nasiona marihuany

Polish Grow

Wyszukiwarka Forumowa:

Jarecki

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 20, 2008
Postów
2,266
Buchów
12
Kilka słów o nas:
Zrzeszamy wyłącznie Polskich producentów nasion konopi, nasza działalność to w pełni legalne i zarejestrowane uprawy na terytorium Hiszpanii w regionie Alacant.

Współpracujemy głównie z Seedbankami stacjonarnymi na terenie Hiszpanii, obecnie rozszerzamy działalność o sklepy wysyłkowe na terytorium Polski oraz Holandii.
Mamy duże doświadczenie w produkcji nasion cannabis, nasza oferta nieco różni się na rynek Polski czy Hiszpański. Z uwagi na inny klimat danego kraju produkujemy odpowiednie
odmiany które są przygotowywane z myślą o konkretnej szerokości geograficznej lub specyfice danego terytorium. Z czasem będziemy dodawać coraz więcej odmian.
Wszystkie nasiona są ręcznie wybierane i dokładamy wszelkich starań aby klient końcowy otrzymał produkt wysokiej jakości.

Przed wprowadzeniem konkretnej odmiany do komercyjnej oferty przechodzi szereg testów w warunkach docelowych. Nasze nasiona są systematycznie rozdawane w różnych akcjach typu:
Open Seeds, Rolnicy Rolnikom, Testers Varieties.

Do tej pory funkcjonowaliśmy jako osoby prywatne w obrębie największych for konopnych. Zdajemy sobie sprawę jak ciężki i grząski jest rynek konopny a klienci nieufni i w cale nie jest to dla nas niespotykane. Najlepszym sposobem na weryfikacje naszych nasion jak i nas samych będzie czas. Jesteśmy dobrej myśli :).

Życzymy owocnych zbiorów oraz radości z naszych nasion konopi. Polish Grow

http://polishgrow.pl/?p=7
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Na ktorych forach tak niby dzialali?
 

Jarecki

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 20, 2008
Postów
2,266
Buchów
12
Jak by dzialali na jakis to pewnie by wymienili, chu*a widzieli bo w dupie byli.
Tyle lat w branży a ku**a strona na Wordpressie:lol3:
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
***ie farmazonem na kilometr.
 

lumenator

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2012
Postów
556
Buchów
0
original sour 60 - brak zastrzeżeń, dobra odmianka. Mocna, plonowo taka sobie około 35-45g z planta, na 6 sztuk rosły dosyć równo. Koniec w tym samym czasie. Topy słodko pachną, oblepione srogo. Minusem jest to, że po suszeniu wali nawet przez zakręcony słoik. Jakiś większy SR jak wytrzeźwieję :D. Mało roboty jest przy niej, liści nie za wiele i rosną w pały. Nie dużo odrostów po 4-6 cała moc w top prowadzący.

 

nociekawe

Well-known member
Rejestracja
Sty 15, 2017
Postów
161
Buchów
1
Easy Polish mnie zaintrygowało. Jest choć trochę prawdę w opisie?
Ktoś testował? Może jakieś zdjęcie, opisik? ;)
 

Label$

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2012
Postów
75
Buchów
0
takie cos z tego wychodzi jak na foto, typowa sativa, bardzo równa, na 10 sztuk wszystkie identyko, czyli można powiedzieć, że dosyć stabilna. Dosyć mocna, topy dobrze oblane, zapach intensywny, nie stosowałem LST, bo miałem sporo miejsca, przynajmniej tak myślałem, odrosty duże, plon w ch...j duży, nie spodziewałem się tyle tego

pes_e_asa.jpg

easy_pol.jpg


gdzieś mam zdjęcie na koniec jak to wyglądało, więc jak znajdę dodam ci:bounce:
 

CzarnuchCat

Well-known member
Rejestracja
Gru 14, 2016
Postów
236
Buchów
190
Miał ktoś w tym sezonie jakieś pestki od polish grow?
Interesują mnie odmiany:
Purple cheese auto i Critical kush fast version, chwalcie se ludzie jeśli mieliście coś od tego breedera! :D :D
 

nociekawe

Well-known member
Rejestracja
Sty 15, 2017
Postów
161
Buchów
1
Nie miałem odmian które Cie i interesują, ale mialem 3 Citrus Kushe. Podczas kwitnienia widziałem je z 2 razy na poczatku, rosły same mimo pogody jaka była i braku opryskow pleśni wiele nie było. Wszystkie 3 rosły cały czas w górę jedna ponad 2m miała lekko. Bardzo dostały po piz**ie ode mnie bo jedna przypalilem najprawdopodbniej, a i tak odbiła bezproblemowo, druga sarna złamała przy samym dole i tez na ponad 1.5 m wyrosła. Topy luźne raczej z jednej sztuki to siano wyszło nawet tego nie obieralem. Ciężko mi coś więcej powiedzieć bo schnie. Za jakiś czas w mojej fotorelacji out wstawię zdjęcia to będziesz mógł zobaczyć.
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Miałem i nie polecam. Zamówiłem kilka odmian na out, słabo kiełkowało a jedna odmiana zero kiełka.
Do tego jestem na 100% pewny ze to semi bo część juz mi sie okresiliła w boxie przy 16/8 a te co wysadziłem to pobralem klony jednak w namiocie zakwitły i nie chciały dalej wegować.
Te co zebrałem były bardzo szybkie, ciąłem je we wrześniu, ładny owocowy zapach, struktura topa raczej luźnej szyszki.
Moc średnia, dupy nie urywa
Za rok nie bede ich sadził
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Odkopuję ten temat dla potomnych. Miałem też 2 razy pestki od nich i jak napisał @CUBE Faktycznie chu**wa kiełkowalność. A jak już wykiełkowało to w niedługim czasie padły. Dlatego ja od nich pestek to nawet za darmochę bym już nie wziął.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół