nasiona marihuany

Czerwona Rtęć by dziki dzik/ Odyn.iec

Wyszukiwarka Forumowa:
C

chrabonszcz

Guest
witam serdecznie!

składu nie chciałem ujawniać, ze względu na zagrożenie wybuchem roślin, jednak kopiąc spota w połowie roboty dopadła mnie burza śnieżna. reszta sama się potoczyła, wkórwienie, kupienie browara, w końcu pomyłka autobusu i wylądowanie pod sklepem z odżywkami: dalej jakiś frajer z tych, przez których kasowałem tu konta w połowie fotorelacji..
czyli stwierdzając, że jadę po półprodukt nawinął mi się ogon i jak z wyziewem browara w sklepie dla koxów głupio mi się zrobiło - nie lubię przed kobietami wychodzić na debila, co innego iluzja dla kolorowych kretynów: stwierdziłem w sklepie, że będę z tego nawóz robił, bo było widać, ze pacjentka wyczuła alko - baran głupio się uśmiechnął.

każdy jednak wie, że dziki dzik, odyniec, Ódinn/hrabonszcz jako jedyny ma patent na tą mieszankę i jeśli ktoś będzie chciał wykożystać bez mojej zgody do celów komercyjnych tj. ukraść mi patent spotka się z ostrzem siekiery albo maczety.
czysta reakcja łańcuchowa jak w przypadku prawdziwej czerwonej rtęci :sunny: przejdźmy do rzeczy:

Czerwona Rtęć: hipotetyczna substancja rozpoczynająca reakcje termojądrowe - czy jakoś tak o ile dobrze pamiętam..

w naszym przypadku jest podobnie:
monohydrat kreatyny - czyli półprodukt po który jechałem jest analogiem roślinnych hormonów. nie chce mi się dokładnie szukać jakich, w każdym razie odpowiada [ w określonych dawkach : za rozwój ponadprzeciętny.]
[w innych dawkach może spowodować wybuch roślin, brak kwitnienia albo przedłużyć wega do stycznia.. indoor z kolei źle dawkowany zabije rośliny].
sekret polega na doprowadzeniu zawiesiny kreatyny do rozpuszczenia się. tu mimo wszystko sprawa się komplikuje: drugi podstawowy składnik nie jest już dostępny na rynku. musisz sobie znaleźć nawóz zwykły npk, później wykreować roztwór, w który to wsiąknie.
zwyczajowo mieszanina jest stworzona z dwóch półproduktów, pomijając środowisko syntezy, katalizatory oraz inne ważne czynniki. wy jako growerzy powinniście wiedzieć, co jest potrzebne, jeśli stwierdze to co zaraz stwierdze.

w kolbie okrągłodennej wymieszano równo monohydrat kreatyny, odpowiedni rozpuszczalnik npk, kwas borowy, askorbinowy, rdzę meteorytową/żelazoniklu, - poza substancją i substanją rozpuszczającą reszta jako środowisko syntezy. po podgrzaniu do kipienia zdjęto z palnika. ostudzić w warunkach chłodnych - synteza zimą. tyle częsci chemicznej. teraz growerska. rośliny traktowane tą substancją wymagają wielkich dawek magnezu : i zasadowej ziemi. magnezu ze wzgledu na to, że szału dostają i najchętniej uciekłyby ze spotów :sunny: niedobory mg objawiają się już w trakcie gwałtownego wega.

w niedokończonych fotorelacjach znajdziecie opis bieżący, oraz resztę czynników, które tu z premedytacją pomijam, coby utrudnić zadanie babilonowi, bo mieszanka ta stanowi alternatywę dla tych wszystkich bzdur, jakie wyczynia monsanto. [swoją drogą warto ich bojkotować :) ] negatywne czynniki stosowania substancji:
niewłaściwe dawkowanie zabija rośliny ilość zużywanego nawozu: planty stają się żarłoczne niczym zawodnik sumo. jeśli masz przypałowego spota to jak ci wyrosną drzewa - może być problem z widocznością. polecane LST, HST, ruski SCRoG, złe/zbyt długie dawkowanie może doprowadzić do zachamowania flo, WYBUCHU ROŚLIN w drobne drzazgi, w ogóle nie wejścia na flo mimo długości dnia. pozytywne czynniki:
można sadzić planty pół roku kiszone w kubkach 0.2l i nawet w marcu nie zakwitną tylko zrevegują, rozrost komórek rozrost nasion wielkie łodygi budzące szacunek :sunny: - jak zaprosiłem kumpla po fachu raz na spota było tylko "o ku**a" i do końca dnia coś przeżywał biomasa łodyg, zwiększona ilosć dobroczynnych składników w nasionach - białko, tłuszcze, witaminy, i inne
po ścięciu w tym roku wszystkich zbiorów i zostawieniu tylko popkornów po miesiącu od podlania z paru tylko popkornowatych szczytów wyrosło dodatkowe 65g.

[jednak znów trzeba wrócić do negatywów: lanie na flo owszem zwiększa plon, ale również termin dojrzewania!!!!]
Piszę na freestylu dlatego też jeśli coś jest nie jasne proszę o kwestionowanie, pytania ew szyderę.

pozdrawiam serdecznie.
/wiadomo kto/




każdy wie kaj robię akapity, w tym ***niętym Torze nie chce mi ich zaznacza, proszę o redakcję.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Kai Greene

小賈姬 十面埋&
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
1,031
Buchów
7
Muza za***ista, nie slyszalem wczesniej tego śpiewaka.
 
C

chrabonszcz

Guest
heh co by se oftopa nie robić: to faktycznie na śpieaku lekko, lepsze to co Icek wstawił, albo gunshot, gunshot wersja ocenzurowana - brzmi jak inny kawałek z pewnych względów, blessed, nuh apologize, wiele jest kawałków "niepoprawnych politycznie" zresztą to ci Ice powie bo z tego co kminie się zadaje z Jamajczykami. śpiewak ten ma bana na koncertowanie w wielu europejskich krajach ze wzgędu na teksty. wiesz u nas babilon sobie fortyfikacje buduje, jak sie wsłuchasz w tekst: po to wstawiłem akurat to : "Teach the children what they should know Teach them the right, that they grow" reszte przesłania sam znajdziesz jo! ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ wstrawiam linki do tematów ze starych kont jak był temat dopiero na etapie inicjacji - tam widać rezultaty stosowania substancji przy czym zaznaczam, ze mam jedyne prawa do substancji :sunny: wyniki projektu u mnie w galerii albo u tego gościa co twierdził, że działa w californi co robiłem offtop podpuszczony przez kocura.. https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?40745-co-u-dzika https://www.forum.haszysz.com/showt...eszła-wiosna-czas-wyjąć-nasionka-z-kieszeni-B widać w linkach efekty działania opisywanej wyżej substancji. oczywiście ze wzgędu jak wtedy miniemałem psiarnie, a jak się okazało konkurencje - wszystko niedokończone.. dodam jeśzcze wedle tego co mi się przypomniało: z rożliny typu koniec listopada/ idealne dojście po rtęci do landranców albańskich: się strejn streścił i koniec wrześna da się ciąć. jo
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół