nasiona marihuany

Open Kupon

Wyszukiwarka Forumowa:
W

Wiedźma...

Guest
-open kupon-​


TUTAJ WKLEJACIE ZBĘDNE AKTYWNE KODY Z KUPONÓW RABATOWYCH DO SKLEPÓW Z NASIONAMI, ART.GROW ITP.

1a) Kody podajemy w postach... (piszemy nazwę sklepu, % zniżki, data ważności , kod.)

1b) Możesz napisać w poście ze posiadasz kupon ( opisac jaki ) a chętni będą kontaktować się na priv... wybierasz wtedy komu go chcesz dać :) (posiadasz wtedy mozliwość wyznaczenia wymagan np odpowiednia ilość postów, staż na forum itd.)

2a) jeżeli chcesz wykorzystać kupon... sprawdź czy jest aktywny następnie ''odpowiedz z cytatem'' ze go wykorzystałeś/łaś

2b) jeżeli wysłałeś/łaś komus kupon na priv.. edytuj post i napisz ze wykorzystany


Nie stosowanie się do podkreślonego zdania grozi złym samopoczuciem oraz innymi szkodliwymi czynnikami (np. robale w boxie..., choroby roślinek..., przypały... ,pucha w mieście... :) itd.) z powodu wkur*ian*a ludzi -tzw KARMA...:)


Wymagania:
( jak w każdym OSIE niby mam ;) )
- Staż na forum min. 1 dzień :) ...
- chociaż 1 SENSOWNY post :)...


...więc ...Kto pierwszy ten lepszy...



Zaczynam :)




green grower ---> 8% 8procentnagg
greenhay ---> 10% gh10procent
holenderski skun ---> 5% , 1 czerwiec 20161513325908 i 2016217463ec27





...czymajta się,
-Wiedźma...​
 
Ostatnia edycja:

Travis Bickle

Audaces fortuna iuvat.
Rejestracja
Maj 26, 2013
Postów
89
Buchów
0
Z chęcią przyjąłbym kupon do GreenHay z okazji iż w poniedziałek mam zamiar zakupić u nich co nieco ;)

Pozdro
 

dieselryder12

Well-known member
Rejestracja
Lut 18, 2016
Postów
51
Buchów
0
Ja bym chętnie je przyjął lecz nie mam wymaganej liczby postów :/
 

Kai Greene

小賈姬 十面埋&
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
1,031
Buchów
7
Wypisz te kody tu poprostu. Kto będzie chciał to sobie weźmie i tyle. Ja daje od siebie kod do HolenderskiSkun.pl

2016D060B4B32E
 

Homer S.

Well-known member
Rejestracja
Lut 18, 2016
Postów
156
Buchów
18
to też się podepnę

TSZTJP
taniesianie 12%
 

PonuryŻniwiarz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
3,147
Buchów
9
Yeloł,

dobra inicjatywa. Kilka takich na forum się pojawia - zazwyczaj jak się robi zakupy i dostaje się taki kupon, to nie ma co z nim zrobić innego jak tylko dać komuś.
Można by kontynuować chwalebny wątek OPEN KUPON i dopisywać kody, jak ktoś ma...

Problem z tym, że nie widać czy wykorzystany - trzeba by wpisywać, potwierdzać, a o to się doprosić nie sposób.
No i zastanawiam się też, co na to sklepy? Czy nie wycofałyby takich upublicznionych kodów?

Co kto sądzi?
 
Ostatnia edycja:

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
Jestem za!!!
Sam wczoraj wyrzuciłem do śmieci swój kupon od Holendra, zapomniałem o nim (przeterminował sie) a tak mógłby ktoś z niego skorzystać!

Co na to sklepy? Moze sie nawet ucieszą bo bedą mieć dodatkowych klientów:)
 
W

Wiedźma...

Guest
Yeloł,

dobra inicjatywa. Kilka takich na forum się pojawia - zazwyczaj jak się robi zakupy i dostaje się taki kupon, to nie ma co z nim zrobić innego jak tylko dać komuś.
Można by kontynuować chwalebny wątek OPEN KUPON i dopisywać kody, jak ktoś ma...

Problem z tym, że nie widać czy wykorzystany - trzeba by wpisywać, potwierdzać, a o to się doprosić nie sposób.
No i zastanawiam się też, co na to sklepy? Czy nie wycofałyby takich upublicznionych kodów?

Co kto sądzi?

sklepy nie maja nic do tego...
kupony rozdaja i co im za róznica kto go wykorzysta... ważne ze zrobi u nich zakupy bo po to sa kody ... zeby zachecac do zakupów.. :)

tez jestem za!
...Temat by Wiedźma... :)
 

PonuryŻniwiarz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
3,147
Buchów
9
To niech wiedźma ustali jakiś forumowy regulamin OPEN KUPONu. Zwłaszcza powiadamiania o wykorzystaniu kodów przez użytkownika. I będzie.
 
W

Wiedźma...

Guest
zrobione...! :)
( w sumie jak ma to trwać i trwać to można by było go przykleić :) )
...zapraszamy do korzystania :)
 

knsr420

Well-known member
Rejestracja
Wrz 30, 2015
Postów
261
Buchów
10
OPEN KUPON to świetny pomysł.

Kupon do holenderskiskun.pl
ważny do 1 czerwca 2016
5% rabatu przy zakupach do 500zł
10% rabatu przy zakupach do 1000zł
15% rabatu przy zakupach ponad 1000zł

20169DF6D69F80

pokój!
 

Javal

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2012
Postów
136
Buchów
0
I ja dorzuce swój od holenderskiego ;)

20166CD865420D (do 1 czerwca 2016)
 

PonuryŻniwiarz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
3,147
Buchów
9
Tak sobie myślę, że idea wątku szlachetna, ale nie ma co liczyć na udaną biurokrację. Raz, że wklejane kupony widoczne są dla wszystkich, także niezarejestrowanych, którzy sobie mogą skorzystać też. Dwa - skoro tak, to osłabia morale także tych zarejestrowanych - na cóż wpisywać, skoro tyle roboty, a wzięcie kodu nieweryfikowalne.

Ale coś nie widać innego wyjścia, bo zatajanie tych kodów i oferowanie ich po zgłoszeniu dopiero, na PW, to może być nadmiar zachodu. Tylko dla chętnych.

Także wątek do wklejania niewykorzystanych kuponów. I tyle. Tak czy siak byłby niewykorzystane.

Jak ktoś czasem wpisze, że "dzięki" albo "wykorzystane" to fajnie. Jak nie - nic nowego.

Nara.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół