nasiona marihuany

Szałwia Wieszcza Wojmira

Wyszukiwarka Forumowa:
M

Mielny

Guest
Witam, zakładam trochę spóźnioną fotorelację, za co Cię przepraszam Wojmir, ale brak aparatu (telefonu) w tym nie pomaga. Od szczepki zajmowała się nią w sumie mamuśka, ja tylko raz podebrałem jakiegoś pół wyschniętego listka, ale jest w pełni zdrowa. No może prawie, bo 2 listki mają takie końcówki wyschnięte, nie wiem czym to jest spowodowane, ale wiem, że olej neem pomoże. W weekend zaaplikuję i mam zamiar przesadzić ją do nieco większej doniczki. Jak narazie była podlewana samą wodą i 2 razy bio grow. Kupię jej chyba butle biohumusa, powinno styknąć na trochę.
Fotka tuż przed podlaniem, niestety narazie nie mam możliwości zrobić lepszych zdjęć.

Doświadczonych w uprawie tejże rośliny proszę o jakiekolwiek przydatne rady, pozdrawiam i do next upa

Jeszcze raz wielkie podziękowania Wojmir, postaram się jakoś odegrać jak oucik wypali ;)
 

MetalFan

Lubię żelazo
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2009
Postów
1,127
Buchów
2
Zraszasz wodą?
Odkąd zmobilizowałem się do codziennego 2-3 krotnego zraszania to widzę poprawę, szybciej wypuszczają się nowe odrosty, liście są zieleńsze itp.
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Szałwie sie dostaje w klonie, musisz poczekac na jakiegos osa, moze ktoś zrobi i Cie obdaruje
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół