nasiona marihuany

Micro nawilżacz do mikro boxów

Wyszukiwarka Forumowa:

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Witka...
Szukałem już jakiś czas do mikrusa swojego z klonami jakiegoś mikro nawilżacza.Nie jest to jak widać żadne DIY aczkolwiek temat utrzymania odpowiedniej wilgotności jest dosyć istotny-szczególnie w małych konstrukcjach gdzie miejsce jest ograniczone...
Znalazłem to cudo w sklepie z używkami i po krótkim przeglądzie i dorobieniu zasilania wstawiłem do swojego mikro domku.Cichy i niewielki.Chodzi na 5-ciu voltach.Jedno napełnienie starcza na cały dzień.
Wymiary:wysoki na 18 cm,szerokość 17 cm x 8 cm.
Jak dla mnie jest to super nawilżacz.Żadnych skomplikowanych konstrukcji i prostota działania.Koszt...3e.Dosłownie śmieszne pieniądze a wygoda...
Kilka fotek-może ktoś zbuduje sobie wzorując się na nim,bo na prawdę fajna sprawa.









Mam nadzieję,że spodoba wam się ten mikrusek...
Jeszcze taka sprawa o której zapomniałem dopisać...od spodu jest kieszeń na baterie.Można zabrać to cacko wszędzie...

Tabliczka.
 
Ostatnia edycja:

P_F

Well-known member
Rejestracja
Wrz 28, 2009
Postów
424
Buchów
0
Bardzo fajna sprawa, i mówisz, że na maksymalnych obrotach 1 baniaczek starcza na 1 dzień? bo w wygląda strasznie mały
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Styka na luzaku.Najlepsze jest to,że nie działa jak te wszystkie co mają tę membranową wytwornice.Nie dość,że mocno podbija wilgotność to jeszcze robi za mieszacz.Przy małych szafkach sprawdzi się.
 

P_F

Well-known member
Rejestracja
Wrz 28, 2009
Postów
424
Buchów
0
Styka na luzaku.Najlepsze jest to,że nie działa jak te wszystkie co mają tę membranową wytwornice.Nie dość,że mocno podbija wilgotność to jeszcze robi za mieszacz.Przy małych szafkach sprawdzi się.

bajecznie, zaraz takie coś muszę sobie kupić. jak masz to zapodaj linkiem kolego.
 
Z

Zenon

Guest
Na allegro widziałem ciekawe mikrusy na usb które wystarczy wsadzić w butelkę,szklankę etc z wodą i podłaczyć do czegoś wtyczki od ładowarki,komputera,powerbanku etc. Skiubane małe i niby do 5m2 co oczywiście jest bujdą bo takie mało coś raczej dużo nie z działa ale w PCBoxie,czymś do 50x50 da radę.
 

Miertek

guerilla planta
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2013
Postów
1,367
Buchów
6
Sam mam te o których mówisz Donbas.
2 sztuki na 0.36m2 pod ledami jako tako dają radę.

Inżynier Dyzma ma patent na wszystko hehe
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
jest to gdzieś dostępne w ogólnej sprzedaży detalicznej? Jedynie co znalazłem to oferty na alibabie gdzie trzeba 1k sztuk zamówić :zjarany:
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Ebay-pod inną nazwą jest ale w większości używane...za grosze.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół