nasiona marihuany

Agrecol nawóz do truskawek i poziomek (6-12-30) na flo?

Wyszukiwarka Forumowa:

Mjollnir

Well-known member
Rejestracja
Gru 6, 2015
Postów
97
Buchów
0
Witam entuzjastów tego pięknego sportu!

Kieruję się do Was - bardziej doświadczonych growerów z zapytaniem:
Czy nawóz, który wyczaiłem i zakupiłem nadaje się do posypania Marry Jane na kwitnienie?

Zachwyciłem się trochę stosunkiem NPK 6-12-30, wygląda dość obiecująco ale zanim zacznę go stosować proszę o Wasze opinie, cobym nie spalił moich podopiecznych :freak:

Zdjęcia poglądowe:







Tak właśnie to wygląda.
Wiem, że jeśli już to jest to cholerstwo mega mocne, będzie trzeba uważać z dawkami. W tym celu zakupiłem wagę jubilerską, jeśli już to będę odmierzał porcje z dokładnością do 0.1g

Panie i Panowie co o tym sądzicie?
Pozdrawiam
 

ziomdjadecksa

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2011
Postów
57
Buchów
2
Jest w porządku. Naprawdę. To dobry nawóz z przewagą PK. Na pewno będziesz z niego zadowolony. Nie musisz dokupywać żadnych dodatków PK13-14 itp. To co ma w sobie zupełnie wystarczy. Dawkuj ostrożnie. Na początku kwitnienia na 5 litrową butelkę połowa łyżeczki od herbaty powinna być w sam raz. Potem w zaawansowanym flo możesz dawać całą łyżeczkę. Możesz tym podlewać co 3 podlanie lub co 2 tygodnie. Pozostałe podlania zwykłą wodą. Wszystko powinno być w porządku. Rośliny powinny ładnie puchnąć. Sam miałem kiedyś sypki Biopon do pelargonii o prawie takim samym składzie i stosowałem go jak wyżej na 5 roślinach AK47 Auto. Nie było żadnych problemów.
Waga jubilerska jest zbędna :-D łyżeczka wystarczy. I nie ulegaj pokusie większych dawek lub częstszego nawożenia. Nadmiar nawozu jest jeszcze gorszy od niedoborów. Polecam dział choroby: https://www.forum.haszysz.com/forumdisplay.php?37-Choroby
Jak trochę tam poszukasz, dowiesz się ciekawych rzeczy na temat składników, niedoborów i nadmiarów. Na prawdę przydatna wiedza. Pozdr!
 

Mjollnir

Well-known member
Rejestracja
Gru 6, 2015
Postów
97
Buchów
0
Dzięki za poradę :)
Moje Panie kwitną już 3 ci tydzień, niedługo wskakują na czwarty, więc trochę późno się zaopatrzyłem ale te 2 tygodnie jeszcze mam nadzieję będą efekty <coolpalacz>
Waga jubilerska przyda się też do sprawdzenia jaki osiągnąłem wynik na koniec pierwszego grow :harvest:
Dział choroby odwiedzę i będę się edukował, dzięki wielkie za pomoc i pozdrawiam :)
 

byle z fartem

Na pewno nie Pazdan
Weteran
Rejestracja
Cze 5, 2016
Postów
520
Buchów
52
Dołączam do pytania kupiłem w Tesco nawóz do truskawek jest teraz promocja -75%. Kosztował mnie całe 1,75pln npk to 6-10-20 mam też jeszcze paczkę burzy kwiatów i 2 pola jedno w 4 tygodniu flo drugie w pierwszym. Zastanawiam się którym dać burze a którym ten z Tesco do truskawek czyli, kiedy więcej k nad p im się przyda na początku czy na końcu kwitnienia ?
Sorry za interpunkcje jestem upośledzony na jej punkcie kiedy piszę z telefonu.
 

Ramzesxd

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 26, 2012
Postów
895
Buchów
7
Na początek flo cos z przewaga potasu na wypuszczanie włochów, a od połowy flo do końca coś z przewagą fosforu na puchnięcie :)
 
C

cabino

Guest
Nie musisz dokupywać żadnych dodatków PK13-14 itp. !
przy prawie zadnym standardowym nawozie na flo "nie musisz" dodawac PK13/14 czy innych boosterów, rosliny będą kwitły i wytrwaja do konca.
PK13/14 to swietny booster, taki nawoz nie ma szans go zastąpic w pełni
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół