nasiona marihuany

Optymalny zestaw na "kwitnienie"

Wyszukiwarka Forumowa:

Który z poniższych zestawów

  • NR.1 Canna + HESSI

    Głosów: 1 20.0%
  • NR.2 PLARGON

    Głosów: 1 20.0%
  • NR.3 BIOBIZZ-BIO-BLOOM

    Głosów: 3 60.0%

  • Łącznie głosujących
    5

takzwany

Member
Rejestracja
Sty 22, 2014
Postów
8
Buchów
0
Napiszcie czy podane zestawy wystarczą na flo czy może coś powinno się do tego dodać oraz w kilku prostych słowach jak wielka różnica jest miedzy tymi zestawami (jeśli jest) w cenie oczywiście jest. Który najlepszy w kategorii cena/jakość

nr1.
CANNA PK 13/14
HESI BLOOM

nr.2
PLAGRON PK 13/14
PLAGRON TERRA BLOOM

nr.3
BIOBIZZ - .BIO-GROW (Try-pack)
BIO-BLOOM
TOP-MAX
 
Ostatnia edycja:

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
Różnica jest np. taka, że zestaw nr 3 to nawozy organiczne, a pozostałe mineralne.
 

takzwany

Member
Rejestracja
Sty 22, 2014
Postów
8
Buchów
0
Tak to wiadomo chodzi mi raczej o to jak te zestawy mają się do wielkości plonu oraz jego jakości czy któryś bezapelacyjnie góruje nad Resztą czy raczej różnica jest nie wielka. Może w którymś z nich brakuje jakiś cennych(ważnych) składników. Bądź poprostu wasze odczucia, doświadczenia na ten temat. Z góry dzięki za wypowiedzi.
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
Pierwszy gro jechałem na zestawie od hesi, bloom i fosfor plus i jak na razie to połączenie dało mi największy plon ale wynik końcowy nie zależy w 100%od nawozów.
 

takzwany

Member
Rejestracja
Sty 22, 2014
Postów
8
Buchów
0
Pierwszy gro jechałem na zestawie od hesi, bloom i fosfor plus i jak na razie to połączenie dało mi największy plon ale wynik końcowy nie zależy w 100%od nawozów.

Dzięki za wypowiedź, używałeś też tych od canny (masz praktyczne porównanie?)
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
Dzięki za wypowiedź, używałeś też tych od canny (masz praktyczne porównanie?)
Od canny nie uzywałem ale jadę teraz non stop na bio-bizz trypacku (taki standard na haszu) i cóż jest ok ale dupy nie urywa choc złego zdania jeszcze o nich nie słyszałem.
tak jak pisałem wcześniej nawozy to nie wszystko...
 

wutekaRR

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2014
Postów
263
Buchów
0
Ja mam plargona i wszystko jest chyba oki moge polecić chodziarz jeszcze nie przetestowałem czy daje jakies super plony
 

MetalFan

Lubię żelazo
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2009
Postów
1,127
Buchów
2
Dzięki cenna informacja, rozumiem iż wybrał byś jako najlepiej działający zestaw nr1 oczywiście w składzie takim jak podałeś.

Ps.
Czy jest duża różnica w wielkości plonu porównując podane nawozy mineralne z organicznymi?

Ale ja nie wskazuje, który wybrać, wskazuję tylko gdzie popełniasz błąd :)
Na organicznych topy są trochę bardziej luźniejsze, mniej zbite, a co za tym idzie lżejsze, ale za to nadrabia smakiem - z taką opinią spotkałem się kiedyś tutaj.
Mam za sobą udaną uprawę z nawozami hesi, nie miałem żadnych niedoborów, plon wyszedł spory i dobry. Jeden znajomy uprawiał z biobizz, inny z nawozami canna, też nie mieli zastrzeżeń.

Twój dylemat powinien polegać wyłącznie na wyborze ORGANICZNYCH lub MINERALNYCH nawozów, poprzeglądaj sobie tematy o tym, co jakiś czas, ktoś coś mądrego napisze :)
A później o ile zdecydujesz się na mineralne czy wybierzesz plagron, czy canna czy hesi to myślę, że bez większego znaczenia i tak jedno i drugie ma podobny skład.
 

takzwany

Member
Rejestracja
Sty 22, 2014
Postów
8
Buchów
0
Zakładając iż wybrał był zestaw organiczny "BIO BIZZ" Bio grow używać na wzrost(weg) Bio bloom na faze kwitniecia(flo) a co z "Top max" kiedy powinno się go użyć?
 

Marceli

Well-known member
Rejestracja
Lis 8, 2014
Postów
1,604
Buchów
1
ja lecę na cannie boost , flores i pk13/14 i pały grube , ale jeśli masz dobrą rękę to na wszystkich wymienionych przez Ciebie konkretnie poleci sie
 

Havoc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2015
Postów
1,325
Buchów
1
Ja uzywam canny i musze ci powiedziec ze miod malina nawoziki wiec polecam :)
 

MetalFan

Lubię żelazo
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2009
Postów
1,127
Buchów
2
Zakładając iż wybrał był zestaw organiczny "BIO BIZZ" Bio grow używać na wzrost(weg) Bio bloom na faze kwitniecia(flo) a co z "Top max" kiedy powinno się go użyć?

Razem z bio bloom, czyli na flo, tylko poszukaj sobie tabelki dawkowania nawozów od bio bizz, bo w zależności od okresu daje się go w różnych dawkach.
 
P

Pizdaczek

Guest
Ja jade na biobizz tripack drugi grow i nie narzekam. Co drugie podlanie papu i dziewczynki sie ciesza.
Jak mi sie skoncza butelki to zamawiam drugi raz tym bardziej ze w 100% naturalny wiec... dla mnie lepiej, przynajmniej wiem ze nie leje chemii i nie bede jej palić
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół