nasiona marihuany

Legalna uprawa konopi w PL?

Wyszukiwarka Forumowa:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Po mojemu trza wpisac to pytanie w google.
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Czytaliście w ogóle tę ustawę?
Jak przejdzie to też nie wiem, czy wypada się cieszyć. Taki chory będzie mógł se uprawiać, ale będzie musiał płacić haracz państwu, zapewne niemały.
Myślę, że teraz będąc chorym i mając nielegalną uprawę, masz spore szanse na uniewinnienie, lub jakiś minimalny wyrok. Jak ta ustawa przejdzie to już tak lekko nie będzie, bo Cię skarbówka dojedzie.
Al Capone nie za morderstwa itp. poszedł pierdzieć, tylko za podatki.
 
L

lycan

Guest
z tą legalizacją to mi obojętne ale raczej wolałbym żeby była legalna nie musiałbym się ukrywać z tą uprawą bo uprawiam tylko dla siebie na własny użytek mam 3 odmiany które pomagają mi na pamięć bo miałem z nią straszne problemy od jakiś 3 lat a od 1 roku palę rzadko 3x w miechu około 2g i bardzo mi pomaga ona na moja pamięci wcześniej testy na prawo jazdy uczyłem się 6 miesięcy po 4h dziennie a i tak na drugi dzienni pamiętałem z tego wielki h*j a po 4 miechach palenia jej zacząłem się uczyć znów i w 1 miesiąc się nauczyłem i zdałem prawko
 

5gFM

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2013
Postów
367
Buchów
1
z tą legalizacją to mi obojętne ale raczej wolałbym żeby była legalna nie musiałbym się ukrywać z tą uprawą bo uprawiam tylko dla siebie na własny użytek mam 3 odmiany które pomagają mi na pamięć bo miałem z nią straszne problemy od jakiś 3 lat a od 1 roku palę rzadko 3x w miechu około 2g i bardzo mi pomaga ona na moja pamięci wcześniej testy na prawo jazdy uczyłem się 6 miesięcy po 4h dziennie a i tak na drugi dzienni pamiętałem z tego wielki h*j a po 4 miechach palenia jej zacząłem się uczyć znów i w 1 miesiąc się nauczyłem i zdałem prawko

mi na pamięć nie pomaga, szczególnie krótkotrwałą :sunny:
 
Rejestracja
Mar 21, 2012
Postów
756
Buchów
3
z tą legalizacją to mi obojętne ale raczej wolałbym żeby była legalna nie musiałbym się ukrywać z tą uprawą bo uprawiam tylko dla siebie na własny użytek mam 3 odmiany które pomagają mi na pamięć bo miałem z nią straszne problemy od jakiś 3 lat a od 1 roku palę rzadko 3x w miechu około 2g i bardzo mi pomaga ona na moja pamięci wcześniej testy na prawo jazdy uczyłem się 6 miesięcy po 4h dziennie a i tak na drugi dzienni pamiętałem z tego wielki h*j a po 4 miechach palenia jej zacząłem się uczyć znów i w 1 miesiąc się nauczyłem i zdałem prawko

Przepraszam wszystkich za off, ale muszę!

Zdradzisz mi co to za odmiany, które poprawiają pamięć? :D :D :D :D Pierwsze słyszę, ale skoro tak twierdzisz to bardzo chętnie sprawdzę.

Co do legalnej uprawy, to jak dla mnie spoko by było, ale pewnie nie doczekam tych czasów, a śmiało mogę rzec iż wątpię czy kiedykolwiek ktoś u nas w kraju tego doczeka.
 

jestem

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2008
Postów
88
Buchów
0
"Marihuana i Medycyna"- M.Backes książeczka 30 ZŁ tyle kosztuje wyedukowanie każdego człowieka , lek ,zdrowie i przyszłość
 

kawasaki0

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2014
Postów
298
Buchów
34
Nie wiem czym sie tu podniecac... Chyba tylko tym, ze gadaja. Dla nas to zadna zmiana, jedynie dla chorych.
 
C

cabino

Guest
Nie wiem czym sie tu podniecac... Chyba tylko tym, ze gadaja. Dla nas to zadna zmiana, jedynie dla chorych.

no ale to krok milowy w uświadamianiu społeczności ze MJ to nie tylko narkotych dla podmostowych ćpunów, którzy zawsze kończą w rynsztoku!
 

kawasaki0

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2014
Postów
298
Buchów
34
no ale to krok milowy w uświadamianiu społeczności ze MJ to nie tylko narkotych dla podmostowych ćpunów, którzy zawsze kończą w rynsztoku!

Ale ze co, masz 16 lat i moze do rodzicow dotra informacje, ze skoro synek pali to nie jest cpunem i nie trzeba bedzie sie przed nimi kryc? xD. Przed policja i tak trzeba bedzie srac w majty wiec nie wiem co to za zmiana.
 
C

cabino

Guest
Ale ze co, masz 16 lat i moze do rodzicow dotra informacje, ze skoro synek pali to nie jest cpunem i nie trzeba bedzie sie przed nimi kryc? xD. Przed policja i tak trzeba bedzie srac w majty wiec nie wiem co to za zmiana.
jesli cię to interesuje to > 30 i moi rodzice nadal nie muszą wiedzieć że ich syn zapali mj, ty latasz i sie każdemu chwalisz jakiś kozak i ile butli wciągniesz?
chyba za młody jesteś żebyś zrozumiał dlaczego wolne konopie swoją walke mocno opierają na uswiadamianiu. gdyby zaleglizowali medyczne jak zamierzaja to juz będzie naprawde dużo i nie chodzi tu o to zebyś ty se mógł ćpać legalnie i sie nie kitrał przed policją.
 

kawasaki0

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2014
Postów
298
Buchów
34
jesli cię to interesuje to > 30 i moi rodzice nadal nie muszą wiedzieć że ich syn zapali mj, ty latasz i sie każdemu chwalisz jakiś kozak i ile butli wciągniesz?
chyba za młody jesteś żebyś zrozumiał dlaczego wolne konopie swoją walke mocno opierają na uswiadamianiu. gdyby zaleglizowali medyczne jak zamierzaja to juz będzie naprawde dużo i nie chodzi tu o to zebyś ty se mógł ćpać legalnie i sie nie kitrał przed policją.
To nie dzieli nas wiecej jak 5 lat zycia. Nie, staram sie nie palic bo zmadrzalem po kilkuletnich maratonach. Wiec mnie oswiec i powiedz w takim razie o co chodzi, bo wydaje mi sie ze glupi nie jestem, a jednak innego sensu w tym nie widze...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół