nasiona marihuany

grapefruit outdoor

Wyszukiwarka Forumowa:

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Witam. FS wycofuje swojego grapka więc zainteresowałem się tematem i postanowiłem dowiedzieć się czegoś o grapku Oriona. W odpowiedzi na pytanko o pochodzenie strejna twórca napisał:

Hej, mój grape jest jak to ująć autorski. te od FS mają parę mankamentów. Chociażby nie dają radę na out zdążyć lub robią to w ostatniej chwili jeśli jesień jest ładna. Klony przywiozłem od dobrego znajomego - i zachowałem charakterystyczne cechy z grapefruita. Geny od FS dawno temu wyrzuciłem, robią praktycznie tylko hybrydy i nazywają je jak chcą. FS grape out to praktycznie cała easy sativa mało co jest z cech grapefruit, część ich odmian to półautomaty ale nie napiszą tego. To charakterystyczna linia i nikt nie wmówi mi, że tam jest większość cech grapka.****
W tym sezonie będzie linia nieco odświeżona, zabiegi raczej kosmetyczne poprawiona stabilność populacji. Około 70-80% populacji powinna pokazać te same cechy. Po 2tyg od foto 12 przejdzie na kwitnienie out/in bez różnicy, z out będzie bardziej liściasta ale wyrobi się bez problemu. Odmiana jest w ciągłej selekcji ale wiele się nie zmieni, wcześniejszego pheno już nie znajdę ale nie zamierzam jej crossować.

Tak dla innych zainteresowanych. Pozdro.
 

mariozzz

Member
Rejestracja
Lut 23, 2015
Postów
6
Buchów
0
Witam, powiem tak
Miałem pierwszy raz na out grape×p#1 ggs 3 szt. I jedna była ubijaczem typowe indi, druga to sati mega mega za***icho = rozmowy ,uśmiech fantazja itp.Topy jak z info od. Szron i kamień. Sati wymagało ,nigdy później nie trafiłem na coś podobnego.
Wróć ,dostałem od F2 ostatnie sionka grape×Shaman ggs i to było to również.Szkoda że sarna w***ala się w paradę .Trzeba było ściąć wcześniej tj.ok koniec września , temat = wy***isty taki śmiech itp.mogła sobie dziewczynka jeszcze dojść z tydzień , ale...nasion takich już nie ma...

Orion z 3 lata wstecz grapek jego został wzięty na ruszt... 1 szyskonczyl około Pierwszego tygodnia października,drugi w zzacienionym miejscu po 15 pazdziernika,ale czucie nich było więcej indi choć wyklep był ostry.
Niemniej do ggs cross z sh lub p#1 sati jednak kapke brak.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół