nasiona marihuany

BLUE DREAM od HSO

Wyszukiwarka Forumowa:

DesireOEM

4.618
Weteran
Rejestracja
Paź 13, 2014
Postów
1,519
Buchów
2,966
Odznaki
3
BLUE DREAM smoke report.


BD to hybryda, która potrzebuje 65 dni kwitnienia. Po okresie wegetatywnym jej przyrost gwałtownie maleje, więc z pewnością nadaje się do mikro i midi boxów. Topy powstają zwarte, zdecydowanie cieszące oko.


Działanie BD jest skupione całkowicie na głowie. Nie czuć właściwie żadnych efektów cielesnych, poza falami ciepła, które pojawiają się przede wszystkim w głowie. Jest to działanie dość długie. Faza trwa około 3-4 godzin. I jest w swojej środkowej fazie naprawdę mocna.Zaczyna się bardzo niepozornie. Gdy próbowałem materiał po raz pierwszy byłem z początku na granicy rozczarowania. Miałem wrażenie, ze prawie ni się nie dzieje, to jednak złudzenie. I to było bardzo ciekawe. To może być everyday stuff. Działanie jednak z pewnością nie jest everyday.



BD to odmiana, która w dużej części działa na nastrój i wyobraźnię. Bardzo łatwo zauważyć, że możemy się po niej kontrolować swoje nastawienie do świata. Jeśli swobodnie pozwolimy myślom płynąć w kierunku negatywnym może zdarzyć się jednak paranoia. Mnie osobiście odmiana motywuje też do działania. Bardzo znikome są efekty zaniku pamięci. Można swobodnie rozmawiać z ludźmi. BD nie wywołuje senności, jest raczej przeciwnie, choć, co ciekawe można dośc łątwo zasnąć już po 2 godzinkach fazy. Występuje lekkie gastro.


Koniec fazy jest bardzo łagodny. Objawy zmęczenia są właściwie szczątkowe. Fizycznie w ogóle nic nie czuć pod tym względem.


BD ma mocny, klasyczny zapach, który idzie w kierunku lasu i egzotycznych owoców, coś jak mango. Smak już po tygodniu był dobry. Obecnie jest to już łagodne palenie.


Osobiście mam trochę dystans do takich ocen, ale nadmienię, że ziom ocenił ten stuff bardzo wysoko, a to regularny palacz, który nie szczędzi środków.


Porównując z Critical Jackiem, inną hybrydą, którą ściąłem w zeszłym roku. Idą łeb w łeb. I zpewnością jest to stuff bardzo wysokiej jakości. Jedyny powód, dla którego nie sadzę jej w tym momencie, jest wygranie konkursu POTM, co zaowocuje kilkoma klasykami w moim mikroboxie. Też 65 dniowe kwitnienie jest dla ludzi o mocnych nerwach. ;)


SEL-0483.jpg
SEL-0484.jpg

SEL-0486.jpg

SEL-0488.jpg

SEL-0490.jpg
 

Dutch Joint

Well-known member
Rejestracja
Lis 3, 2015
Postów
598
Buchów
2
Narobiłeś mi smaczka. Jeżeli mam być szczery ostatnio jarałem coś podobnego, co zgadza się z twoim opisem, nie pamiętam jaka to była odmiana. Na początku byłem rozczarowany a potem weszło i naprawdę się zdziwiłem... ;D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół