nasiona marihuany

Polish Grow

Wyszukiwarka Forumowa:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,244
Rozwiązań
1
Buchów
16,425
Odznaki
1
Dobry farmazon.
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
Mnie opis odmiany Priest roz***ał:

"... historia odmiany nie jest jasna. Przez ten szczep kilku Polskich księży miało nie lada problemy w ostatnich latach."

:smoking-smiley:
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,244
Rozwiązań
1
Buchów
16,425
Odznaki
1
Moze molestowania ministrantow wzrosly po lolku?
 
A

Azael

Guest
Nazwa Polish Big Dick nie jest tutaj przypadkiem, nasiona wielkie smukłe o wyglądzie... grzyba?
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,244
Rozwiązań
1
Buchów
16,425
Odznaki
1
To jeszcze lepsze:

"Polish Big Dick Auto Feminise (3 seeds)

Nazwa Polish Big Dick nie jest tutaj przypadkiem, nasiona wielkie smukłe o wyglądzie..."

...chu*a? Chcialbym foty zobaczyc :)

---------- Post Zaktualizowany 20:28 ---------- Data pierwszego postu 20:27 ----------

Czekamy na Polish Onion.
 

Fee_d

Kiedys rudy, teraz łysy..
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2013
Postów
528
Buchów
0
Smutne później dostać rozpakowane siona a tam polish onion w cenie rqs'a
 

KatSuo

Active member
Rejestracja
Sty 30, 2014
Postów
35
Buchów
0
Czyli nasiona są lipne? I opisy się nie zgadzają?
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,963
Buchów
969
Odznaki
3
Ale Panowie z drugiej strony taki sklep jak f2seeds dawał by do siebie takie kiszki? Wydaje mi się że ktoś bierze w hurcie i tylko zmienia nazwę oraz opisy na takie debilne
 

d3struktor

Well-known member
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
356
Buchów
1
czas i rynek zweryfikuje, kasa żadna mogę iśc na pierwszy ogień
 

KatSuo

Active member
Rejestracja
Sty 30, 2014
Postów
35
Buchów
0
Polish Grow to zrzeszenie wyłącznie Polskich breederów, legalnie założone uprawy w rejonie Alacant. Ich nasiona rozdajemy do zamówień od co najmniej kilku lat :)
Odmiany musiały zostać potwierdzone i zweryfikowane. Ich genetyka opiera się wyłącznie na odmianach które potrafią sie kolekcjonować do szer. geograficznej na której znajduje się Sztokholm.
Niedługo pojawi się jeszcze kilka innych pozycji w ofercie. Nasiona były dostępne jedynie stacjonarnie w sklepie Hiszpańskim natomiast od teraz będą dostępne również u nas.




Takiego e maila dostałem od f2seeds i napisali jesscze że niedługo będzie jakiś Open Seed
 

WkurwionyRomek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 25, 2012
Postów
166
Buchów
0
nie spinaj - ((Maroc x Bluwhite Canadian) x LH) x GG FeminiseBebook chu*nia?. niech zrobią os i zobaczymy
 

Greenhillx

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2015
Postów
434
Buchów
0
He he...Barney,te miał być kotem,a z samic wyrosły samce i hermy-nie mnie jednemu.Serious 6 od Serious seeds hermiło,jak również i ich White Russian,podał bym jeszcze parę muk...ale mnie się nie chce.Najlepszym się zdarza,lecz rutyna i podwykonawcy lubią zgubić najbardziej.Moim zdaniem najlepsze swoje...a dalej porządni goście pasjonaci...oraz porządne ekipy które chcą się wybić na starcie i zrobić marke...,niestety w wielu przypadkach nowych breederów po czasie historia niestety lubi się powtarzać...Miejmy nadzieję,że będą na starcie kocurami.
 

knsr420

Well-known member
Rejestracja
Wrz 30, 2015
Postów
261
Buchów
10
Po opisach wnioskuję, że marketingowo celują w gimbazę.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół