nasiona marihuany

Donica ala airport wlasnoreczna

Wyszukiwarka Forumowa:

JJJPPP

Well-known member
Rejestracja
Mar 5, 2015
Postów
371
Buchów
0
nie wiem czy to dobry pomysl ale myslalem nawiercic kilkadziesiat otworow wiertarka w zwyklej donicy 14l czy to ma jakikolwiek sens ? na pewno korzenie beda mialy wiekszy dostep do tlenu ale donice airport sa inaczej wyprofilowane chce wyciagnac max plon wiec to mi przyszlo do glowy stosowal ktos z wlasnymi otworami donice ? i o jakim fi uzyc wiertla jak cos
 

gifeyexepiri

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2015
Postów
213
Buchów
3
Ja kupiłem w budowlanym folie kubełkową i ponawiercałem wiertłem fi5. Koszt foli to kilka złotych za metr.
 

JJJPPP

Well-known member
Rejestracja
Mar 5, 2015
Postów
371
Buchów
0
Ja kupiłem w budowlanym folie kubełkową i ponawiercałem wiertłem fi5. Koszt foli to kilka złotych za metr.
I gra muzyka Jak zrobiles dno ? Znajde ta folie w ogrodniczym ? I myslicie ze w czym te wypustki pomagaja czy zrobienie dziur w plaskich scianach zwyklej donicy nie wystarczy ?
 

gifeyexepiri

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2015
Postów
213
Buchów
3
Taka folia to w budowlanym.Dno zrobiłem z podstawki. Stożki mają "kierować" korzenie. W oryginalnych airpot'ach jedne stożki są skierowane na zewnątrz a drugie w kierunku wewnętrznym.
 

JJJPPP

Well-known member
Rejestracja
Mar 5, 2015
Postów
371
Buchów
0
Taka folia to w budowlanym.Dno zrobiłem z podstawki. Stożki mają "kierować" korzenie. W oryginalnych airpot'ach jedne stożki są skierowane na zewnątrz a drugie w kierunku wewnętrznym.
Zainwestuje jednak w airpoty oryginalne za 38zl 15l sztuka Na pewno sie zwroci A to zakup praktycznie dozywotni
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół