nasiona marihuany

2x joint machine

Wyszukiwarka Forumowa:

txh

Member
Rejestracja
Sty 17, 2016
Postów
18
Buchów
0
Elo :)
Wrzuce tutaj, moze sie komus przyda ;)
Jakos nigdy mi specjalnie eleganckie jointy nie wychodzily, pewnie z braku praktyki bo wole szklo, ale lubie gadzety zwiazane z mj i wpadly mi w rece jakis czas temu 2 ciekawe jointoulatwiacze. Nawet z dwoma lewymi rekami, mozna zrolowac cos ciekawego :D
A wiec tak, w roli glownej troche zabawek



pierwsza z nich to Cone Artist, z bibulka z rolki mozna by zrobic naprawde dlugiego lolka, ale do dziela
bierzemy papierek/filterek czy co tam kto chce



i zwijamy



nastepnie wtykamy w dziurke na koncu



bierzemy bletke i nakladamy



slinimy, zawijamy na patyczku z filtrem



lapiemy za koniec, sciagamy i wychodzi nam



otwieramy pojemnik



napelniamy w zaleznosci ile chcemy zaladowac, jak bardzo ubic i jakiego duzego joia chcemy



wyciagamy patyczek i w to miesce nakladamy zwinieta bletke



ubijamy jak lubimy, w razie czego mozna dosypac



zdejmujemy



zawijamy koniec i gotowe



calosc trwa moment, a blanciki wychodza calkiem eleganckie

Z drugiej zabawki wychodza troche inne ale co kto lubi



zwijarki sa o ile sie nei myle w 2 wersjach, robione przez OCB i noname, polecam OCB - roznica kilku zlotych a dzialaja lepiej, w tanszych czasem trzeba kombinowac z przekladaniem rolek itd
otwieramy metalowe pudelko i wkladamy filterek



przy zakupie filtrow trzeba tylko zwrocic uwage, zeby kupic 6mm, prawie identyczne sa o srednicy 5.6mm ale te nam beda wypadac, a wybor mamy spory - zwykle, z weglem, mentolowe, ekologiczne ze zwinietego papieru



sypiemy stuff



kladziemy na tasmie juz posliniona bletke (ciezko fotke zrobic, ale jej koniec musi stykac sie z tematem, trzeba dwoma rekami to zrobic)



i wlasciwie tyle..... zamykamy wieczko



wyskakuje nam blancik slim



fajna sprawa jest to ze w pare minut mozna zrobic cakiem spora ilosc tych maluchow, co sprawdza sie np na imprezach, robimy zapas a kazdy pali swojego malucha.... albo dwa
milego palenia :jaraczz:
 

grow4flow

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2009
Postów
65
Buchów
0
Bardzo ciekawa ta pierwsza opcja, nie widzialem jeszcze takiego rozwiazania. Ta druga to chu*nia dostalem taka zeby sobie fajki robic z tyteksu i musze powiedziec ze jakos zawsze takie "luzne" wychodzily te szlugi. Wiec czlowiek sie nauczyl w koncu :D A z tymi filtrami to bym uwazal jak jest mokre jaranko raz sprobowalem i w polowie lola musialem go od nowa kleic (mam na mysli te "gabkowate" filtry) ale to dlatego ze jaranko bylo mokre.
 

jestem

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2008
Postów
88
Buchów
0
podziękował dobre te te patenty na skręty
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Polecam trening na herbacie, a potem bardzo szybko kreci sie recznie, wystarczy miec hurtowo gotowe filterki i pokruszony temat. Dla mnie krecenie to swego rodzaju zabawa, wiec lubie to robic nawet z 10min ;)
 

Seria

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2013
Postów
60
Buchów
0
Maszynki sraszynki...

nie ma to jak sypać sobie w bletke kręcić samemu i czerpać z tego przyjemność

jak dla mnie kręcenie to taki mały wstęp do palenia jak gra wstępna czy coś w tym stylu ;)
 

Konopioland

Lazy Bastard
Rejestracja
Sie 19, 2014
Postów
1,006
Buchów
1
Pierwsza fajna, druga- zwykla pudelko-maszyna do cygaretow.
Ja bym nie uzywal tych papierosowych filterkow do jarania, lepiej wsadzic taki sam tekturowy, jak w pierwszej.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,093
Buchów
7,809
Odznaki
5
Ten 1 lolek to niezły przeszczep. Skręcił bym lepszego z zawiązanymi oczami i bez tej maszynki :D
 

ziomdjadecksa

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2011
Postów
57
Buchów
2
Pierwszy faktycznie nieudany, nawet jak na maszynę.... :lol3:
Poza tym jaka to przyjemność? Najlepiej kręcić dżointy w paluszkach. Wtedy lepiej smakują... :p
Wystarczy trochę cierpliwości i po zmarnowaniu kilkunastu bletek każdy może się nauczyć a wtedy możemy mówić o prawdziwych dżointach :-D
 

MetalFan

Lubię żelazo
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2009
Postów
1,127
Buchów
2
Kolega miał tę drugą maszynkę do kręcenia fajek, jak paliłem pety to spróbowałem i podziękowałem, nie namówił mnie do kupienia sobie takiej maszynki. Może to dlatego, że nie mam wyczucia do tego dziadostwa i raz wychodzi zbyt luźny, a raz tak zbite, że nie mogłem zaciągnąć się.
A do kręcenia jointów najlepsza maszyna to palce :D
Ta pierwsza maszynka przypomina mi jak kręciłem pierwsze jointy, kiedy nie umiałem w palcach, bletkę nawijałem na długopis, kleiłem, wsadzałem tipa i nadziewałem smakołykami.
 

GordonShumway

"Yo, Lucky my man!"
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
459
Buchów
0
Eee, tylko po co ? Kręcenie blanta/spliffa samo w sobie to bardzo przyjemny rytuał.
 

5gFM

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2013
Postów
367
Buchów
1
pamiętam Gościa który kręcił jointy w bluzie kangurce nie wyciągając dłoni z jej kieszeni. może nie idealne, ale robił to ekspresowo heh.
ale maszynka spoko, przyda się ...

np. komuś kto nie ma jednej ręki :sunny:
 

yellowsun

Well-known member
Rejestracja
Kwi 25, 2011
Postów
474
Buchów
0
blanty kręcę po to mam ręce. są takie maszynki do "turlaków" 8 zl bodaj, kręcisz bez filtra :)
 
P

Pizdaczek

Guest
ten pierwszy lolek nie jest elegancki, to jest kupa śmiechu.
jak się uczyłem skręcać to kręciłem znacznie lepsze, nie widzę sensu w ogóle kupowania jakiejkolwiek maszynki do skręcania ale jak już ktoś musi to ta druga jest nawet niezłym rozwiązaniem tym bardziej że wydaje się poręcznym ustrojstwem.
jak mocno zbite są te skręciki z drugiej maszynki ? bo te pierwsze wydają się luźne jak ja pierdziu... :p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół