nasiona marihuany

Nawożenie dolistne

Wyszukiwarka Forumowa:
P

Pizdaczek

Guest
Witam czy mogę rozcieńczyć dawkę nawozów:
Morze Kwiatów: NPK 5-7-9
BioBizz Bio Bloom: NPK 2-7-4
BioBizz TopMax: NPK nie podano

1Litrowa butelka ze spryskiwaczem
Wartości
1ml każdego z nawozów

Zrobić porządny oprysk dolistny bo po przygodach z przesuszeniem liście troszkę zmarniały (zżółkły) ale roślina sama w sobie i tak odżyła
Czy da radę tak wspomóc roślinki, czy dawki które chce podać na 1L nie będą zbyt duże (przez liście chyba roślina bardziej przyjmuje składniki pokarmowe niż przez glebę), może warto podać dawkę tylko jednego z wymienionych nawozów (myślę o morzu kwiatów bo na największe wartości) i czy to ma w ogóle sens ?
pozdrawiam :)
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,139
Buchów
7,887
Odznaki
5
TopMax nie ma NPK. To booster. Większość organicznych nawozów( w tym biobloom i topmax) nie nadaje się do oprysku więc odpuść sobie. Może kwiatów jest mineralny więc da radę. 1/3 dawki z opakowania i jedziesz z koksem.
 
P

Pizdaczek

Guest
TopMax nie ma NPK. To booster. Większość organicznych nawozów( w tym biobloom i topmax) nie nadaje się do oprysku więc odpuść sobie. Może kwiatów jest mineralny więc da radę. 1/3 dawki z opakowania i jedziesz z koksem.

dzięki wielkie, czekam na 'noc' roślin i jadę z tematem.
 

Dyonizy

Well-known member
Rejestracja
Lut 16, 2016
Postów
242
Buchów
0
Do nawożenia dolistnego są jakieś specjalne "inne" nawozy?
 
P

Pizdaczek

Guest
Nie. dajesz nawoz ktory ma element ktorego brakuje roslince i zmniejszasz dawke. Robisz oprysk jak swiatelko gasnie zeby nie popalic lisci i topow i powinno sie przyjac
 

lch

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2016
Postów
150
Buchów
0
Mam pytanie moze nie w temacie ale czy można spruskiwać rośliny jak jest jasno tzn. pod lampami? czy tylko po ciemku.
Mam nawyśli samą wodą??
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,547
Rozwiązań
2
Buchów
15,671
Śmiało pryskaj.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół