nasiona marihuany

Legalna uprawa konopi w PL?

Wyszukiwarka Forumowa:

Cohabitat

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2015
Postów
130
Buchów
0
Tak jak pisałem wcześniej , poznałem sporo ludzi z tzw. Wawki(ohydne określenie) z racji swoich interesów.Ale to stare dzieje.
Jedyne co jeszcze dodam to fakt że między innymi Liroy latał po kuluarach sejmowych i wykonał dużo dobrej roboty!
Oczywiście wsparty róznymi środowiskami związanymi z MM i kilku wspaniałych osób które poświęcają część swojego życia dla tej sprawy
I teraz muszę zwrócic waszą uwagę na fakt że nie lansował się jak Palichuj ze skrętem na konferencjach itd.
Być może już za kilka godzin ,dni podadzą info kiedy głosowanie.

Przepraszam, głosowanie w sprawie MM prawdopodobnie za dwa tygodnie!


Co mi napiszesz jeśli żule z pod monopolu mówili prawdę?
Poczekamy , zobaczymy.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,365
Odznaki
1
Jakie MM? Wtf?

Za 2 tyg dostaniesz bana na amen jak nie bedzie legalizacji ziola w PL.
 

5gFM

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2013
Postów
367
Buchów
1
Co Ty masz do Palikota?

Hades - Robo Ty

(...) wojny robotów, bez duszy zbudowanych z mięsa
od prezydenta do premiera sekretna agenda.
JAK SIĘ NIE ZACIĄGAŁEŚ TO NA ch*j JARAŁEŚ SKRĘTA
***IĘ TWOJĄ KAMPANIĘ W UŚMIECHNIĘTĄ GĘBĘ TYLKO KLAUNIE(...)


Palikot to chędożona chorągiewka. Gdzie hajs tam on. Śmieć.

__________________________________________________________________

legalny weed w PL? tiaa, 3 osoby dostaną pozwolenie na olejek i na tym się ku**a skończy.
 

Cohabitat

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2015
Postów
130
Buchów
0
Sprostowałem , przepraszam. Napewno będzie głosowanie. To już pewne . Ale nie jestem alfa i omega i nie wiem jaki będzie wynik , tego nikt nie wie.
Tyle w temacie.
MM -Medyczna Marihuana .
 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
Jak będzie legal to będzie trzeba zwijać mandżur i siup z tego kraju:sunny:
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Dopóki nie przegłosują i nie podpisze Duda to na razie nie ma o niczym mowy. Dobra nawet jak lecznicza będzie legalna, to zobaczycie jakie beda bitwy u lekarzy o papier na zażywanie, łapówki tez beda szły spore. Juz widze nagłówki w gazetach "lekarz przepisywal narkotyki za pieniadze" .
 

Cohabitat

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2015
Postów
130
Buchów
0
Dopóki nie przegłosują i nie podpisze Duda to na razie nie ma o niczym mowy. Dobra nawet jak lecznicza będzie legalna, to zobaczycie jakie beda bitwy u lekarzy o papier na zażywanie, łapówki tez beda szły spore. Juz widze nagłówki w gazetach "lekarz przepisywal narkotyki za pieniadze" .
Tak, mogę się zgodzić z Twoimi obawami.
Ale juz sam fakt głosowania jak dla mnie jest potężnym skokiem! Nieprawdaż? I to dla mnie jest przełomowa informacja.
To początek długiej drogi do zalegalizowania chociażby posiadania niewielkiej ilości na własne potrzeby.Tak przecież postępował ten proces w tych krajach gdzie można juz mieć kilka gram.
 

Pustelnik

Z Lasu
Weteran
Rejestracja
Kwi 13, 2015
Postów
584
Buchów
775
Skąd masz takie rewelacje?

kiełbasa Kaczyńskiego

Pewnie zobaczył dziś ze pani Dorota spouchwala się z Kaczyńskim,informacje ze Kaczyński jest za,i ze za dwa tyg będzie glosowanie nad ustawa.

ot publiczna nowinka o której trąbią w rożnych serwisach rożni ludzie,i nie znaczy nic oprócz ze glosowanie będzie za 2 tyg

Jak przegłosują i ustawa przejdzie i tak nie dostaniecie tego jarania,oleju tym bardziej zezwolenia na uprawę wiec czym się cieszycie? no chyba ze poważnie chorujecie to rozumie zachwyt jako pacjenta.

Wiadomo jak przejdzie fajnie,ludzie nabiorą innego zdania o mj, może to otworzy na przyszłość drogę do zaprzestania karania gdy ktoś posiada jointa lub pięć.

Czy Wy chcecie na pewno tej legalizacji? tego prawdopodobnie nie dożyjemy,w żadnym kraju niema pełnej legalizacji,niekaranie za kilka gram to już powinien być szczyt waszych marzeń,ale na kij to komu legalizacja? bron boże :sunny:
 
F

fazogastor

Guest
Nie wiem co rozumiesz przez pełną legalizację, ale chyba najbardziej legalne jest w Ekwadorze, a potem w kilku stanach w USA.

Jak ktoś handluje i dobrze z tego żyje, to pewnie nie chce legalizacji. Dla mnie to byłoby dobre bo bym się nie cykał ze swoją małą uprawą - wystarczyłoby prawo podobne do tego jakie jest w Hiszpanii.
 
M

Mad Kulfon

Guest
Dla nas, to będzie tylko narzucanie nowych podatków i zatrudnianie osób na zlecenie do trimowania.
Pewnie jeszcze ZUS nam do***ią opłacać, żeby pakować do tej studni bez dna pieniądze. O nie nie
 

5gFM

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2013
Postów
367
Buchów
1
Nie wiem co rozumiesz przez pełną legalizację, ale chyba najbardziej legalne jest w Ekwadorze, a potem w kilku stanach w USA.

Jak ktoś handluje i dobrze z tego żyje, to pewnie nie chce legalizacji. Dla mnie to byłoby dobre bo bym się nie cykał ze swoją małą uprawą - wystarczyłoby prawo podobne do tego jakie jest w Hiszpanii.

bardziej na południe, Urugwaj :joker:
 

Cohabitat

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2015
Postów
130
Buchów
0
Skoro tak trąbią to dlaczego nikt do tej pory nic nie napisał na ten temat? To nie jest ważna informacja według Ciebie?
W przeciągu godziny większość postów to lament i krytyka nad tym głosowaniem.
Oczywiście większość niestety uzasadnione obawy...
Ludzie , podejdźcie do tego trochę pozytywniej. Nie mam już nic do dodania w tym temacie .Czas zweryfikuje nas wszystkich.
 

tomekk

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 30, 2011
Postów
944
Buchów
1,258
Odznaki
3
Narazie to czcze gadanie. Dorota Gudaniec coś zamieściła ale co z tego będzie? nie wiadomo!!! Trzeba czekać jak się rozwinie sytuacja. Wg. mnie na uprawe czy cokolwiek nie pozwolą, jedynie na łatwiejszy dostęp do MM.
 

Konopioland

Lazy Bastard
Rejestracja
Sie 19, 2014
Postów
1,006
Buchów
1
Wie ktos was moze wie, jak sie dowiedziec, ile kosztuje Panstwo Polskie lapanie, aresztowanie, sadzenie, utrzymanie w pierdlach ludzi, ktorzy pala, tak jak zwykly palacz (nie mowie o dilerach). Takich, co zlapali za lufke, czy pare gietow lub krzakow?
Ile to jest osob rocznie? ITD?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół