nasiona marihuany

Lecznicza marihuana będzie w Polsce legalna... JUŻ OD PIĄTKU!

Wyszukiwarka Forumowa:

Kendzior90

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2015
Postów
318
Buchów
0
pudelek.pl - zawsze pewne info.
Jaja se robie oczywiscie, dobrze sie dzieje ;)
 
C

chrabonszcz

Guest


na wp, którą czasem czytam też to pisali, co prawda nie wiem jakie mają poglądy polityczne ci z wp.

ale do tematu : skoro medyczna miałabybyć legalna i refundowana z tego co czytałem - to skoro moje rośliny mają wszystkie cannabinole to znaczy że mogę sobie legalnie je uprawiać tym razem bez jakiś ściem i robienia z siebie debila czy jak temat ma wyglądać w szerszym aspekcie? :D

 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Hahah jak ktoś w to uwierzy....

Projekt leczniczej utknął głęboko w dupie. Polecam poczytać ustawę i zasady refundacji.
 
K

kotmichau

Guest


na wp, którą czasem czytam też to pisali, co prawda nie wiem jakie mają poglądy polityczne ci z wp.

ale do tematu : skoro medyczna miałabybyć legalna i refundowana z tego co czytałem - to skoro moje rośliny mają wszystkie cannabinole to znaczy że mogę sobie legalnie je uprawiać tym razem bez jakiś ściem i robienia z siebie debila czy jak temat ma wyglądać w szerszym aspekcie? :D


Nie wiem jak doszedłeś do tego wniosku ale błędny tak czy tak , ,,to skoro moje rośliny mają wszystkie cannabinole to znaczy że mogę sobie legalnie je uprawiać" - że co niby ? chyba sie zbakałeś za mocno bo piszesz jak potłuczony , poza tym spektrum kannabinoli jest tak szerokie że na ten czas jeszcze wszystkich nie znamy dla twojej wiadomości. Media pieprzą farmazony dla ciemnych mas jak zwykle , to leki na jej bazie są legalne które z resztą jakis czas temu były legalne .. i nie nie będziesz mógł sobie uprawiać ilegalnie i to mysle ze dosc dluuugi czas .
 
C

cabino

Guest
a czytaliscie to co piszą w tym dupnym artykule ? i to jest wogóle jakiś odgrzewany kotlet z początku marca


a sam artykuł informuje tak naprawde o tym ze medyczna mj bedzie refundowana i to jedyna zmiana, nadal import docelowy będzie obowiązywał, żadnego legalnego posiadania, sadzenia od tak sobie.
 
C

chrabonszcz

Guest
Nie wiem jak doszedłeś do tego wniosku ale błędny tak czy tak , ,,to skoro moje rośliny mają wszystkie cannabinole to znaczy że mogę sobie legalnie je uprawiać" - że co niby ? chyba sie zbakałeś za mocno bo piszesz jak potłuczony , poza tym spektrum kannabinoli jest tak szerokie że na ten czas jeszcze wszystkich nie znamy dla twojej wiadomości. Media pieprzą farmazony dla ciemnych mas jak zwykle , to leki na jej bazie są legalne które z resztą jakis czas temu były legalne .. i nie nie będziesz mógł sobie uprawiać ilegalnie i to mysle ze dosc dluuugi czas .

ano w szerszym aspekcie - myślałem, że skoro dają półlegal to że będę mógł sobie cisnąć :D jestem po poważnym wypadku i mam problemy z kończynami więc od czasu do czasu w ramach leczenia reumatyzmu muszę dopie****ić lufę, pomaga na problemy z kośćmi. po co mieliby du*ę inwalidzie zawracać że zamiast płacić chce sobie krzaki posadzić. co do wachlarza cannabinoli - może i nie znane, jednak rośliny mają geny nie tylko z selekcji pod dominujące thc więc wszelkie inne też wchodzą w grę. trzeba się przyjrzeć tematowi, dogłębnie bo myślałem, że już z tego punktu można robić kruczki.
 
K

kotmichau

Guest
Nie pół legalne a całkowicie nielegalne z jednym szczególem pozwalającym na import zioła dla medycznych, wiec jeżeli byłoby wiadomo coś więcej to zgłaszaj się do projektu.
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,868
Buchów
3,402
Odznaki
1
po co mieliby du*ę inwalidzie zawracać że zamiast płacić chce sobie krzaki posadzić. [/B]
a myślisz, że do tej pory produkcja np, penicyliny przez osoby chore dla własnych celów jest legalna?
 

Niktwarzny

Well-known member
Rejestracja
Lut 13, 2014
Postów
334
Buchów
0
Panowie nie podniecajmy się. Mafia płaci zbyt duże pieniądze naszym politykom, żeby opłacało się zalegalizować rekreacyjne palenie.
a jeśli chodzi o użycie medyczne MJ, to znowu lobby farmaceutyczne jest tak rozwinięte że tylko konkretne leki będą na rynku, zobaczycie.
pie****cie to wszystko i uprawiajcie dalej.
 

Kai Greene

小賈姬 十面埋&
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
1,031
Buchów
7
W Ameryce celebryci już inwestują grubą kase w przetwory z marihuany- kremy, maście, produkty spożywcze nawet. Fajnie byłoby mieszkać w tak rozwijającym sie kraju.
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,868
Buchów
3,402
Odznaki
1
W Polsce również się****to rozwija - spójrz na produkty firmy india cosmetics - wszyscy ktorym sprezentowałem ich produkt są zadowoleni.
 

qqto

Olej system sraj przez okno-kiblowa wena.
Rejestracja
Paź 5, 2016
Postów
96
Buchów
0
pijam indi herbatkę i jest świetna.
więc myślę że idziemy w dobrym kierunku. oby tylko Państwo w ogóle to jakkolwiek zadziałalo.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół