nasiona marihuany

Legalna uprawa konopi w PL?

Wyszukiwarka Forumowa:
C

cabino

Guest
stary, ja nie pluje na niego, tylko on naprawde nic w temacie zrobił i wiedział ze tym przyciągnie głosy!
musiał pokazac ze stara sie dotrzymać słowa, napisał projekt ustawy i od razu wyskoczył z klubami?!
Przeciez coś takiego nie miało prawa przejśc, nie bylsimy na to gotowi ale jakis projekt musiał przygotowac, teraz ,pytanie ile pracy w niego włożono, tyle zeby pokazać społecznosci ze coś zostąło przygotowane.

Być może wystarczyło zacząć od niekarania posiadaczy nieznacznych ilości a to już byłby duży krok!

Co do zrzeknięcia sie mandatu, generalnie palikot był juz ośmieszny wiele razy i niewiarygodny z różnych powodów nie miał szansy przejść dalej, wiec oddał mandat- przed samymi wyborami, i tak juz ten mandat był niewiele wart, nie mówie ze nie manipulowały tym wszystkim media no ale tak było, wiec wolał jednak oddac swoj mandat w "gescie solidarnosci"

Ja w tym temacie nic nie zrobiłem i nie zamierzam niestety, co najwyzej podpiszę jakąs petycje wolnych konopii w necie.
 
F

fazogastor

Guest
stary, ja nie pluje na niego, tylko on naprawde nic w temacie zrobił

to co miał zrobić geniuszu? ale tak konkretnie napisz. Bo najlepiej to nic nie robić, siedzieć cicho i być nikim - wtedy nie bedzie żadnej krytyki.

Być może wystarczyło zacząć od niekarania posiadaczy nieznacznych ilości a to już byłby duży krok!

ale kto miał to zrobić? jak? masz za to pretensje do Palikota?????? Palikot nie mając żadnej realnej siły w sejmie jedyne co mógł robić to nagłaśniać całą sprawę, apelować, uświadamiać społeczeństwo, składać projekty ustaw i to właśnie robił, całe pie****one 5 lat

a teraz ja czytam, że jest "pajacem", wszyscy mieszają go z błotem, zarzucają mu że to było chwilowe, a on walczył całe 5 lat, to nie był jeden heppening.

W 2011 roku przeciętnemu człowiekowi marihuana kojarzyła się z ćpunami na dworcu i wstrzykiwaniem, sondaże poparcia dla jakiejkolwiek depenalizacji czy legalizacji nie dawały żadnych szans.

Teraz po 5 latach jest całkowicie inaczej, z tego co pamiętam w zeszłym roku koło 60% ludzi było za legalizacją marihuany medycznej. I to jest zasługa Palikota właśnie (do spółki z wolnymikonopiami), nikogo innego!

Rozumiem jakieś z***ane prawackie forum na niezalezna.pl czy wsieci.pl, ale jak można po tym człowieku jechać na takim forum jak to, to już jest wyższa szkoła z***ania umysłu (sorry).
 
Ostatnia edycja:
C

cabino

Guest
to co miał zrobić geniuszu? ale tak konkretnie napisz. Bo najlepiej to nic nie robić, siedzieć cicho i być nikim - wtedy nie bedzie żadnej krytyki.
własnie o to w temacie chodzi, ja nie wiem co mógł zorbić, On też nie wiedział, dlatego nie powinien tam wogóle być a miał poparcie praktycznie jak kukiz.

aczkowliek fakt ze przez to ze jako jeden z niewielu poruszył temat MJ, wiec gdzie niegdzie trafiło to do świadomości i teraz jest postrzegana z lekka inaczej, być może to był nienajgorszy podkład pod to co teraz bedzie realizowane, przynajmniej kaczor sie doedukwał ze mj jest z konopii
 
F

fazogastor

Guest
własnie o to w temacie chodzi, ja nie wiem co mógł zorbić, On też nie wiedział, dlatego nie powinien tam wogóle być

Jak to nie wiedział? Wiedział co robić i zrobił tyle ile mógł, a wiadomo że przy postawie PO nie dało się NIC zrobić, żeby prawo wtedy zostało szybko zmienione. Można było jedynie nagłaśniać sprawę - robić to co wymieniłem wyżej i co Palikot robił.

Za Ty skoro jesteś taki chojrak to się pytam - co JESZCZE mógł zrobić więcej? Nie wiesz? To co pie****isz, że zrobił za mało albo robił coś źle? Lepiej jakby w ogóle nic nie mówił, i nic nie robił, i bylibyśmy dalej w tym samym miejscu co w 2011 roku?

Skąd się biorą tacy ludzie? Kto Was wyprodukował?
 
C

cabino

Guest
Palikot głupi nie był, i nie myślisz chyyba że zależało mu na tym zebys mógł se zajarać zioło na legalu.:pl:


Skąd się biorą tacy ludzie? Kto Was wyprodukował?
No pytam skąd! Sam powinieneś wiedzieć najlepiej.

odłączam sie od wątku. pozdr
 
F

fazogastor

Guest
Palikot głupi nie był, i nie myślisz chyyba że zależało mu na tym zebys mógł se zajarać zioło na legalu.:pl

A dlaczego nie? Znasz tego człowieka, rozmawiałeś z nim twarzą w twarz? Skąd wiesz jaki on jest.

Tak jak wielu masz całkowicie wykrzywiony obraz tego gościa, wykrzywiony przez media które przedstawiały go w taki a nie inny sposób. Podawałem już wcześniej przykłady tego jak został wpuszczony w maliny w komisji "przyjazne państwo".
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Fazogastor nie zapomnij o tym że bardziej niż w legalizacje mj uderzał w promowanie środowisk lgbt...cóż tak te lewaki już mają :)
 
F

fazogastor

Guest
I co z tego, lubisz zaglądać innym do łóżka i sterować kto z kim może się dupczyć a kto nie? Dopóki to nie są dzieci albo zwierzęta, to dla mnie nie ma problemu kto w jakich konfiguracjach się fapie.

Tak samo jak jest dwoje homo czy lesby to powinni mieć możliwość założenia oficjalnego związku tak żeby po sobie dziedziczyć etc.

Na pewno wolę LGBT niż religijnych fanatyków islamskich albo katolickich to jest dopiero gówno, chcą zabijać w imię religii, a widziałeś kiedyś lesbe albo homo zabijające za swoje homo?
 
P

Pizdaczek

Guest
Skoro nie mial poparcia a ustawa na bank by nie przeszla to i tak wyszlo na to ze zrobil wkolo siebie szum i nic wiecej. A ti czy jest on dobry mily nadry itd to nie ma znaczenia. Liroy i kukiz przynajmniej COS tam robia ale ich szanse i taksa male z tego samego
powodu ktory spotkal palikota. Sa zbyt mali i chudzi w uszach. Ale rzecz jasna trxymam kciuki za pomyslnosc
 

Konopioland

Lazy Bastard
Rejestracja
Sie 19, 2014
Postów
1,006
Buchów
1
Nie chce krakac, ale nawet jakby zalegalizowali w jakis tam sposow uzywanie w celach medycznych ( zeby troche glosow chorych i ich rodzin zdobyc), to sadzac po "priorytetach" terazniejszej wladzy, wy, zwykli palacze, bedziecie zamykani w obozach pracy za lufke jarania.
W koncu jakos rzeba wyczarowac kaske na wyborcze obietnice i interesy Rydzyka i reszty czarnej braci.
 

TheMrpownager

Well-known member
Rejestracja
Cze 21, 2015
Postów
97
Buchów
0
przecież Palikot to nie jest nawet polityk, zwykły pajac który przed kamerami jointa zajarał żeby być wiarygodnym.
szukal głosów stąd to LGBT i MJ, nic pozatym.
 

Cohabitat

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2015
Postów
130
Buchów
0
Wszyscy możemy przyczynić się do legalizacji Mj w Polsce.
Trzeba uświadamiać jak najwięcej ludzi . I do tego nie jest potrzebny ten bandzior Palikot czy inny cwaniaczek który chce się wypromować na sztucznej kampanii.
Maryśka:
zatrzymuje wzrost nowotworu,pomaga przy zaburzeniach neurologicznych, leczy jaskrę,zapobiega migrenom,rozluźnia mięśnie i działa przeciwskurczowo.
Leczy ADD I ADHD( chociaż są dowody zę adhd to fikcyjny zespół chorobowy).
Powoduje remisje choroby Crohna.
Leczy padaczkę!!! Przykładem niech będzie Dorota Gudaniec i jej syn Maksio.A także rewelacyjne metody leczenia olejem RSO przez Marka Bachańskiego i efekty które tak zaskoczyły mafię farmaceutyczną( wspieraną właśnie przez polityków) do tego stopnia że wytoczyli przeciw niemu kampanię propagandy i oszczerst. Zwolniony z CZD...
Zapobiega chorobie Alzheimera.
Zmniejsza napięcia przedmiesiączkowe.
Działa anty psychotycznie.

Po za tym uprawa zioła może zapobiec wycince lasów, jest świetnym biopaliwem i konkurencją dla paliw kopalnianych.
Z maryśki robi się papier , odzierz (weganie preferują ciuszki z konopi), rozpuszczalniki, smary , oleje no i materiały budowlane.
Polecam zapoznanie się z budownictwem naturalnym grupy Cohabitat ( Łodziaki ).

To tutaj jest klucz do walki o zalegalizowanie . Zwłaszcza po przez promowanie oleju RSO i pozytywnych aspektów palenia.
Ja często w dyskusji z oponentami podaję dla porównania katastrofalne skutki spozywania ***anego alkoholu i palenia ***anych szlugów.
Mój przyjaciel powiedział kiedyś bardzo brutalnie co myśli na temat palenia fajek.
,,Palenie to taki frajerski nałóg. Ciągle musisz to trzymać w mordzie i ciągnąć''
Tak powinniśmy walczyć o legalizację ! My wszyscy, każego dnia, wszędzie gdzie to możliwe uświadamiać i dyskutować.
Napewno niektórzy z Was słyszeli o Państwu Dołeckich którzy przewozili Rso dla chorej na raka mamy Darka Dołeckiego .Zaliczyli padaczkę i wylądowali w areczcie. W między czasie jego mama zmarła...
To w takich miejscach powinniśmy być i protestować . Kto może i ma chęci.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Liroy i kukiz przynajmniej COS tam robia
Na chwilę obecną nie więcej i nie mniej od Palikota. Widzisz, to że w waszym mniemaniu nic nie zrobił to nie oznacza że jest to prawda. Już samo nagłaśnianie sprawy w mediach to było dużo, robienie szumu wokół tematu to było dużo. Rozpoczęcie publicznej debaty w tym kraju to był sukces, a raczej jeden z kroków do sukcesu. Nie lubię Palikota, nie popieram środowisk lewicowych, ale wiem jak to wyglądało "od kuchni" i muszę powiedzieć że Palikot miał nie mały wkład w to że na chwilę obecną marihuana przestaje być tematem tabu w naszym kraju. Co prawda puki co na legalizację/depenalizację nie mamy co liczyć, ale jest lepiej niż gorzej.
 

TheMrpownager

Well-known member
Rejestracja
Cze 21, 2015
Postów
97
Buchów
0
Ty nawet nie jesteś jaraczem, tylko zwykłym gimbusem kóry udaje że pali, i wali gówniane posty na haszyszu, żeby u kolegów z piaskownicy mieć +5 do charyzmy. Lepiej żeby mama się nie dowiadziała, że tu piszesz, bo znowu dostaniesz pasem po dupie.

kompleksy?
z jakiego powody na mnie ciśniesz ziomek?
marna prowokacja ci wyszła bo mnie takie słowa nie ruszają,
palikot mial jakiś wpływ na marihuane dokladnie tak jak smieszek pisze, ale nic specjalnego nie zrobił, a ja wciąż przy swoim pozostane, bo to jest logiczna zagrywka polityków, trzeba jakoś przekonać do siebie wyborców stąd to 500+ (PiS) legalizacja mj i lgbt (palikot) zejście o pare procent z podatków w dół ( swetru) itd itp
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Na chwilę obecną nie więcej i nie mniej od Palikota. Widzisz, to że w waszym mniemaniu nic nie zrobił to nie oznacza że jest to prawda. Już samo nagłaśnianie sprawy w mediach to było dużo, robienie szumu wokół tematu to było dużo. Rozpoczęcie publicznej debaty w tym kraju to był sukces, a raczej jeden z kroków do sukcesu. Nie lubię Palikota, nie popieram środowisk lewicowych, ale wiem jak to wyglądało "od kuchni" i muszę powiedzieć że Palikot miał nie mały wkład w to że na chwilę obecną marihuana przestaje być tematem tabu w naszym kraju. Co prawda puki co na legalizację/depenalizację nie mamy co liczyć, ale jest lepiej niż gorzej.

robienie z siebie debila i palenie jointa przed sejmem to nie jest raczej dobra robota i nagłaśnianie tematu...większość mediów przedstawiło go jak idiotę

A to że miał związane ręce to trochę mija się z prawdą - miał układy z Komoruskim, PO więc gdyby mu zależało to zrobiłby więcej, a więcej zrobił dla tęczowych biedroniowych koleżków :/

Już nie mówię o grodzkiej, serio fazogastor nie przeszkadzają Ci babo chłopy i ludzie tej samej płci całujący się w miejscach publicznych?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół