niema tego gówna :/. pozdrawiam
 

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0
a na liszaja białego na plecach, sa to takie małe kropeczki czerowne i wysuszona okolica czy mogło by pomóc ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół