nasiona marihuany

To ile w końcu można uzyskać gramów z automata ?

Wyszukiwarka Forumowa:

pawellos2

Member
Rejestracja
Lut 3, 2016
Postów
23
Buchów
0
Siemka widziałem m.in na tym forum wiele tematów w którym była mowa, że zebrać 50gram z automata to już jest bardzo dużo a jak szukałem nasionek do kupienia to np. na stronie taniesianie.pl jest napisane że odmiana auto ak-47 daje plon 110-160g z krzaka. Troche niżej jest amnesia haze auto i pisze 130-180g z krzaka. Więc jak to wkońcu jest bo sam już sie w tym pogubiłem. Czy sklepy z nasionami kłamią bo według ich pisania to tak jakby te 110g to było minimum z tego automata. Z góry dzięki za odp :spalony:
 

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,401
Zaufaj forum a nie sklepom. Wyniki podawane na forum poparte są praktyką a wyniki podawane przez sklepy - marketingiem.
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
Tak - sklepy kłamią. Takie wyniki to niektórzy nie osiągają z sezonówek z 4 miesięcznym wegiem ;)
 

pestkowa

Well-known member
Rejestracja
Sty 27, 2016
Postów
104
Buchów
0
To zalezy od growera i pogody, jedna osoba moze wyciągnąć 50g a druga z tego samego 5g. Sklepy z nasionami zawyżają w opisach, 50g to jest dobry wynik. Na początek radziłbym pelnosezonowke jeśli masz taka możliwość, bo automaty nie wybaczają błędów i jak cos spieprzysz to wpłynie w dużym stopniu na plony.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,362
Odznaki
1
A jak spieprzy sezonowke to mu wybaczy?
 

zlotnik

Well-known member
Rejestracja
Lip 24, 2015
Postów
167
Buchów
1
to co podaja jest tak realne jak czas w jakim powinny byc zbiory .
 

MetalFan

Lubię żelazo
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2009
Postów
1,127
Buchów
2
długi weg zdąży jeszcze podrosnąć jak np. przesuszy roślinę czy złamie a automat zatrzyma się w rozwoju za tydzień zacznie kwitnąć i będzie 5gr z krzaka

Tak jak mówisz, ale widzę, że ostatnio na forum zrobił się z tego slogan, gdzie tylko popatrzysz jak jest temat z planami na automaty, to ktoś wpada i "automat? nie wybacza błędów", żeby to jeszcze jakoś normalnie uzasadnić, a nie robić z tego pusty slogan. "Marihuana? Umrzesz!" - z takim hasełkiem to mi się kojarzy.
Tak samo możesz pełno sezonówkę postawić w pierwszych dniach w kiepsko oświetlonym miejscu i będziesz miał wyciągniętego badyla 15cm z 1 piętrem liści i zebrać 20-30g zamiast 250g jak niektórzy, albo jak seedbank podaje 500g.
Automat jest bardziej problematyczny, ale bez przesady.
 

5gFM

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2013
Postów
367
Buchów
1
Tak jak mówisz, ale widzę, że ostatnio na forum zrobił się z tego slogan, gdzie tylko popatrzysz jak jest temat z planami na automaty, to ktoś wpada i "automat? nie wybacza błędów", żeby to jeszcze jakoś normalnie uzasadnić, a nie robić z tego pusty slogan. "Marihuana? Umrzesz!" - z takim hasełkiem to mi się kojarzy.
Tak samo możesz pełno sezonówkę postawić w pierwszych dniach w kiepsko oświetlonym miejscu i będziesz miał wyciągniętego badyla 15cm z 1 piętrem liści i zebrać 20-30g zamiast 250g jak niektórzy, albo jak seedbank podaje 500g.
Automat jest bardziej problematyczny, ale bez przesady.

dokładnie tak, np każdy pisze że na automatych nie robi się fimu. ja go zrobiłem przez przypadek. wyrosły dwa fajne szczyty, niczym nie różniące się od sióstr :)
 

czarnooka89

We learn by being learnt
Weteran
Rejestracja
Sty 3, 2012
Postów
897
Buchów
0
Tak jak mówisz, ale widzę, że ostatnio na forum zrobił się z tego slogan, gdzie tylko popatrzysz jak jest temat z planami na automaty, to ktoś wpada i "automat? nie wybacza błędów", żeby to jeszcze jakoś normalnie uzasadnić, a nie robić z tego pusty slogan. "Marihuana? Umrzesz!" - z takim hasełkiem to mi się kojarzy.
Tak samo możesz pełno sezonówkę postawić w pierwszych dniach w kiepsko oświetlonym miejscu i będziesz miał wyciągniętego badyla 15cm z 1 piętrem liści i zebrać 20-30g zamiast 250g jak niektórzy, albo jak seedbank podaje 500g.
Automat jest bardziej problematyczny, ale bez przesady.

Bardziej problematyczny że wzgeldu na czas jaki ma roślina i jak coś spier... na wegu musisz szybko działać bo jak sam wiesz nie zatrzymasz u niej przejścia na flo i nie powegujesz jej dłużej niż sez a dodając do tego ziemię to już w ogóle trudno szybko naprawić początkującym błędy wynikające z braków lub przenawozenia . I dla tego np ja sądzę że automat + ziemia błędów nie wybacza tak łatwo .
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Az się wierzyć nie chce :p, to się wsadza do ziemi, podlewa, dodaje ewentualnie odrobinę nawozu na weg. Poźniej trochę na flo, ścina i leci od nowa :D
 

Dyonizy

Well-known member
Rejestracja
Lut 16, 2016
Postów
242
Buchów
0
Co do opisów na stronach sklepowych to fakt: 520gram z m2/ 120-150 z krzaka... Aha... Chciałbym to zobaczyć. A najlepsze jest to: Od nasionka do zbiorów w 5-7 tygodni... Jasne :D
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
bo tak jest ale w idealnych warunkach a nie pod naszym niebem gdzie pogoda jest jaka jest ludzie...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół