nasiona marihuany

Szybka przeróbka pHmetru

Wyszukiwarka Forumowa:
P

Pizdaczek

Guest
Witam
Kupiłem miernik pH który dosyć często wariował. Skalibrowałem go proszkiem dodanym do zestawu, wyniki wychodziły super, dwa dni później pH tej samej wody była o kilka stopni wyższe a pH metr zaczął odliczać wzwyż niczym stoper.
szybko okazało się że to wina zasilania - gdy baterie słabły pHmetr przekłamywał wyniki i po prostu wariował
wkurzyłem się i postanowiłem że przerobię go na kabel.
wziąłem kabel USB od starego telefonu SONY ERICSSON, uciąłem końcówkę tą która wchodziła do telefonu, odnalazłem kabelki czarny i czerwony, resztę bajzlu powycinałem.
Końcówki zlutowałem z tymi w pHmetrze, włączyłem i działa bez problemu.
całość zajęła mi nie więcej niż 10 minut od chwili przygotowania do chwili zakończenia pracy, kto przerabiał kiedyś kabelki lub zasilanie ten wie że taka robota to pikuś nawet w niedoświadczonych rękach
Dając kabel USB stworzyłem sobie ogrom możliwości bo nie potrzebuję gniazdka tylko nawet mogę podłączyć pod konsolę/laptop i sprawdzać pH. rzecz jasna można dać zasilacz USB który również świetnie się sprawdza.
Ameryki pewnie nie odkryłem ale komuś może się przydać, załączam kilka fotek poglądowych :)


 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół